Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είναι προϊόν μοντάζ η εικόνα παιδιά... δε γίνονται αυτά... :rolleyes:
optima κάνη να σπάσει;;;;; Τσου τσου τσου
kBBkLfb.jpg
 
Last edited:
Αυτή πρέπει να έχει πατηθεί με τρακτέρ, μπουλντόζα κάτι τέτοιο.. με το σφυρί να την πλακωσεις γιουρι μου δεν γίνεται έτσι.... o_O
και αν έσπασε από φυσιγγι τι να πω.. ίσως η sipe στο 3.65 να τα κατάφερε έτσι... ααα με cx2000 καψουλι....;)
 
Η ποιοτητα εχει παρει πλεον τον κατηφορο σε ολα τα προιοντα, σε ολα τα επιπεδα. Η συμπιεση κοστους παραγωγης και ποιοτητας υλικων
ειναι γεγονος, ας μην μας ξενιζει, δεν αξιζει τον κοπο. Ειμαστε σε θεση να εκτιμησουμε, θελω να πιστευω.
Το σημαντικο για μενα, ειναι να μην χασουμε εμεις τον προσανατολισμο μας, να μεινουμε ακεραιοι στις θεσεις μας.
 
Η ποιοτητα εχει παρει πλεον τον κατηφορο σε ολα τα προιοντα, σε ολα τα επιπεδα. Η συμπιεση κοστους παραγωγης και ποιοτητας υλικων
ειναι γεγονος, ας μην μας ξενιζει, δεν αξιζει τον κοπο. Ειμαστε σε θεση να εκτιμησουμε, θελω να πιστευω.

Το σημαντικο για μενα, ειναι να μην χασουμε εμεις τον προσανατολισμο μας, να μεινουμε ακεραιοι στις θεσεις μας.

Eισαι μερακλης γι αυτό ξέρεις τι παιρνεις;)
 
Bλεπουμε τελευταία πως πολλές εταιρίες πονταρουν στις καννες κι εδώ είναι ο μεγάλος ανταγωνισμός. Από κατω έχεις ένα κοινό που λέει '' οκ όπλα μαζικής παραγωγης ειναι,δικαννα δεν ειναι'' κλπ. Αν ανέβαινε η απαίτηση σ αυτόν τον τομέα τα πράματα θα ήταν διαφορετικα.
Φταίμε κι εμεις.καμια μπερεττα σειράς 300 δεν έβγαζε τέτοιες ζημειες. Άσχετο αν ανακάλυψαν αρκετά χρόνια αργότερα τον 18,6​
 
Αυτή πρέπει να έχει πατηθεί με τρακτέρ, μπουλντόζα κάτι τέτοιο.. με το σφυρί να την πλακωσεις γιουρι μου δεν γίνεται έτσι.... o_O
και αν έσπασε από φυσιγγι τι να πω.. ίσως η sipe στο 3.65 να τα κατάφερε έτσι... ααα με cx2000 καψουλι....;)
Ακριβώς Γιωργο,με τον άνθρωπο που την έχει έχω μιλήσει προσωπικά και όντως την πάτησε με το τρακτέρ του!!εννοείται πήγε και την ξαναπήρε καινουργια!!!
 
Ακριβώς Γιωργο,με τον άνθρωπο που την έχει έχω μιλήσει προσωπικά και όντως την πάτησε με το τρακτέρ του!!εννοείται πήγε και την ξαναπήρε καινουργια!!!
Όχι έγινε έτσι επειδή είναι μπουρδελο... απορώ πιο γίδι πήρε την εικόνα και την αναπαράγει ως πρόβλημα του οπλου... την πήρε πάλι Τάκη επειδή δεν θα ήταν καλή φενεται...o_Oo_Oo_O
 
Ακριβώς Γιωργο,με τον άνθρωπο που την έχει έχω μιλήσει προσωπικά και όντως την πάτησε με το τρακτέρ του!!εννοείται πήγε και την ξαναπήρε καινουργια!!!
Μάλλον ο Ugo δίνει περισσότερο βάρος στην κατασκευή τηλεσκοπίων.
https://www.riflemagazine.com/magazine/article.cfm?tocid=803&magid=59
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top