Ομαδική παραγγελία

Εγω λεω να περιμένω να ανοίξει το σχιστο μπας και κάνω καμια δοκιμή, αλλιώς είμαι για sporting lambρεικα ή euromix
 
πέρσι ολη την χρονιά την έβγαλα με κενταυρισια και ειχα δοκιμάσει και lambro που μου φάνηκαν ποιό μαλακά. οπότε αν καταφέρουμε μικρή διαφορά στην τιμή θα τα προτιμήσω. Πάυλο αν έχουν οντως 6 είναι θέμα....
 
Έχω την αίσθηση ότι ο Ευριπίδης αν δεν κάνω λάθος είχε πει ότι λιανική δεν δίνει αλλά δεν είμαι σίγουρος γι αυτό.
παιδια δεν ζητησα παλετα.του ζητησα μεσω μαγαζιου να μου γεμισει ενα κιβωτιο 10αρι sporting 7 1/2 και δεχτηκε με την προυποθεση οτι θα του το πουμε κανενα μηνα πιο πριν.εδω παντως το euromix μεχρι περυσι αν επαιρνες κιβωτιο 20αρι κατεβαινε απο 6 5,60 με 5,50.φετος με την αλλαγη του φαπα δεν ξερω τι θα γινει
 
Εγω σταθερα Τρίμης σπορτινγκ 4.5 ευρω μια χαρά τα βρίσκω και σε κυνηγι τα εχω βάλει με ζεστη μια χαρά πήγανε ,αν και στο κυνηγι βαζω τα στανταρντ 32 συνήθως που μου τα αφήνει 5 ευρώ.
 
Παντος ο κενταυρος δεν αλλαξε τιμες λογο φπα τα 500/90 ευρω σπορτινκ 9 που πηρα τελευτεα
475 φυσιγγια η 500 γιατι εδεινε 475 ασυσκευαστα αν δεν κανω λαθος.Εντυπωσεις απο αοτο το φυσιγγι; ειναι ελαφρυ;
 
5.7 το πακέτο έχει και παιζει μια έκπτωση στην κούτα 5%
5,6 τα ειχα παρει το γεναρη ειμαι 2 φορες τη βδομαδα στο μαρουσι διπλα σχεδον ,....εχω παρει και 32 γρ ,τα φυσιγγια του ειναι πολυ συγκεντωτικα και θελουν καλη προσκοπευση
 
εχει γινει τιποτε με την ομαδικη παραγγελια? εγω για τσιχλοφυσιγγια αν ειναι ενδιαφερομαι για λαμβρο eyromix και αν εχουμε καλα σχολια για του κενταυρου
 
εχει δοκιμασει κανενας του ντουβρι τα φυσσιγια ...? σκεφτομαι για αγορα 500 φυσσιγγιων και θελω να βρω κατι οικονομικο για το σκοπευτεριο πανω απο 28 γρ
Γιώργο καλησπέρα. Γιατί θέλεις πάνω απο τα 28γρ για το σκοπευτήριο. Στο λέω με την εννοια ότι ένα πιο βαρύ φυσίγγια από τα 28 σε συνθήκες καλοκαιριού και σε συνδυασμό αρκετών βολών θα σε κουράσει. Τώρα αν το βρεις σε παραπάνω γραμμάρια και είναι μαλακό και ξεκούραστο τότε πάω πάσο.
 
Γιώργο καλησπέρα. Γιατί θέλεις πάνω απο τα 28γρ για το σκοπευτήριο. Στο λέω με την εννοια ότι ένα πιο βαρύ φυσίγγια από τα 28 σε συνθήκες καλοκαιριού και σε συνδυασμό αρκετών βολών θα σε κουράσει. Τώρα αν το βρεις σε παραπάνω γραμμάρια και είναι μαλακό και ξεκούραστο τότε πάω πάσο.

Στη Ν Αφρικη σε θερμοκρασιες γυρω στους 28 βαθμους μεγιστη, η παρεα εριχνε επι το πλειστον 28 γρ. 2 ατομα που την πρωτη μερα δοκιμασαν 32γρ ακομη τους ποναει το κεφαλι και ο ωμος απο τις τουφεκιες
 
Back
Top