Αγορά super pose

30738737_1765602036832799_1711691565790920704_n.jpg
30712659_1765602196832783_6308147600121921536_n.jpg
Πετρο πολυ ωραιο να το χαρεις ,εγω εχω βρει ενα του τραπ?αυτο με τι μηκος κανης εχει?
 
Παιδιά θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την πολύ πολύ μεγάλη μου χαρά για το καινούργιο μέλος της"οικογενείας" που θα έρθει την άλλη βδομάδα (πρώτα ο Θεός..) το καινούργιο μου σουπερ ποζε (μεταχειρισμένο) Remington 3200 skeet

Ευχαριστώ πολύ! Κάποιοι ίσως να μην γνωρίζετε την ύπαρξη αυτού του μοντέλου, δικαιολογημένα φυσικά αφού πρόκειται για 45χρόνων τουφέκι, για μένα ένα από τα κορυφαία! Ασχετος αν δεν τιμήθηκε όπως θα έπρεπε.. με στοιχεία που βλέπουμε σήμερα σε perazzi και krieghoff..

Τούφεκος!!! Καλορίζικο!!!
 
2350€ το black edition είναι πολύ καλή ευκαιρία. Μου κάνει κι εμένα εντύπωση γιατί π.χ το 690 field III ο Καλκαντζακος το έχει 2900!!!Αν έψαχνα για όπλο τώρα θα το είχα πάρει τρέχοντας ειδικά τώρα που ξέρω σχεδόν περί τίνος πρόκειται!

Το δικό σου 690 φίλε Τάσο που μου έδωσες να επωμισω έχει άλλη αίσθηση πάντως. Φαίνεται ξεκάθαρα η ποιότητα του
 
Aυτο σκέφτομαι και εγω αξίζει τα παραπάνω χρήματα.

1000% σίγουρος.

7cm Παναγιώτη.


Παιδιά το έχουμε πάρει μαζί με τον αδελφό μου,και αυτό είναι ένα θέμα,επισης με σκανδαλίζει η τιμή των beretta.
γιαννη το 690 ειναι χειροτερο και απο το 692.ρωτα καποιον γνωστη πριν κανεις την κινηση και θα σου πει.ξεβαφουν κ βγαζουν προβληματα οι εξολκεις
 
Πιστεύω όχι. Νομίζω στην ανακρουση θα έχει κάποια διαφορά και κατ' επέκταση στην αναπηδηση των καννων. Οι εταιρείες δεν ονομάζουν τυχαία τα μοντέλα κυνηγετικά και αγωνιστικά. Το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα που χρειάζεται περισσοτερο η κάθε δραστήριοτητα.
μονο αν εισαι τραπαδορος θα δεις διαφορα με 7 εκ κωνο θα εχεις πολυ μικρο αναπηδημα στις τουφεκιες
 
Πανω σ αυτο που λεει ο Βαγγέλης αυτο που εχω δει τωρα τελευταια στα σκοπευτηρια είναι οτι ποιοτητα σε εφαρμογές κρατάει μονο η browning.εχω δει δικανα χρονου να κουναει η παπια ν ανοίγουν και να κρεμάνε.το ελάφι ειναι η πιο σταθερή αξία αυτη τη στιγμη εκτός αν πας σε δικανα των 8-10 χιλιάδων ευρω αλλα ειναι εντελώς προσωπική αποψη
 
Back
Top