Φυσίγγια για την Φάσσα

Γιατι δεν σου αρεσε το speed; τι σε χαλασε;
Το πιο πιθανό φίλε Άλεξ...να μην ήμουν εγώ σε καλή μέρα και να εμένα πίσω...αλλά είμαι πολύ περίεργος με τα φυσίγγια...Γενικά δεν μου αρέσει να αλλάζω συχνά και όχι ιδιαίτερους πειραματισμούς....πάντως το μόνο σίγουρο είναι πως δεν θεωρώ το speed κακο φυσιγγι!
 
Το πιο πιθανό φίλε Άλεξ...να μην ήμουν εγώ σε καλή μέρα και να εμένα πίσω...αλλά είμαι πολύ περίεργος με τα φυσίγγια...Γενικά δεν μου αρέσει να αλλάζω συχνά και όχι ιδιαίτερους πειραματισμούς....πάντως το μόνο σίγουρο είναι πως δεν θεωρώ το speed κακο φυσιγγι!
Στο κρυο δεν ξερω τι κανει αλλα σε ζεστη ειναι παρα πολυ καλο, μου ηρθε σημερα ενα κουτι 6αρια να το εχω
 
Την Κυριακή καθήμενος στο καρτέρι ,έσφαξα ένα percorso και ένα speed
Του speed το μπαρούτι ήταν χαρτοπόλεμος κανονικός ,ενώ του percorso είχε γίνε ένα σώμα, παίρνοντας το σχήμα απ τον πάτο του κυαθιου.
Ούτε με χτύπημα δεν έπεφτε το μπαρούτι ,παρά μόνο όταν πήρα ένα ξυλάκι και το ζόρισα έφυγε σε μικρότερα κομμάτια
Τι παιζει ; Υγρασία είναι ;

Μάλιστα είχε αρπάξει χρωμα και το κυαθιο

 
Την Κυριακή καθήμενος στο καρτέρι ,έσφαξα ένα percorso και ένα speed
Του speed το μπαρούτι ήταν χαρτοπόλεμος κανονικός ,ενώ του percorso είχε γίνε ένα σώμα, παίρνοντας το σχήμα απ τον πάτο του κυαθιου.
Ούτε με χτύπημα δεν έπεφτε το μπαρούτι ,παρά μόνο όταν πήρα ένα ξυλάκι και το ζόρισα έφυγε σε μικρότερα κομμάτια
Τι παιζει ; Υγρασία είναι ;

Μάλιστα είχε αρπάξει χρωμα και το κυαθιο

Σπυρο,ετσι γινονται οι διβασικες πυριτιδες (tekna,sipe,s4....)οταν βρισκονται πιεσμενες μεσα στον καλυκα.
Ακομη και σε βαζο να τις εχεις δημιουργουν κολλημενη μαζα λογω της βαρυτητας.
Του speed ειναι μονοβασικη,C7 αν θυμαμαι.
 
Σπυρο,ετσι γινονται οι διβασικες πυριτιδες (tekna,sipe,s4....)οταν βρισκονται πιεσμενες μεσα στον καλυκα.
Ακομη και σε βαζο να τις εχεις δημιουργουν κολλημενη μαζα λογω της βαρυτητας.
Του speed ειναι μονοβασικη,C7 αν θυμαμαι.
Καλά θυμάται ο γέροντας για τα χρόνια του:D:D:D
 
Σπυρο,ετσι γινονται οι διβασικες πυριτιδες (tekna,sipe,s4....)οταν βρισκονται πιεσμενες μεσα στον καλυκα.
Ακομη και σε βαζο να τις εχεις δημιουργουν κολλημενη μαζα λογω της βαρυτητας.
Του speed ειναι μονοβασικη,C7 αν θυμαμαι.
.RESPECT..RESPECT..shake hands.
 
Την Κυριακή καθήμενος στο καρτέρι ,έσφαξα ένα percorso και ένα speed
Του speed το μπαρούτι ήταν χαρτοπόλεμος κανονικός ,ενώ του percorso είχε γίνε ένα σώμα, παίρνοντας το σχήμα απ τον πάτο του κυαθιου.
Ούτε με χτύπημα δεν έπεφτε το μπαρούτι ,παρά μόνο όταν πήρα ένα ξυλάκι και το ζόρισα έφυγε σε μικρότερα κομμάτια
Τι παιζει ; Υγρασία είναι ;

Μάλιστα είχε αρπάξει χρωμα και το κυαθιο

Τέτοια κάνεις στο καρτέρι ε ;;;
Μετα θα φταίνε οι καριόλες αν σκάσουν πανω σου ,ενώ εσυ χειρουργείς το percorso ;;;;
.sarcastic.
 
Μια ερώτηση στα γρήγορα.
Με τον συνδυασμό κανη back bore 18,8 τσοκ carlsons M ported και percorso 6 μέχρι πόσα μέτρα να τολμήσω να τουφεκισω φασα.Προς το παρόν έχω εμπειρία μέχρι 30 μέτρα...δοκιμές σε χαρτί δεν έχω κάνει ακόμα.
Αν μου πείτε μέχρι 40+ είμαι πολυ ευχαριστημένος...
 
Μια ερώτηση στα γρήγορα.
Με τον συνδυασμό κανη back bore 18,8 τσοκ carlsons M ported και percorso 6 μέχρι πόσα μέτρα να τολμήσω να τουφεκισω φασα.Προς το παρόν έχω εμπειρία μέχρι 30 μέτρα...δοκιμές σε χαρτί δεν έχω κάνει ακόμα.
Αν μου πείτε μέχρι 40+ είμαι πολυ ευχαριστημένος...
Χρήστο δεν σου λέω τιποτα παραπάνω απο το να το επιχειρήσεις με σιγουριά.
 
Χρήστο δεν σου λέω τιποτα παραπάνω απο το να το επιχειρήσεις με σιγουριά.
Ήμουν σχεδον σίγουρος ότι θα απαντουσες:D και με έκανες πολύ ευχαριστημένο κιόλας.yel..
(Αν δεν απαντούσες εδώ θα σου εστελνα π.μ.).my man.
Υ.Γ τελικά με γλειτωσες και από αγορά δεύτερου τσοκ που μου είχε καρφωθεί στο μυαλό καθώς είχα τα ερωτηματικά μου!
 
Μια ερώτηση στα γρήγορα.
Με τον συνδυασμό κανη back bore 18,8 τσοκ carlsons M ported και percorso 6 μέχρι πόσα μέτρα να τολμήσω να τουφεκισω φασα.Προς το παρόν έχω εμπειρία μέχρι 30 μέτρα...δοκιμές σε χαρτί δεν έχω κάνει ακόμα.
Αν μου πείτε μέχρι 40+ είμαι πολυ ευχαριστημένος...

Χρήστο με αυτόν τον συνδυασμό μπορείς να πάρεις φάσσα και στα 60 μέτρα που λέει ο λόγος!
Εγώ κατά την ταπεινή μου άποψη θα σου έλεγα να βαράς σε λογικές αποστάσεις μέχρι 40 βία βία 45 μέτρα.
Δεν χρειάζονται υπερβολές.
 
Χρήστο με αυτόν τον συνδυασμό μπορείς να πάρεις φάσσα και στα 60 μέτρα που λέει ο λόγος!
Εγώ κατά την ταπεινή μου άποψη θα σου έλεγα να βαράς σε λογικές αποστάσεις μέχρι 40 βία βία 45 μέτρα.
Δεν χρειάζονται υπερβολές.
Η αλήθεια είναι ότι και τα 40 μου φαινονταν πολλά τώρα θα αρχίσω να το επιχειρώ.Αααανννν και εφοοοσον τις βρω.pray to God.
 
Η αλήθεια είναι ότι και τα 40 μου φαινονταν πολλά τώρα θα αρχίσω να το επιχειρώ.Αααανννν και εφοοοσον τις βρω.pray to God.
Φετος αν ανεβεις στο χωριο , θα τις βρεις σιγουρα μ αυτα που μαθαίνω ότι γίνονται πάνω.
Περσι ήταν μια πολύ κακή χρονιά για εκεινα τα μέρη.
 
Τέτοια κάνεις στο καρτέρι ε ;;;
Μετα θα φταίνε οι καριόλες αν σκάσουν πανω σου ,ενώ εσυ χειρουργείς το percorso ;;;;
.sarcastic.
Χαχαχαχα είναι κάτι που σκεφτόμουν να γράψω Δημήτρη, το ενδεχόμενο να σκάσουν τα πουλιά και εγώ να κρατάω μαχαίρι αντί για τουφέκι.
Αλλά κι έτσι να γινόταν πάλι οι καριολες θα φταίγανε να ξες :)
 
Back
Top