Ένδυση

παιδια,παράγγειλα αυτο το παντελονι στα 58 ευρω...
https://www.ehunter.gr/product/panteloni-bekatsas-gamo-voras-pant/
Το παντελονάκι είναι πάρα πολύ καλο κ αρκετά ζεστό θα έλεγα όπως επίσης κ στο ψιλόβροχο βαστάει λιγο!!! Ρμένα αυτό π μ εντυπωσίασε όμως ήταν η ανθεκτικότητλα του στο βάτο κ στα παλιοπουρνάρια!!!
 
Το παντελονάκι είναι πάρα πολύ καλο κ αρκετά ζεστό θα έλεγα όπως επίσης κ στο ψιλόβροχο βαστάει λιγο!!! Ρμένα αυτό π μ εντυπωσίασε όμως ήταν η ανθεκτικότητλα του στο βάτο κ στα παλιοπουρνάρια!!!
Ειναι τελειως στεγανο Θοδωρη.Αυτο μαζι με το αλλο μοντελο της εταιρειας(το olympus) ειναι απολυτα στεγανα..Ισως επεσες σε ελαττωματικη κατασκευη και σου εμπασε νερο..
 
Ε στεγανά δεν τα λες.... Αλλά κρατάνε αρκετό και αναπνέει καταλληλο για περπάτημα γενικα πολύ καλό
Στεγανα Νικο..Δοκιμασμενα και πιστοπιημενα...3-4 ωρες σε χορτα με πρωινη υγρασια και δεν περασε τπτ..Μεχρι και σε λεκανη με νερο μπηκαν..
 
Η εταιρία τα δίνει στεγανά.
Αυτό που μπορώ να πω ότι το OLYMPUS το φοράω συνέχεια δεύτερη χρονιά φέτος,σε πολύ υγρά μέρη και ενώ το παντελόνι από έξω είναι μούσκεμα στην κυριολεξία και τα μποτάκια πολύ ποτισμένα, εσωτερικά είμαι στεγνός. Το VORAS δεν το έχω τεστάρει ακόμη,αλλά εσωτερικά είναι ακριβώς ίδια.Με μεμβράνη και διχτυωτή επένδυση. Μόνο το εξωτερικό ύφασμα και το χρώμα είναι διαφορετικό. Στο OLYMPUS είναι ένα ωραίο καφέ βελουτέ ύφασμα και αθόρυβο, ενώ το VORAS είναι πράσινο και το ύφασμα είναι πιο τεχνικό.
Για μένα, σε σχέση ποιότητας-τιμής, είναι από τα καλύτερα.
 
Ειναι τελειως στεγανο Θοδωρη.Αυτο μαζι με το αλλο μοντελο της εταιρειας(το olympus) ειναι απολυτα στεγανα..Ισως επεσες σε ελαττωματικη κατασκευη και σου εμπασε νερο..
Οχι δεν μ έμπασε καθόλου νερό...απλα εγω το απέκλεισα σαν στεγανό...δεν το δοκίμασα κ σε hard core καταστάσεις....μέχρι εκει π το δοκίμασα πάντως δεν ένιωσα τίποτα. Απλά μ κάνει εντύπωση να είναι στεγανό.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια
 
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια
Καλορίζικο Κώστα περιμένουμε εντυπώσεις.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια

Kαλοφορετο...Χαρηκα που βοηθησα.shake hands.Εγώ το...τσέκαρα και σε κάτι βατσινιες , και δεν καταλαβαίνει τίποτα! Παρόλο που είναι μέσα δυχτιωτο, είναι σχετικά ζεστό, καθώς και αντικειμενικό....
 
Last edited:
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια
Καλορίζικο και καλοφορετο ....
 
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια
Καλοφόρετο!
 
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια
μπραβο σου εκανες πολυ καλη επιλογη ,ειναι ζεστο και αδιαβροχο και δεν σκιζεται,καλοφορετο.
 
Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα παρέλαβα το τζάκετ της deerhunter το smalvile. Παραγγελία απο Γερμανικό site που ειχε ανεβάσει ο φιλος του φορουμ woodman και τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες πανω στο θεμα τις παραγγελιας. Το τζακετ εφτασε σε 15 μέρες και η τιμή του κάτω απο την μισή απ οτι εδω στην Ελλάδα.Το ειχα βάλει απο καιρό στο μάτι. Θα φορεθεί άμεσα και θα σας ενημερώσω.Ειναι οτι πρέπει για τον καιρο που επικρατεί τωρα σε μας στα Βόρεια κρύο και χιόνια
Καλοφόρετο!!
Απο νούμερο πως είναι? Ταιριάζει στο αναγραφόμενο?
 
Εχει δοκιμασει κανεις αυτο του ειδους τα μπουφαν στο κυνηγι? Ενδιαφερον τιμη εχουν..
https://www.ergaleiogatos.gr/shop/mpoufan-asfaleias-fosforize-portokali-proforce/
Καλό φαίνεται, αλλά με τα αγκάθια και τα κλαδια τι γίνεται; Αν το θες για περπατητό σε καμπο για ορτυκια ή λαγο, ειναι μια χαρα. Αν μπεις σε πυκνό όμως;
 
Καλό φαίνεται, αλλά με τα αγκάθια και τα κλαδια τι γίνεται; Αν το θες για περπατητό σε καμπο για ορτυκια ή λαγο, ειναι μια χαρα. Αν μπεις σε πυκνό όμως;
Για ολες τις χρησεις απο λαγο σε πυκνα για γουρουνια κ περπατητο:)! Βασικα ενα φλαι ειχα το οποιο το γυριζα κ αναποδα που ηταν φωσφοριζε αλλα μετα απο 14χρονια περιπου παρεδωσε....! Κ ετσι ψαχνω να δω αν θα παρω το ιδιο ή κατι διαφορετικο! Πρεπει να δω απο κοντα το υφασμα κ να δω (οσο μπορω) αν ειναι αντοχης !
 
Θα κοιταξω να βρω καποιο μαγαζι να το δω κ θα ενημερωσω σχετικα! Ιδιου στυλ μπουφαν ειχε σε πρασινο φιλος μου κ το φοραγε με τις παγωνιες στο καρτερι! Αλλα το θεμα ειναι το πυκνο...
Για τσεκαρε το ρε φιλε γιατι ενδιαφερομαι και εγω για μπεκατσα και το κοιταγα και εγω ακριβως το ιδιο,αδιαβροχο ειναι σιγουρα αλλα θα εχει χοντρο υφασμα να μην σκιζετε?
 
Για τσεκαρε το ρε φιλε γιατι ενδιαφερομαι και εγω για μπεκατσα και το κοιταγα και εγω ακριβως το ιδιο,αδιαβροχο ειναι σιγουρα αλλα θα εχει χοντρο υφασμα να μην σκιζετε?
Αυτο μονο απο κοντα πιστευω θα καταλαβουμε..! Θα ενημερωσω μολις παω σε καποιο μαγαζι! Κ αυτο ειναι ωραιο με πολλες τσεπες κ κλεινει μεχρι πανω ο λαιμος https://www.google.com/search?q=μπο...oECAwQAQ&biw=360&bih=560#imgrc=QTe2WTOxdT6w4M
 
Back
Top