Λαγός

Σήμερα μια ώρα πριν ξημερώσει έπιασε βροχή και αέρας. Με παίρνει ο ξάδερφος μου τηλέφωνο και μου λέει κάτσε ποιο χαμηλά μήπως και κυνηγήσουμε γιατί εδώ δεν κάνουμε τίποτα. Ποιο χαμηλά όμως είχε άλλες παρέες. Πάω με κρύα καρδιά πάνω τελικά και περιμέναμε μήπως κόψει. Κατά τις 8 σταμάτησε και αποφασίσαμε να βγούμε. Απο μεσα μου ελεγα που παμε με τετοιον καιρο ? Η μέρα τελικα εξελίχθηκε σε μια απ τις καλύτερες και με όλο το βουνό για πάρτυ μας αφού είχαν φύγει όλοι οι άλλοι κυνηγοί.

Ορε κατι αυτιαδες μπραβω Σαμ .shake hands.
 
Μπράβο φίλε Σταμάτη, θηρία οι λαγοί !
Με τέτοιο καιρό και τόσο μεγάλα θηράματα τι φυσίγγια προτιμάς ;
Να σαι καλά νικολη. Όντως ήταν μεγάλοι και οι δύο. MG2 έβαλα αυτό το ΣΚ σε Νο 4 και είχαν πολυ καλή συμπεριφορά στην υγρασία. Συνήθως όμως βάζω ρεμινγκτον αλλά μου είχαν τελειώσει. Ξεφυσιγγιασα Χαχαχχαχα
 
4αρτη αγωνιστικη και δεν καναμε κανα αυτια ακωμηηηη.hair. εχουμε ξεσκιστη να σηκωνουμε γουρουνια και ζαρκαδιαααα,,γεμισανε τα βουναμαςςςς βαλε και τον καιρο μεσα και χεσε μεσα που λενεεεε.sarcastic.,,,,, τελικα τα σκυλιαμας θα γηνουνε γουρουνοζαρκαδοσκυλα.buy buy..buy buy..buy buy..pray to God.
 
Το πρωινό με τα αδέρφια μου σε μέρος όχι εύκολο τον πιάσαμε τον μάγκα.
Το φυσιγγι ήταν μάλλινη τάπα του φίλου μου Μύρο
IMG_6795.jpg
 
Το πρωινό με τα αδέρφια μου σε μέρος όχι εύκολο τον πιάσαμε τον μάγκα.
Το φυσιγγι ήταν μάλλινη τάπα του φίλου μου Μύρο
IMG_6795.jpg
ωραία τ αδερφάκια,πάντα γεμάτος ο ντορβάς :)
φυσίγγι του Μύρου;;;;;;; άρα δικαιούται μεζέ ;)
 
Το πρωινό με τα αδέρφια μου σε μέρος όχι εύκολο τον πιάσαμε τον μάγκα.
Το φυσιγγι ήταν μάλλινη τάπα του φίλου μου Μύρο
IMG_6795.jpg
Νικόλα η φωτογραφία είναι όλα τα λεφτά φίλε!! Μπράβο για τον λαγό με την οικογένεια και μπράβο και στον Μύρο!!
 
Back
Top