Γαλότσες

Με αυτη την επενδυση-καλτσα, μαλλον θα βγαινουν κ πιο ευκολα οι γαλοτσες!! Για τσεκαρε κ πες μας!!
Ναι βγαίνουν όντως πιο εύκολα....
Αλλά αν ιδρωσει πολύ το πόδι βγαίνει μαζί με την επένδυση.....sarcastic.
Που εμένα προσωπικά δεν μ'εννοχλει....
 
ήρθε η επένδυση που πρότεινε ο Χριστόδουλος,φαίνεται καλή και αρκετά ζεστή,,μαζί και ένα ζευγάρι Merino 70% οπότε τέλος και από αυτό !

ευχαριστώ παίδες για τις πληροφορίες
50264381-1868969193211945-7554433168233725952-n.jpg

50587075-1373440866131254-3060558210109800448-n.jpg

50734571-2266668616952551-8821443641470877696-n.jpg

IMG-20190123-101420.jpg

IMG-20190123-101436.jpg

IMG-20190125-102735.jpg
Καλοφόρετες ....
 
Σήμερα παρέλαβα τις κοντές parcours2 και μου φάνηκαν πολύ ποιοτικές με απίστευτη για γαλοτσα σόλα και όταν τις δοκίμασα μπαινοβγαιναν εύκολα. Περισσότερα στην πρώτη έξοδο τους το σκ.
Υπάρχουν κοντές και ψηλές ;
 
Σήμερα παρέλαβα τις κοντές parcours2 και μου φάνηκαν πολύ ποιοτικές με απίστευτη για γαλοτσα σόλα και όταν τις δοκίμασα μπαινοβγαιναν εύκολα. Περισσότερα στην πρώτη έξοδο τους το σκ.
Καλορίζικες .... περιμενουμε εντυπώσεις ...
 
Ναι πήρα αυτές που είναι στη μέση της γάμπες περίπου, γιατί δεν πάω σε βάλτους τις θέλω μόνο για λάσπες και είναι πιο βολικές από τις άλλες μέχρι το γόνατο στο βάλε βγάλε.https://www.kalkantzakos.com/Product/5598/parcours-2-bottillon,-galotses-aigle
αμα κανεις περπατητο θα σε βολεψουν πολυ,αν οχι μην της βαλεις με κρυο πολυ στο καρτερι.
 
αμα κανεις περπατητο θα σε βολεψουν πολυ,αν οχι μην της βαλεις με κρυο πολυ στο καρτερι.
Σίγουρα είναι κρύες τις έχω μόνο για λάσπες και νοτιαδες. Το Σάββατο θα κάνει λίγο κρύο αλλά θα τις βάλω για δοκιμή.
 
Σήμερα παρέλαβα τις κοντές parcours2 και μου φάνηκαν πολύ ποιοτικές με απίστευτη για γαλοτσα σόλα και όταν τις δοκίμασα μπαινοβγαιναν εύκολα. Περισσότερα στην πρώτη έξοδο τους το σκ.
Καλοφόρετες να είναι.
 
Σήμερα παρέλαβα τις κοντές parcours2 και μου φάνηκαν πολύ ποιοτικές με απίστευτη για γαλοτσα σόλα και όταν τις δοκίμασα μπαινοβγαιναν εύκολα. Περισσότερα στην πρώτη έξοδο τους το σκ.
καλορίζικες καλοφόρετες :)
 
Σήμερα παρέλαβα τις κοντές parcours2 και μου φάνηκαν πολύ ποιοτικές με απίστευτη για γαλοτσα σόλα και όταν τις δοκίμασα μπαινοβγαιναν εύκολα. Περισσότερα στην πρώτη έξοδο τους το σκ.
Καλοφορετες, να τις χαρεις!
 
Σήμερα παρέλαβα τις κοντές parcours2 και μου φάνηκαν πολύ ποιοτικές με απίστευτη για γαλοτσα σόλα και όταν τις δοκίμασα μπαινοβγαιναν εύκολα. Περισσότερα στην πρώτη έξοδο τους το σκ.
Τάσο καλορίζικες να είναι. Έκανες περπατητό? Πώς σου φάνηκαν?
 
Σήμερα στην Αταλάντη το μόνο που ευχαριστήθηκα ήταν οι...γαλοτσες. Με μια λάσπη που το αυτοκίνητο με 4×4 lock γλυστραγε, οι γαλοτσες με λίγο περπάτημα καθάρισαν, δεν γλιστράνε, δεν λέρωσα το παντελόνι όπως με τα αρβύλα, και βγαίνουν πολύ εύκολα. Το μόνο που είναι λίγο κρύες όταν στέκεσαι αλλά όχι ενοχλητικό αυτό, χαλάλι το 100ρικο!
 
Τάσο καλορίζικες να είναι. Έκανες περπατητό? Πώς σου φάνηκαν?
Βασίλη περπάτησα αλλά όχι πολύ Γιατί δεν είχε τίποτα. Είναι άνετες και καθαρίζουν στο περπάτημα πολύ πιο εύκολα από τα αρβύλα. Είναι πολύ καλές!
 
Βασίλη περπάτησα αλλά όχι πολύ Γιατί δεν είχε τίποτα. Είναι άνετες και καθαρίζουν στο περπάτημα πολύ πιο εύκολα από τα αρβύλα. Είναι πολύ καλές!
Εγώ έχω τις parcours 2 iso εδώ και κάποια χρόνια και τις έχω βολευτεί πολύ αλλά μερικές φορές με χτυπάνε στο μεγάλο δάχτυλο του ποδιού μου. Και πάλι καλοφόρετες :)
 
Εγώ έχω τις parcours 2 iso εδώ και κάποια χρόνια και τις έχω βολευτεί πολύ αλλά μερικές φορές με χτυπάνε στο μεγάλο δάχτυλο του ποδιού μου. Και πάλι καλοφόρετες :)
Μήπως είναι μικρες; Ευχαριστώ Βασίλη
 
Το ανάποδο πιο πιθανό! Μάλλον βρίσκουν χώρο και χτυπάνε τα πόδια μου μπροστά στη σόλα.
Εγω εχω βάλει πάτο και τις φοραω με δυο ζευγάρια κάλτσες.Λεπτές και χοντρότερες ώστε να εφαρμόζουν απόλυτα στο πόδι.
 
Back
Top