Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Yparxei kai mia sx2 ranger se kali timi. Kali agora file egosti thesi sou pantos benelli Tha edina
Η benelli δεν πωλείται είναι μεγάλη αγάπη!!!! Η sx2 απορρίπτεται λόγω βάρους και αχρωμίωτης κάνης! Όπως και οι ξύλινες sx3!Αυτή τη φορά ή θα πάρω αυτό που μου αρέσει ή δεν παίρνω τίποτα!!!
 
Η benelli δεν πωλείται είναι μεγάλη αγάπη!!!! Η sx2 απορρίπτεται λόγω βάρους και αχρωμίωτης κάνης! Όπως και οι ξύλινες sx3!Αυτή τη φορά ή θα πάρω αυτό που μου αρέσει ή δεν παίρνω τίποτα!!!
Με σειρά προταιρεότητας θα ήθελα να βρω sx3 composite, maxus οποιοδήποτε μοντέλο και τέλος sx4 composite!Θα εξαντλήσω όμως όλη την υπομονή μου μεχρι να βρω το πρώτο!!!!
 
Την καλημέρα μου στην παρέα .φίλοι μου η αγάπη μας για το κυνήγι και την σκοποβολή δεν έχει κορεσμό .πάντα θα θέλουμε και κάτι παραπάνω.Η αγορά ενός καινούργιου όπλου πάντα μας δίνει χαρά και ξέρουμε κατά βάθος ότι όλα τα όπλα με την σωστή επιλογή φυσιγγιών κάνουν την ίδια δουλειά. κάποιοι φίλοι θα βιαστούν και θα πουν ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ. πιστέψτε με, περάσανε από τα χέρια μου 11 όπλα .όλα έκαναν την δουλειά τους με το φυσίγγι που τούς ταίριαζε.τα αμερικάνικα με ενισχυμένες γομώσεις και τα ιταλικά έως 36 gr.Το θέμα είναι άλλου ,όλα τα γούσταρα. ήθελα να τα κρατώ στα χέρια μου ,όλα είχαν κάτι που γέμιζε το ατελείωτο πάθος μου για τα όπλα. αυτήν την τρέλα έχουμε οι περισσότεροι και πάντα θέλουμε και ψάχνουμε το κάτι....που θα μας κάνει χαρούμενους. εύχομαι ο καθένας από εμάς πάντα να βρίσκει αυτό που θα τον κάνει ευτυχισμένο.;)
 
https://www.car.gr/parts/view/21382672-hunting-weapons-carbine
Τι οπλάρα είναι!!!!Αν ήτανε κοντά στα εννιακόσια θα την είχα τσιμπήσει χωρίς δεύτερη σκέψη!!!
Υπάρχει μία στα 700 αλλά είναι 66άρα!!!:(
1050 την ζητάει για να πάρει 1000.....δεν είναι μακρυά τα 900 κάνε μια κρούση θα σου λεγα ;)
 
1050 την ζητάει για να πάρει 1000.....δεν είναι μακρυά τα 900 κάνε μια κρούση θα σου λεγα ;)
Και με έξτρα αποθήκη και αορτήρα. ;)
Ως προς την αποθήκη την αναφέρω περισσότερο ως χρηματική αξία ανεξαρτήτως χρησιμότητας... :)
 
1050 την ζητάει για να πάρει 1000.....δεν είναι μακρυά τα 900 κάνε μια κρούση θα σου λεγα ;)
Και με έξτρα αποθήκη και αορτήρα. ;)
Ως προς την αποθήκη την αναφέρω περισσότερο ως χρηματική αξία ανεξαρτήτως χρησιμότητας... :)
και με τσοκάκια winchester signature 75 ευρώ το ένα :)
Να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν είμαστε Dealers (μακριά από εμάς) και ουδεμία σχέση έχουμε με τον πωλητή... .sarcastic.
 
Last edited:
Αν είσαι μεγεθος S ή Μ θα σου πρότεινα να δεις και αυτο:
http://estore.beretta.com/en-eu/beretta-schwarz-wald-jacket/
Με τον κωδικό MAY30 , κοστίζει 98€.
Eιμαι L:DAλλα τετοιο τζακετ εχω της Aigle ψαχνω πορτοκαλι παραλλαγη
γιατι οι σκαρπινακιδες και ταλιμπαν εχουν γεμισει τα βουνα.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top