Κυνηγεσία και Κυνοφιλία

Μοντελάκι είσαι ρε φίλε! Μακάρι να αρχίσεις να γράφεις πάλι σε περιοδικά!
Τι να το κανεις το γραψιμο ρε Bill???:cool:
Αυτο το εξωφυλλο,ηδη,κοσμει τα κοριτσίστικα δωματια!:D
Ξεπουλησε και παει για νεα εκδοση!!:)
 
Μααααααλιστα... peng .big smile. Ψοφατε για καυλαντα κωλοπαιδα... .love..love..love.



Γραφω στην Κυνηγεσια κ Κυνοφιλια εδω και 8-9 μηνες περιπου, αν δεν με εκοψαν στο μονταζ θα εχει αρθρο μεσα, ναι... .big smile.
Να την στείλω στο Ουρμπίνο να σε θαυμάσουν οι Ιταλίδες ;
 
Μααααααλιστα... peng .big smile. Ψοφατε για καυλαντα κωλοπαιδα... .love..love..love.



Γραφω στην Κυνηγεσια κ Κυνοφιλια εδω και 8-9 μηνες περιπου, αν δεν με εκοψαν στο μονταζ θα εχει αρθρο μεσα, ναι... .big smile.
Με το που το είδα λέω αμέσως ο δικός μας είναι...και τους το έστειλα.φιλε δεν έχει τύχει να διαβάσω άρθρο σου στο κυνηγεσια αλλά τα άρθρα και οι παρουσιάσεις φυσιγγίων που έκανες στο hp αλήθεια μου λείπουν...ούτε εγώ ξέρω πόσες φορές έχω διαβάσει τα άρθρα σου για τα τρυγόνια και τα Μπάσιματα,σαν παραμύθι πριν κοιμηθώ...όντας μας ταξιδεύουν!
 
Με το που το είδα λέω αμέσως ο δικός μας είναι...και τους το έστειλα.φιλε δεν έχει τύχει να διαβάσω άρθρο σου στο κυνηγεσια αλλά τα άρθρα και οι παρουσιάσεις φυσιγγίων που έκανες στο hp αλήθεια μου λείπουν...ούτε εγώ ξέρω πόσες φορές έχω διαβάσει τα άρθρα σου για τα τρυγόνια και τα Μπάσιματα,σαν παραμύθι πριν κοιμηθώ...όντας μας ταξιδεύουν!
Αν έχει ταλέντο ο άνθρωπος ρε φίλε...
 
Αν έχει ταλέντο ο άνθρωπος ρε φίλε...
Γενικά αν και είναι ένα παιδί που το έχω δει μόνο μια φορά φευγαλέα...και μου τον σύστησε ο Γιώργος (altair) με τα όσα έχουμε πει και αυτά που βγάζει από τα κείμενα του τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση!
 
Γενικά αν και είναι ένα παιδί που το έχω δει μόνο μια φορά φευγαλέα...και μου τον σύστησε ο Γιώργος (altair) με τα όσα έχουμε πει και αυτά που βγάζει από τα κείμενα του τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση!
Να σου κανονίσω ένα ραντεβού να τα πειτε; Νομίζω ότι είσαι ερωτευμένος .yel.
 
Σακηηηηηηηηη .yel..yelling.
Φίλε αυτό πως θα γίνει να μου το στείλεις σε κανονικές διαστάσεις να το εκτυπώσω, που θέλω να το βάλω σε ένα πίνακα ανακοινώσεων; :cool:
Κατά τα άλλα μην σταματάτε.....βεντούζα....βεντούζα :D:D
 
Φίλε αυτό πως θα γίνει να μου το στείλεις σε κανονικές διαστάσεις να το εκτυπώσω, που θέλω να το βάλω σε ένα πίνακα ανακοινώσεων; :cool:
Κατά τα άλλα μην σταματάτε.....βεντούζα....βεντούζα :D:D
Χαχαχαχαχαχ όχι και σε πίνακα ανακοινώσεων ο Αρίστος..
 
Συλλεκτικό τεύχος .my man.
Φτιαξε καμιά δοκιμη στα φυσίγγια γιατί αν εξαιρέσουμε το Ηunter passion η δοκιμές των άλλων περιοδικών ήταν για το διάουλο...sarcastic.
οχι δεν ητα για τον δ........ αλλα για υπερ του εμπορα , που δεν ανοιγαν 5 φυσιγγια απο το ιδιο κουτι , να τα ζυγησουν για να μας πουν εαν και τα 5 ειχαν της ιδιες δοσης υλικων
 
Last edited by a moderator:
για αεροβολα δεν εχουν, εγω παντος προτημαω τα περιοδηκα να αναφερουν για θυραματα της εποχης που θα κυνηγησουμε , και οχι καλοκαιριατικα να μας γραφουν για την μπεκατσα κλπ θυραματα που δεν ειναι της εποχης , και επισης για οπλα ,φυσιγγια ,βλητικες, τσοκ , κυνηγητικες ιστοριες , και οχι για σκυλους , και κτηνιατρηκα θεματα , που εαν θελει καπιος περνη αλλα περιοδηκα για σκυλους
 
Back
Top