Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

καλορίζικα καλοτούφεκα στους δύο πολύ καλούς φίλους Γιάννη και Ευριπίδη

ελπίζω η baikalara να ζωντανέψει !!!
20247935_10154963574566799_8163987039654983269_o.jpg
Γιάννη, Ευριπίδη, καλόριχτα! Μπράβο και στον Παύλο! .shake hands.
 
Συμφωνώ και εγώ...τα Carlson's είναι πολύ τιμια για τα λεφτά τους...ειδικά αν τα πέρνεις από Αμερική βγαίνουν πολύ πολύ οικονομικά.
Φιλε tolisr1 εχω την εντυπωση οτι εχεις ριξει πολυ με brain BL. Εγω κυνηγαω πιο πολυ τσιχλα. 90% δουλευω 4* μαμμα. Ποια η γνωμησου για αγορατου
 
Φιλε tolisr1 εχω την εντυπωση οτι εχεις ριξει πολυ με brain BL. Εγω κυνηγαω πιο πολυ τσιχλα. 90% δουλευω 4* μαμμα. Ποια η γνωμησου για αγορατου
Κωστα ειναι τσοκακι μπαλαντερ , και εγω με 4* Carlson's δουλευα και το seminole spreader στα πιο κλειστα κομματια. Το brain BL πιστευω ειναι απο τα καλυτερα για βολες 15 εως ανετα 30 μετρα ...τωρα αν κυνηγας σε μερη ποιο ανοιχτα ισως να σε κρεμασει ,... οπως και το 4* φυσικα , απλα το brain BL σκεψου το σαν να εχεςι τα κεντρα του 4* απλα σωζει την περιφερεια μιας και την γεμιζει οποτε εχεις σαφως πιο πολλες επιτυχιες.
Αφρικη με 7,5 28γρμ κατεβαζα τα rock pigeons και σε αποστασεις 30+
 
Φιλε τακη τ
Φιλε τακη ποσο στοιχιζουν περιπου; Ειναι ανωτερα απο τα brain;
περιπου 40-45 ευρω το gemini και ειναι απο τα πιο τιμια τσοκ που κυκλοφορουν.παρε ported 4 αστρα και δεν θα το μετανοιωσεις.θα εχεις τουφεκια μεχρι τα 35-37 μετρα.δεν ειναι ιδια με τα brain και δεν μπορεις να τα συγκρινεις.αλλα τα μεν αλλα τα δε
 
Φιλε τακη τ
Φιλε τακη ποσο στοιχιζουν περιπου; Ειναι ανωτερα απο τα brain;
Κώστα στοιχίζουν 50€,πάρε τηλέφωνο Ιορδανογλου,από κει τα παίρνω!!εννοείται έσω έξω με porting!!πάρε το 4* και εγώ με αυτό κυνηγάω τσίχλα καρτέρι και περπατητο!!στα μπασιματα έχω 2* gemini.Ειναι φανταστικά τα gemini,μαζεύουν περιφέρεια σε σχέση με τα εργοστασιακά και όχι μόνο!!η επιλογή δική σου!!
 
Καλορίζικα λεβεντιες μου!
Ευριππο πιστεύω θα την καμουν τη γραβιέρα σκόνη.. Ειναι φανταστικοί αυτοι οι τριφτες!
σου εχω πει ν αφησεις τις λαλακιες με τα παχυμετρα και να δεις αν εχει κανεις δικος σου να πας να ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΙΝΑΚΑ. στο τελος με καμμια ποικιλια θα μεινεις η με πιτογυρα. αν θες πιο σφιχτο τσοκ απο mod παρε IMOD.αλλα εκει οι.. ωλοι θα σφιξουν

Όπως λέει ο Ευριπίδης άσε τα παχύμετρα και πάνε πάρε το συγκεκριμένο που λες.
Για γενικό καρτέρι είναι μάνα.
Μην το ψάχνεις παραπάνω.
Για την τιμή που έχουν είναι ότι πρέπει.
Τωρα τα είδα.
Ενταξει ντε μη βαρατε! .yel.
Εξαλλου αναβαθμιστηκα πλέον .ha ha ha..
Δεν ακολουθώ την συμβατική πεπατημενη. ha haaa
 
διαμαντη οικονομικη δεν ξερω. ξερω 2 που εχουν. ο ενας ειναι κομοτηνη και ο αλλος αθηνα. ο αθημαιος ισως να εχει. αλλα παιζουν κοντα στα 60-70 ευρω. απο εξωτερικο μονο αν το ψαξεις για πιο φτηνα
χτες πηγα με εναν φιλο και αγορασε 2 mobil ported 60 ε το ενα
 
καλορίζικα καλοτούφεκα στους δύο πολύ καλούς φίλους Γιάννη και Ευριπίδη

ελπίζω η baikalara να ζωντανέψει !!!
20247935_10154963574566799_8163987039654983269_o.jpg

χτες πηγα με εναν φιλο και αγορασε 2 mobil ported 60 ε το ενα
Γιάννη, Μάριε, Ευριπίδη καλοριχτα τα τσοκάκια παιδιά.
Επίσης τα εύσημα και στον Παύλο για τη βοήθεια του.
 
Γιάννη, Μάριε, Ευριπίδη καλοριχτα τα τσοκάκια παιδιά.
Επίσης τα εύσημα και στον Παύλο για τη βοήθεια του.
πολλες αναβαθμισεις βλεπω και θα γινει τσι πουτανας.sex hard.εγω ειμαι ενα κλικ για το anaconda της paternmaster?
 
Back
Top