Αγορά super pose

Steelium εισαι,6-7cm ειναι το πιο πιθανον.

Αυτη δεν παει κατα την γνωμη μου με τα αυτογεμη βαρκες που ειπα πριν, στο σκοπευτηριο παντα,εχω δει πρωταθλητες Αμερικανους να ριχνουν sporting με A400 xcel sporting 32".
Εγώ Γιάννη με την unico είμαι απόλυτα ικανοποιημένος πραγματικά ! Πολύ all around οπλο .
 
Καλησπέρα Γιάννη ένα όπλο που δεν έχει μεγάλο κώνο πιστεύεται (ερώτηση για όλους τους φίλους)ότι δεν μπορεί να έχει πολύ καλή βλητική αποδοση;Πολύ ωραία όπλα και το 690&το 692 και οι τιμές έχουν μεγάλη διαφορά με την Λάρισα.
Φώτη θα σου απαντήσω για τ αυτογεμη.η 302 δεν νομιζω να υστερεί βλητικα καπου παρόλο που δεν εχει μεγάλο κωνο οπως και η 303.αυτα τα 2 οπλα ειναι μεσα στα καλυτερα παπιοτουφεκα των αμερικανων.οποτε βγάλε συμπερασμα
 
Φώτη θα σου απαντήσω για τ αυτογεμη.η 302 δεν νομιζω να υστερεί βλητικα καπου παρόλο που δεν εχει μεγάλο κωνο οπως και η 303.αυτα τα 2 οπλα ειναι μεσα στα καλυτερα παπιοτουφεκα των αμερικανων.οποτε βγάλε συμπερασμα
Εγώ με 303 κυνηγαγα πολλά χρονια ,η optima κάννες βλητική είναι καλ
Συμφωνω και με τρομερη κανη! 71 εχεις κανη;
Γιάννη 66 έχω ,διότι τα κυνήγια μου το 80%ειναι με σκύλο ,όμως ποτέ δεν ήμουν υπέρ των ελαφριών όπλων πάντα ήθελα να έχω ένα όπλο 3100 3200 ,μιας και αυτό το 20%μου προσφέρει όμορφες κυνηγετικές στιγμές και μπορεί να είναι το 20%σε χρόνο κυνηγιού όμως σε φυσίγγια είναι το ακριβώς αντίθετο !!
 
Λοιπόν χθες είδα από κοντά το όπλο..έρχεται πολύ ωραίο στο μάτι.και κλείστηκε την Δευτέρα πάω στην ασφάλεια για τα χαρτιά...browning b525 game one με βαλίτσα, κλειδαριά σκανδάλης ,4 τσοκ invector plus ,αυλούς 18.7,απορροφητικό πέλμα στο κοντάκι !!!!!!παρακαλώ τους συναδέρφους να μου προτείνουν φυσίγγια για το συγκεκριμένο όπλο για πτερωτά θηράματα.μου αρέσουν τα γρήγορα φυσίγγια πέρυσι κηνυγουσα με 32 gr με aquila πυρίτιδα τσίχλες και ήμουν υπερευχαριστημενος..ευχαριστώ πολύ!!!
Καλορίζικο και καλοτούφεκο... Όταν το πάρεις, περιμένουμε φωτογραφίες...
 
Καλορίζικο και καλοτούφεκο... Όταν το πάρεις, περιμένουμε φωτογραφίες...
Ευχαριστώ πολύ !!πήγα στην ασφάλεια σήμερα για τα χαρτιά και μου είπαν πως μπορεί και αύριο να είναι έτοιμα..οπότε αύριο θα πάω να το πάρω το απόγευμα και θα ακολουθήσουν φωτογραφίες!!!
 
Ευχαριστώ πολύ !!πήγα στην ασφάλεια σήμερα για τα χαρτιά και μου είπαν πως μπορεί και αύριο να είναι έτοιμα..οπότε αύριο θα πάω να το πάρω το απόγευμα και θα ακολουθήσουν φωτογραφίες!!!
Συνάδελφοι εδώ και 3 ώρες μέλος επίσημα της browning....θα ανεβάσω με την πρώτη ευκαιρία και φωτογραφίες!!!
 
Συνάδελφοι εδώ και 3 ώρες μέλος επίσημα της browning....θα ανεβάσω με την πρώτη ευκαιρία και φωτογραφίες!!!
Σου εύχομαι να ρίξεις τόσα πολλά φυσίγγια που να κουνήσουν τα κλειδιά του !!!!!!!!!!!!αν και χλωμό το κόβω να το επιτυχης !
 
30738737_1765602036832799_1711691565790920704_n.jpg
30712659_1765602196832783_6308147600121921536_n.jpg
 
Back
Top