Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
την Α5 δεν την είχα ρίξει τόσο πολύ σκοπευτήριο αλλά την είχα κυνηγήσει περισσότερο από την 930,,είχε αρχίζει να αποκτά τζόγους σε πάπια λόγο πλαστικού,,,ενός φίλου το ίδιο όπλο έχει γίνει κούνια μπέλα από τους τζόγους με πολλά φυσίγγια,,,λειτουργικά όμως κανένα απολύτως πρόβλημα
Και στην Μάξουελ συμβαίνει αυτό στην πάπια ακόμα και σε ξύλινα όπλα!
 
Και στην Μάξουελ συμβαίνει αυτό στην πάπια ακόμα και σε ξύλινα όπλα!
Υπάρχουν καραμπίνες Μάξουελ ;;; Πότε βγήκαν και που ;;; :D
Μάξους εννοούσες μάλλον ... Αχ αυτά τα κινητά ... Και τα λένε και smartphones !!!
.sarcastic..yelling.
 
Φιλαράκι για όπλα είναι η ενότητα.για καφέδες αλλού
.yelling.
Υπάρχουν καραμπίνες Μάξουελ ;;; Πότε βγήκαν και που ;;; :D
Μάξους εννοούσες μάλλον ... Αχ αυτά τα κινητά ... Και τα λένε και smartphones !!!
.sarcastic..yelling.
Φάγατε πονηροπιτα οι Κρητικοί σημερα:D:D Καλά σας κάνει ο καιρός μου φαίνεται.yel..yel. Στην μαξους αναφέρομαι παιδιά, smartphone και βλακειες:D:D
 
Pavlos
η Α5 τα 24 -28 τα εριχνε?
Nikolasremi
για τις 1100-1187 ατο που εχω δει ειναι οτι μετα την πουλια ηθελε σφηξημο η βιδα στην παπια
συν οτι εβγαζε πολυ θερμοτιτα η κανη με εξωτερικες θερμοκρασιες 10-15
για v3 δεν ξερω να σου πω
για την win προσοπικα καλοκαιρι αν εριχνε πολλες διπλες μετα το πρωτο κουτι φυσιγγια εριχνε την πρωτη μετα επρεπε να τραβηξω να ξανακλεισω κληστρο κ εριχνε
κ το οπλο το καθαριζα καθε φορα που πηγενα σκοπευτηριο




 
Φάγατε πονηροπιτα οι Κρητικοί σημερα:D:D Καλά σας κάνει ο καιρός μου φαίνεται.yel..yel. Στην μαξους αναφέρομαι παιδιά, smartphone και βλακειες:D:D
Η αφρικανική σκόνη μας κάνει πιο έξυπνους δεν το ήξερες? .sarcastic.
Που να βρέξει και λάσπη μετά .big smile. .
 
Παρτε ρωσηκα να σωθητε .terror..terror.
Πάρτε ελληνικό benremi κα
την Α5 δεν την είχα ρίξει τόσο πολύ σκοπευτήριο αλλά την είχα κυνηγήσει περισσότερο από την 930,,είχε αρχίζει να αποκτά τζόγους σε πάπια λόγο πλαστικού,,,ενός φίλου το ίδιο όπλο έχει γίνει κούνια μπέλα από τους τζόγους με πολλά φυσίγγια,,,λειτουργικά όμως κανένα απολύτως πρόβλημα
Όπλο αδράνειας με τζογους... Τουλάχιστον αυτή μετά από πολύ χρήση που άμα σαν όπλο σου κάνει τα κέφια το ξεχνάς. Η μ2 τους έχει από μαμα
 
Pavlos
η Α5 τα 24 -28 τα εριχνε?
Nikolasremi
για τις 1100-1187 ατο που εχω δει ειναι οτι μετα την πουλια ηθελε σφηξημο η βιδα στην παπια
συν οτι εβγαζε πολυ θερμοτιτα η κανη με εξωτερικες θερμοκρασιες 10-15
για v3 δεν ξερω να σου πω
για την win προσοπικα καλοκαιρι αν εριχνε πολλες διπλες μετα το πρωτο κουτι φυσιγγια εριχνε την πρωτη μετα επρεπε να τραβηξω να ξανακλεισω κληστρο κ εριχνε
κ το οπλο το καθαριζα καθε φορα που πηγενα σκοπευτηριο



Μπας κι είσαι θερμός άντρας κι νόμιζες για την κάνη ; .yelling.
 
Καλησπέρα σε όλους παιδιά . Έκανα ενα καφεδάκι και καθάρισα τη benelli M2 , δεν ξέρω αν όντως αυτά τα όπλα δεν έχουν καλή διάτρηση σύμφωνα με τα λεγόμενα απο κάποια παιδιά , που λένε οτι το έψαξαν , αυτό που έχω να πω με σιγουριά πάντως , οτι σαν μηχανισμοί ειναι απροβλημάτιστη , και το λέω αυτό γιατί το οπλο έφαγε τόσο νερό Σ/Κ στο κυνηγι , που και εγω απορούσα πως δεν έκανε ούτε μια εμπλοκή . Τώρα όμως , και πάλι κούκλα !!!!!
 
Καλησπέρα σε όλους παιδιά . Έκανα ενα καφεδάκι και καθάρισα τη benelli M2 , δεν ξέρω αν όντως αυτά τα όπλα δεν έχουν καλή διάτρηση σύμφωνα με τα λεγόμενα απο κάποια παιδιά , που λένε οτι το έψαξαν , αυτό που έχω να πω με σιγουριά πάντως , οτι σαν μηχανισμοί ειναι απροβλημάτιστη , και το λέω αυτό γιατί το οπλο έφαγε τόσο νερό Σ/Κ στο κυνηγι , που και εγω απορούσα πως δεν έκανε ούτε μια εμπλοκή . Τώρα όμως , και πάλι κούκλα !!!!!
Μετα τη βροχη, τα μαλακα συνθετικα μερη επαθαν καποια αλλοιωση;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top