Action cameras

Παυλο αυτη θα παριε φιλε ??? η το ειδη υπαρχον μοντελο ...αντε θα σε βλεπω με WiFi live streaming που θα βαρας τα τρυγονια κια θα κανω σχολια αχαχαχα
Φίλε λέω να σου βάλω live streaming κάτι βρωμοχηνες τον Οκτώβρη, όμως σε φοβάμαι πολύ μήπως όπως το χαζεύεις ρίξεις το πλοίο σε καμμία ξερά.yelling.
 
Θες να της πω καμιά κουβέντα να σε προσέξει;;;;;;; :):):):):):)

Μια χαρα ειμαστε...

Pavlos,

I have made the note and you will receive it by July 9 (probably on the 6th or 7th though)! It is our pleasure, thank you for your order =)

Laura


Sincerely,

Laura &
Your ShotKam Support Team

uc
 
Laura ? Ποια είναι η Laura? Εγώ μιλάω με την Emily, την κόρη του David. Μαθαίνω πως δεν προλαβαίνουν την παραγωγή και ότι η ζήτηση είναι μεγαλύτερη από την παραγωγή. Κατέκτησε την αγορά ο μάγκας με αυτό το μαραφέτι και από εκεί που ξεκίνησε μόνος του το 2012, τώρα η εταιρεία μεγαλώνει συνεχώς.
 
Laura ? Ποια είναι η Laura? Εγώ μιλάω με την Emily, την κόρη του David. Μαθαίνω πως δεν προλαβαίνουν την παραγωγή και ότι η ζήτηση είναι μεγαλύτερη από την παραγωγή. Κατέκτησε την αγορά ο μάγκας με αυτό το μαραφέτι και από εκεί που ξεκίνησε μόνος του το 2012, τώρα η εταιρεία μεγαλώνει συνεχώς.

Εσυ φιλε εισαι και VIP. Δεν ασχολειται υπαλληλοσ αλλα η κορη τη του ιδιοκτητη..sarcastic.
Παντως η παραγωγη βρισκετσαι τωρα περιπου 2 βδομαδες πισω απο τη ζητηση.
Το προιον του τυπου ειναι καταπληκτικο, χαιρομαι κατι τετοιους που κανουν business μια τρελλη τους ιδεα. Οσο για τα λεφτα που κοστιζει μηπωσ υπαρχει εναλλακτικη λυση για να συγκρινουμε?
 
Το προιον του τυπου ειναι καταπληκτικο,
Το μεγάλο πλεονέκτημα της καινούριας είναι ότι μπορείς να δεις το video αμέσως, μέσω WiFi στο κινητό σου.
Όποιος το αποφασίσει, μπορεί να μου στείλει ένα μνμ, να κάνουμε ένα touch μήπως και πετύχουμε κάτι καλύτερο :)
 
Αυτή που ανέβασε ο vpap (συγγνώμη αλλά δεν θυμάμαι το όνομα) φενεται παρόμοια με τη shotcam και από το video σαν καλή φενεται και σαφώς πιο οικονομική.
Τις τελευταίες μέρες μου μπήκε το σαράκι να ψάξω για κάμερα για τα κυνήγια , αφού έμεινε απέξω λόγο κόστους η shotkam έπεσε το μάτι μου στην Tachyon GunCam
http://www.tachyoninc.com/guncam.html
Καλή ποιότητα φαίνεται να έχει και αποδεκτό video όπως επίσης και εύκολη προσαρμογή στην κάννη με την ειδικά σχεδιασμένη βάση.
 
Το μεγάλο πλεονέκτημα της καινούριας είναι ότι μπορείς να δεις το video αμέσως, μέσω WiFi στο κινητό σου.
Όποιος το αποφασίσει, μπορεί να μου στείλει ένα μνμ, να κάνουμε ένα touch μήπως και πετύχουμε κάτι καλύτερο :)
Ναι με WiFi...ξαναβαρα χηνα με φυσηγγια απο το παιδακι με 2 μβ36να τησ πεταξεις και την καμερα οπος θα φευγει..pop..off topic.
 
Το μεγάλο πλεονέκτημα της καινούριας είναι ότι μπορείς να δεις το video αμέσως, μέσω WiFi στο κινητό σου.
Όποιος το αποφασίσει, μπορεί να μου στείλει ένα μνμ, να κάνουμε ένα touch μήπως και πετύχουμε κάτι καλύτερο :)
Προσωπικά δεν έχω βρει άλλη κάμερα να την πλησιάζει! Έχει πολλά πλεονεκτήματα!
 
Back
Top