Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είναι γνωστό αυτό Ευριπίδη ,η διάφορα που είδα με το ανήκοντα Μιντ από το μαμά ήταν εμφανής μόνο στην κρούση-δύναμη των σκαγιών στο πινάκα
Πρέπει να κάνουμε ένα συγκριτικό διάτρησης σε σπείρωμα opt+ μαμά φουλ, kicks full και ufo, να είχαμε και ένα anaconda long opt+ καλά θα ήταν.
 
IMG-20190512-071904.jpg

IMG-20190512-071838.jpg


Εδώ βλέπετε το πώμα του σωλήνα επαναταξης μιας 390. Μάλλον είναι κολλημένο εσωτερικά με κάποια κόλλα σπείρωμα τος η οποία πρέπει να ζεσταθεί για να βγει το ελατήριο και να τοποθετηθεί νέο.
Κοιτάξτε όμως τα πάσα που βιδώνει η βίδα και συγκρατεί το κοντάκι. Σε κάποια σημεία έχουν αλλοιωθεί και ο νους πάει σε οπλουργο ο οποίος μου βίδωσε σε άλλη φάση το κοντάκι με μηχάνημα και ίσως η βίδα έπιασε στραβά στην αρχή και τα αλλοιωσε...
Υπάρχει τέτοιο ανταλλακτικό και είναι καλό να τοποθετηθεί νέο η μπορούν να επανέλθουν στην αρχική τους κατάσταση από έναν καλό οπλουργο??
Το συνειδητοποίησα όταν πήγα να βάλω οποιοδήποτε νέο παξιμάδι νο13. Οι ασφαλειοβιδες δε βγαίνουν πλέον με ανοιχτό και χοντρό πάσο οπότε είναι θέμα...
Αυτό Μάριε ο οπλουργός μπορεί να το φτιάξει...Στο σημείο που είναι αλλιωμένο το σπείρωμα ίσως το ξανά γεμίσει με την κόλληση.....θα το πάρει ένα πάσο στον τόρνο να φύγουν τα χοντρά....έπειτα μέτρημα με σπειρόμετρο το εργοστασιακό σπείρωμα κ αφού μετρήσει τότε με την ανάλογη φιλιέρα θα σου ανοίξει ξανά το κατάληλλο εξωτερικό και αρχικό σπείρωμα....
 
Ευτυχώς βρήκα νέο παιες σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Θεωρώ απαραίτητο να αλλαχτεί να τελειώνω και φυσικά το ελατήριο... Μόλις αφαιρεθεί θα ανεβάσω και φώτο για την κατάσταση να βλέπει κι ο κόσμος και να ξερει
 
Beretta a400 upland (φρεσκοτατο video για τον @evripidis302 . γιατί στα Χανιά ξέρουμε απο μπερέτες .exciting.). Ωραία μαγκιά το νέο kick off

Αυτά τα πλουμια εμένα δεεεν.εχω τη μαυρουλα μου τη σκέτη με τα πλαστικά της και είμαι μια χαρα.παναγο έχει έρθει Ελλάδα αυτη γιατί δεν την έχω δει
 
Αυτά τα πλουμια εμένα δεεεν.εχω τη μαυρουλα μου τη σκέτη με τα πλαστικά της και είμαι μια χαρα.παναγο έχει έρθει Ελλάδα αυτη γιατί δεν την έχω δει
Μέχρι στιγμής τίποτα @evripidis302 αναμένουμε....
Τί καλό απο τσοκς ετοιμάζεις να πάρεις?.sarcastic. Πλησιάζει και το κυνήγι και πρέπει να πάρουμε καραμανουάρ.my man..big smile.
 
Στο club και εγώ με μια ES100 .micle.
Νομίζω πως είναι το όπλο που είχα ανάγκη! Μόλις πάρω την ακκο στα χέρια μου θα κάνω τις πρώτες δοκιμές :)
Καλορίζικη Βασίλη να τη χαρείς !!! .shake hands.
... Λεπτομέρειες (μήκος κάννης, αυλός, τσοκ κλπ) ή/και φωτό ????? ;)
 
Καλορίζικη Βασίλη να τη χαρείς !!! .shake hands.
... Λεπτομέρειες (μήκος κάννης, αυλός, τσοκ κλπ) ή/και φωτό ????? ;)
Τα απόγευμα που θα γυρίσω σπίτι θα βγάλω φωτογραφίες! 71 εκατοστά είναι η κάνη. Αυλό δεν γνωρίζω. Τσοκ 2-3-4 εργοστασιακά, ένα anaconda mid range και ένα Teague lfull. Επίσης έχει εκτός από το μαμά και ένα επιπλέον custom κοντάκι σε αρχικό στάδιο το οποίο θα φέρω στα μέτρα μου με την πρώτη ευκαιρία.
 
Στο club και εγώ με μια ES100 .micle.
Νομίζω πως είναι το όπλο που είχα ανάγκη! Μόλις πάρω την ακκο στα χέρια μου θα κάνω τις πρώτες δοκιμές :)
Καλορίζικη "συνάδερφε";) Πήρες όπλο αξιόπιστο, απλό, με κάνη σούπερ και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Το μόνο μείον είναι η ποιότητα βαφής της βάσης, που όμως διορθώνεται εν καιρό με μια σερακότ.
Την απλή ή την deluxe πήρες;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top