Ένδυση

Πόντσο ενισχυμένο, δεν ξέρω κατα πόσο συμφέρει στα 15 ευρώ, αλλα το βρήκα και το ανεβάζω...
Φιλε μου,εάν ειναι όπως τα λέει, δεν χάνεις τιποτα να το δοκιμάσεις. 15€ ειναι τρία πακέτα σχεδόν τσιγάρα.
Και εγω ψαχνόμουν για ποντσο, αλλα ολα ειναι ευπαθή,ιδίως σε πυκνά με πουρνάρι κλπ. Η ντισπαν σκέψου το εχει 40€ και σε τηλεφωνική συνομιλία που ειχα, μου είπαν οτι δεν το εγγυουνται στα πυκνά κλπ. Για πιο σκληρή χρήση, μου είπαν οτι οι νιτσεράδες κάνουν δουλειά, αλλα λόγω πάχους,δεν διπλώνουν όπως τα υπόλοιπα και πιάνουν χώρο.
 
γνώμες για την εταιρεία γενικά ; βρήκα το μπουφανάκι και σκέφτομαι να το τσιμπήσω

https://gamehide.com/product/wetlands-jacket-2/?attribute_pa_color=0fw&attribute_pa_size=x-large

Έχω το συγκεκριμένο Παύλο και είμαι πολύ ευχαριστημένος!
Πολύ καλή ποιότητα και στην στεγανότητα και στην παραλλαγή αλλά είναι και αρκετά ζεστό.
 
Σε ισοθερμικο για τον ιδρώτα,έχετε να προτείνετε κάτι δοκιμασμένο; για pinewood έλεγα, αλλά επειδή δεν έχω ξαναβάλει,κάθε βοήθεια δεκτή.
Στο περπατητό κυνήγι, φοράω ένα κοντομάνικο βαμβακερό μπλουζάκι και από πάνω fleece ζακέτα, αλλά γίνεται μούσκεμα από τον ιδρώτα και με αποτέλεσμα να κρυώνει η πλάτη μου.
 
Back
Top