Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλημέρα σε όλους. Το πρόβλημα επιλύθηκε. Αν καποιος εξακολουθεί να έχει κάποιο πρόβλημα ας με ενημερώσει παρακαλώ. Θα σας δώσω λεπτομερειες αργότερα γιατί τωρα είμαι στο γραφείο. Συγνώμη για την αναστάτωση.
 
Καλημέρα σε όλους. Το πρόβλημα επιλύθηκε. Αν καποιος εξακολουθεί να έχει κάποιο πρόβλημα ας με ενημερώσει παρακαλώ. Θα σας δώσω λεπτομερειες αργότερα γιατί τωρα είμαι στο γραφείο. Συγνώμη για την αναστάτωση.

.RESPECT.
 
Καλημέρα σε όλους. Το πρόβλημα επιλύθηκε. Αν καποιος εξακολουθεί να έχει κάποιο πρόβλημα ας με ενημερώσει παρακαλώ. Θα σας δώσω λεπτομερειες αργότερα γιατί τωρα είμαι στο γραφείο. Συγνώμη για την αναστάτωση.
Είσαι kill bill τελικά!
 
Όλα καλά παλικάρια. Μαζί με το καθημερινό back up χθες βράδυ μπήκαν και κάποιες αναβαθμίσεις και υπήρξε ασυμβατότητα μεταξύ του φόρουμ και του server που μας φιλοξενεί. Ευτυχώς λύθηκε πολύ εύκολα το πρόβλημα. Θα το ψάξω και άλλο όσο μπορώ μήπως και έχει επηρεαστεί και κάτι άλλο και θα επανέλθω αν χρειαστεί. Καλή συνέχεια σε όλους.
 
Καλημέρα σε όλους! θα ήθελα να προτείνω το εξής: στην ενότητα θηράματα, μήπως θα ήταν πιο βολικό να "σπάσουν" οι σελίδες σε ενότητες ανά κυνηγετικές περιόδους; Νομίζω θα βοηθούσε και να μη χανόμαστε ως προς την κυνηγετική περίοδο αλλά και να ανατρέχουμε σε συζητήσεις για συγκεκριμένο θήραμα σε παλιότερες κυνηγετικές περιόδους για να κάνουμε συγκρίσεις. Ειδικά στο θέμα "τσίχλα", που αριθμεί ήδη περίπου 920 σελίδες, θα βοηθούσε νομίζω να γίνει μία ταξινόμηση (αν είναι τεχνικά εφικτό) ανά κυνηγετική περίοδο. Τι λέτε;
 
Καλημέρα σε όλους! θα ήθελα να προτείνω το εξής: στην ενότητα θηράματα, μήπως θα ήταν πιο βολικό να "σπάσουν" οι σελίδες σε ενότητες ανά κυνηγετικές περιόδους; Νομίζω θα βοηθούσε και να μη χανόμαστε ως προς την κυνηγετική περίοδο αλλά και να ανατρέχουμε σε συζητήσεις για συγκεκριμένο θήραμα σε παλιότερες κυνηγετικές περιόδους για να κάνουμε συγκρίσεις. Ειδικά στο θέμα "τσίχλα", που αριθμεί ήδη περίπου 920 σελίδες, θα βοηθούσε νομίζω να γίνει μία ταξινόμηση (αν είναι τεχνικά εφικτό) ανά κυνηγετική περίοδο. Τι λέτε;
Λεωνίδα καλησπέρα. Συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Αν καταλαβαίνω καλά εννοείς να υπάρχει θέμα "Τσίχλα 2017-2018" "Τσίχλα 2018-2019" κοκ. Είναι μια επιλογή και αυτή όπως λες. Προσωπικά προτιμώ να είναι μαζεμένη ηπληροφορία σε ένα θέμα. Δεν είναι δύσκολο άλλωστε να βρεις τον Οκτώβρη του 2017 για παράδειγμα και να δεις τι συνέβη τότε. Παρ'όλα αυτά μπορούμε από την επόμενη κυνηγετική σεζόν να κάνουμε αυτό που αναφέρεις. Ελπίζω να απάντησα, καλή συνέχεια φίλε :)
 
Λεωνίδα καλησπέρα. Συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Αν καταλαβαίνω καλά εννοείς να υπάρχει θέμα "Τσίχλα 2017-2018" "Τσίχλα 2018-2019" κοκ. Είναι μια επιλογή και αυτή όπως λες. Προσωπικά προτιμώ να είναι μαζεμένη ηπληροφορία σε ένα θέμα. Δεν είναι δύσκολο άλλωστε να βρεις τον Οκτώβρη του 2017 για παράδειγμα και να δεις τι συνέβη τότε. Παρ'όλα αυτά μπορούμε από την επόμενη κυνηγετική σεζόν να κάνουμε αυτό που αναφέρεις. Ελπίζω να απάντησα, καλή συνέχεια φίλε :)
Καλημέρα Βασίλη! Ναι αυτό εννοούσα αλλά δεν έχει νόημα να γίνει αν το λέω εγώ μόνο. Αν το συμμερίζονται και άλλοι, ok. Καλή συνέχεια και σε σένα φίλε!
 
μπορω να εχω πισω γιατι εχασα το αρχειο στο κινητο μου καποιες φωτο μου που εχω βαλει εδω μεσα;; εαν ναι πως γινεται;ευχαριστω
 
επιτέλους φτιάξατε την επιλογή "άγνοήστε αυτό το μέλος" γιατί πιο παλιά παρόλο που την ενεργοποιούσες το μέλος εξακολουθούσε να φαίνεται ότι έχει απαντήσει αλλά δεν φαινόταν το κείμενο του και με χάλαγε λίγο
 
Last edited by a moderator:
επιτέλους φτιάξατε την επιλογή "άγνοήστε αυτό το μέλος" γιατί πιο παλιά παρόλο που την ενεργοποιούσες το μέλος εξακολουθούσε να φαίνεται ότι έχει απαντήσει αλλά δεν φαινόταν το κείμενο του και με χάλαγε λίγο

Παύλο, σε εμάς στείλε ρε συ τα σχόλια σου μην μπινελικώνεις έτσι.
 
φίλε Μάνο ξέρεις τί γινεται ; με άτομα που δεν έχω πει ένα καλημέρα μια κουβέντα εδώ μέσα,πετάνε μπηχτές και υπονοούμενα σαν να έχουμε προηγούμενα,το έχω παρατηρήσει στα δικά μου γραφόμενα αρκετές φορές στο παρελθόν με το συγκεκριμένο άτομο,,,ξέρεις τί έκανα,δεν έδινα σημασία,,αλλά επειδή γενικά με έχει στη μπούκα για τον τρόπο που εκφράζομαι για την κυνηγετική/σκοπευτική μου αρρώστια τον ενοχλεί και αυτό βγάζει προς τα έξω,οπότε ενοχλήθηκα και εγώ αυτή τη φορά και είπα ότι είπα,,,το ωραίο είναι ότι μου έκανε και Like σε αυτό που έγραψα για να το πάρω σαν χαβαλέ

αν δεν αρέσουν σε κάποιον αυτά που γράφω τα αγνοεί και με αγνοεί απλά τα πράγματα,,,αλλιώς την επόμενη φορά θα προσβάλλω πολύ εύκολα κιόλας τον επόμενο που θα ασχοληθεί με το πρόσωπο μου χωρίς να του έχω δώσει αφορμή

@ όσο για την αναφορά ή τα πμ να το χέσω φιλαράκια είστε,,,θα αλλάξει κάτι ;
 
Είμαστε σε ένα φόρουμ, δεν μπορούμε να στείλουμε σφαλιάρες σε κάποιο μέλος που κάνει κακό. Συζήτηση να αλλάξει συμπεριφορά, warn και ban έτσι πάει. Συμφωνώ με τα λεγόμενα σου και ας τελειώσουμε τη συζήτηση εδώ. Κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε με γνώμονα το κοινό καλό του φόρουμ. Όλοι έχουν να προσφέρουν κάτι γιαυτό και σου λέω πως πρώτα απ'όλα συζητάμε με κάποιον να κόψει τις μαλακίες. Μη χαλιέσαι όσο μπορείς.
 
Καλημερα. Εδω και καιρό έχω χασει τις φατσουλες οταν γραφω μηνυμα σε τοπικ. Δεν φαινονται πουθενα. Εχω κανει κάποια λαθος κίνηση; Στο φορουμ μπαίνω απο κινητο android 7
 
Back
Top