Τουφεκιές στα όρια...

Πολυ καλες και οι 2 τουφεκιες..αν εριχνες και το πρωτο με το kicks πιστευω θα τα καλυτερα..οχι οτι υστερει το comp n αλλα παρα ειναι στενο για τοσο μεγαλο φορτιο..κατα τα αλλα και οι δυο μαυρες κυριες καναν τη δουλεια τους
 
Πολυ καλες και οι 2 τουφεκιες..αν εριχνες και το πρωτο με το kicks πιστευω θα τα καλυτερα..οχι οτι υστερει το comp n αλλα παρα ειναι στενο για τοσο μεγαλο φορτιο..κατα τα αλλα και οι δυο μαυρες κυριες καναν τη δουλεια τους
Ερυξα και με κικς αλλα εβαλε 7 σκαγια σε ολοκρυρο το τενεκε πρεπει να μου εφυγε κατο γιατι ερυχνα σε κατιφορα μετα εριχνα στιμενος σε ενα δεντρο και ημουν σταθερος θα μετρησω και ταχυτητα με την σπ2 να δω τι κανει
 
Αμα στα 81 μετρα καταφερες να βρεις τον πατο του τενεκε εγω σου βγαζω το καπελο παντως... .RESPECT.
Μήπως το έχουμε παρακάνει με τα μέτρα ρε παιδιά!!! Να σας δω θέλω εσάς τους 60+ σε πράξη θέλω ... Τα έχουμε κανει τα 60 μέτρα ....σαν 25 πια!!!
 
Μην μπερδεύεις τα πράγματα καπετάνιε μου... Άλλο πράγμα η απόδοση σε μετρήμενες με κορδέλα αποστάσεις , άλλο η σκοπευτικη ικανότητα... Όλοι όσοι έχουν ferrari δεν σημαίνει ότι μπορούν να την οδηγούν κ στα όρια κιόλας... Κάποιοι όμως σίγουρα θα μπορούν... :)
 
Ερυξα και με κικς αλλα εβαλε 7 σκαγια σε ολοκρυρο το τενεκε πρεπει να μου εφυγε κατο γιατι ερυχνα σε κατιφορα μετα εριχνα στιμενος σε ενα δεντρο και ημουν σταθερος θα μετρησω και ταχυτητα με την σπ2 να δω τι κανει

Πανω απο 410 με τιποτα......
Εδω με 40 γρ περηπου δηνει 390 αλλα απο συγκεντρωσεις μενεις με ανοιχτο το στομα να κοιτας το χαρτονι σαν βλακας.....

2jcyrnt.jpg
 
Μην μπερδεύεις τα πράγματα καπετάνιε μου... Άλλο πράγμα η απόδοση σε μετρήμενες με κορδέλα αποστάσεις , άλλο η σκοπευτικη ικανότητα... Όλοι όσοι έχουν ferrari δεν σημαίνει ότι μπορούν να την οδηγούν κ στα όρια κιόλας... Κάποιοι όμως σίγουρα θα μπορούν... :)
Έλα ντε, τι σχέση έχει η απόδοση με την σκόπευση;
 
Τεληκα την εκανα τη δοκημη με την σπ2 στο 1 μετρο εβγαλε 376 μδ πυστευω καλα για 57 περιπου γρ γωμοσης αλλα οπως καταλαβα απο τη κρουση εχει πολυ καλες μενουσες

Για 57 γρ μια χαρα ειναι....ηδικα απο ασσους και κατω.....ξηρηζει.....
 

70 μτ με baikal155 custom κανη τσοκ comp n choke xxf φυσηγγι ιδιογομοσης 40 γρ ν3 νικελ με buffer ειχα τη εντηπωση οτι θα τρυπαγε καπιο αλλα δεν εγηνε παντος ο τενεκες τουμπαρε 17 σκαγια οχι και ασχημα αν και στα 70 βαζω ν2 ηθελα να δοκημασω τα νικελ ο πρασηνος τι λετε πευτει;
θελο μια μερα να βαλο τον ντενεκε στα 70 μετρα με κορδελα,να εδω αν φενεται,και ποσο?
 
Παιδιά τον έβαλα στα 70 σήμερα εγώ ...όρθιο όχι τον πάτο...και φαίνεται ελαχιστα. Άλλο το 1*1 που γράφει ο Άρης και άλλο ο τενεκές... είπαμε κάποιοι στα μέτρα βάζουν και ΦΠΑ
 
Πανω απο 410 με τιποτα......
Εδω με 40 γρ περηπου δηνει 390 αλλα απο συγκεντρωσεις μενεις με ανοιχτο το στομα να κοιτας το χαρτονι σαν βλακας.....

2jcyrnt.jpg
Εσεις οι ιδιογομωτες γυριζετε αλλα εργα.... μπραβο σας! Στα ποσα μετρα ειναι το 10βολο?
 
40 μετρα κορδελισα...
Μιλαμε για πολυ καλη συγκεντρωση! Τελικα στα δραμια καλο ειναι να εχουν καλη συγκεντρωση και μικρη ταχυτητα ή μεγαλη ταχυτητα και να υστερουν στην συγκεντρωση????think
 
Last edited:
Back
Top