Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Πολυ τρυπα βλεπω γεροντα... .xm..pop. Κ μας το παιζεις κ παραδοση δερμα-ξυλο... .yelling.
Εχεις να δεις ανομοιομορφες κατανομες στο χαρτι που θα ειναι ολες δικες σου... .sarcastic.
Αλλη φορα οι πρωτες, αλλη φορα οι δευτερες... δεν θα ξερει κατα που να κανει... .hair..sarcastic.
 
καλησπερα σε ολουσ.. φιλε γιαννη καλοριζικο το kikc.. μια ερωτηση για xtra full τσοκ σε m2 εχουμε καποια αποψη αναμεσα σε seminole και carlson ?? το kikc γιαννη σε τι συσφιξη το πηρεσ? εχεις ακουσει καλες κριτικες?? σορρυ για τισ πολλες ερωτησεις!!!
 
καλησπερα σε ολουσ.. φιλε γιαννη καλοριζικο το kikc.. μια ερωτηση για xtra full τσοκ σε m2 εχουμε καποια αποψη αναμεσα σε seminole και carlson ?? το kikc γιαννη σε τι συσφιξη το πηρεσ? εχεις ακουσει καλες κριτικες?? σορρυ για τισ πολλες ερωτησεις!!!
Γιωργο ,lf ειναι το συγκεκριμένο.
Καλα άκουγα και γι'αυτο το πήρα! :)
Τα Seminole,δεν παράγονται πια....
Εχω ενα skeet κι ενα lm απο αυτα.
Παρα πολυ καλά!
Μονιμα βιδωμενο, το 2ο....:)
Ευχαριστω!
 
φιλε αρη για φασσα και παπι.. νουμερα απο 5 εωσ 2... με ποιο ανοιχτα τσοκ δεν εχω μεινει ικανοποιημενοσ για τισ αποστασεις που ριχνω δυστηχωσ.. γιαννη σε ευχαριστω το ξερω πωσ τα seminole δεν παραγονται πια αλλα υοαρχει ενα μαγαζι φιλου με κυνηγετικα που το κλεινει και απο 155 μου αφηνει τα seminole στα 50 ευρω οποτε το θεωρω δωρω και λεω να παω προσ τα εκει..
 
Πολυ τρυπα βλεπω γεροντα... .xm..pop. Κ μας το παιζεις κ παραδοση δερμα-ξυλο... .yelling.
Εχεις να δεις ανομοιομορφες κατανομες στο χαρτι που θα ειναι ολες δικες σου... .sarcastic.
Αλλη φορα οι πρωτες, αλλη φορα οι δευτερες... δεν θα ξερει κατα που να κανει... .hair..sarcastic.
Μη χάσεις, μαστορακο! :p
Τις τρυπες, τις διαφημιζω οπου βρεθω κι οπου σταθώ, εδω και πααααρα πολυ καιρό!
Δεν ειμαστε εμμονικοι και αρτηριοσκληρωτικοι, νεαρε σπεσιαλιστα! :)
Δεν το ριχνω σε χαρτι,γιατι αν δω αυτο που νομιζω πως θα δω,την επομενη θα βγει στο σφυρι!:D
Θα το βιδωνω περιστασιακα και τα δοκιμασμενα,θα ειναι σε ετοιμοτητα!;)
 
φιλε αρη για φασσα και παπι.. νουμερα απο 5 εωσ 2... με ποιο ανοιχτα τσοκ δεν εχω μεινει ικανοποιημενοσ για τισ αποστασεις που ριχνω δυστηχωσ.. γιαννη σε ευχαριστω το ξερω πωσ τα seminole δεν παραγονται πια αλλα υοαρχει ενα μαγαζι φιλου με κυνηγετικα που το κλεινει και απο 155 μου αφηνει τα seminole στα 50 ευρω οποτε το θεωρω δωρω και λεω να παω προσ τα εκει..
Που ειναι το μαγαζι???
Μηπως μεινει τίποτα......sarcastic.
Δεχόμαστε και πμ....:);)
 

Βιδωθηκε....
Εχει να γινει της...τρύπας!!!.sarcastic.
Για να μη μας κολλάει ο Γιούρι....;):)
Καλοριζικο Γιαννη. Ρε τί εχετε παθει ολοι. Μου ρχεται να κολλησω με οξυγονοκοληση το τσοκ στο baikal που ειναι με σταθερα τσοκ.sarcastic..asking..asking.
 
. μια ερωτηση για xtra full τσοκ σε m2 εχουμε καποια αποψη αναμεσα σε seminole και carlson ??

φιλε αρη για φασσα και παπι.. νουμερα απο 5 εωσ 2... με ποιο ανοιχτα τσοκ δεν εχω μεινει ικανοποιημενοσ για τισ αποστασεις που ριχνω δυστηχωσ.
Muller H20 UFO......;)
 
Κοίτα κάτι πράγματα, βλέπω τον γέροντα με τρίφτη και γω με πλάγιο....ρε πώς αλάζουν οι καιροί .my man.
Γιάννη, πρέπει να βρούμε καρτεράκι με ψηλωμένες γιατί εκεί που κυνηγάς θα φας παλτό με αυτό το πράμα .sarcastic.
Καλοφόρετο εύχομαι......shake hands.
 
Back
Top