Action cameras

καλησπερα κυριοι. αφου πηρα την εγκριση της υπουργου οικονομικων μετα απο πολυημερες διαπραγματευσεις ειμαι ετοιμος να προβω σε αγορα καμερας. τα δεδομενα εχουν ως εξης. ειμαι αναμεσα σε sj5000 και 6000.το θεμα ειναι το εξης επειδη η αγορα θα γινει απο δω με την 5000 ειμαι οικονομικα πιο ανετος. με την 6000 θα ζρριστω ελαφρως. ακουω αποψεις απο τους πιο εμπειρους μεταξυ αυτων των 2
 
για πειτε τωρα εσεις που ασχολειστε με το αθλημα μιας και παραγγειλα την sj5000 elite τι και απο που κατεβαζω στο κινητο και που βρισκω προγραμματα επεξεργασιας βιντεο
Με γεια Ευριπίδη η καμερούλα σου. Αυτή που πήρες έχει ρυθμιζόμενο εύρος πεδίου, κάτι πολλή καλό ανάλογα το κυνήγι. Στα περπατητα βάλε τις 120° και στα καρτερισια τις 60°. Σε προηγούμενες σελίδες έχει ανεβάσει ένα βιντεάκι ο Παύλος με αυτή τη κάμερα. Προγράμματα επεξεργασίας υπάρχουν πολλά και καλά. Εγώ χρησιμοποιώ το πρόγραμμα του Youtoube μιας και το λάπτοπ μου καιει κάρβουνο, σχετικά απλο πρόγραμμα αλλά υπάρχουν και ανώτερα προγτπρογράμματα όπως το windows movie maker, το coral, το free maker και άλλα πολλά. Πιστεύω θα γράψουν και άλλα παιδιά καλύτερα προγράμματα . Περιμένουμε δράση.. ......pop.
 
γιαννη ευχαριστω πολυ για την απαντηση.μια διορθωση μονο.ο φακος παει απο 70-170 μοιρες.τα βιντεακια του παυλου οπως και μερικων αλλων παιδιων δεν μπορω να τα δω.για καποιο λογο οταν παταω μου λεει οτι το βιντεο δεν ειναι διαθεσιμο.παντως διαβασα τις σελιδες στο θεμα και θα επικοινωνησω και με τον παυλο για καποιες αλλες αποριες που εχω
 
γιαννη ευχαριστω πολυ για την απαντηση.μια διορθωση μονο.ο φακος παει απο 70-170 μοιρες.τα βιντεακια του παυλου οπως και μερικων αλλων παιδιων δεν μπορω να τα δω.για καποιο λογο οταν παταω μου λεει οτι το βιντεο δεν ειναι διαθεσιμο.παντως διαβασα τις σελιδες στο θεμα και θα επικοινωνησω και με τον παυλο για καποιες αλλες αποριες που εχω
Ευριπίδη έχει δίκιο για τις μοίρες, την ίδια ακριβώς έχει από φέτος και ο Κώστας που κάνουμε μαζί τα μπεκατσοκυνηγια μας. Γράψαμε 3-4 βιντεάκια φέτος και η απόδοση της είναι εφαμιλη ακριβοτερων καμερών. Το μόνο μειονέκτημα είναι η μικρή μπαταρία αλλά αυτό λύνεται με αγορά μεγαλύτερης ή την πατέντα που σκέφτηκε ο Παύλος με το baterrypack.
 
Ευριπίδη έχει δίκιο για τις μοίρες, την ίδια ακριβώς έχει από φέτος και ο Κώστας που κάνουμε μαζί τα μπεκατσοκυνηγια μας. Γράψαμε 3-4 βιντεάκια φέτος και η απόδοση της είναι εφαμιλη ακριβοτερων καμερών. Το μόνο μειονέκτημα είναι η μικρή μπαταρία αλλά αυτό λύνεται με αγορά μεγαλύτερης ή την πατέντα που σκέφτηκε ο Παύλος με το baterrypack.
Περνα απο εδω να σου δοσο μια μπαταρια απο φορτιγακι να κανεις την δουλεια σου.;).sarcastic.
 
χεχε. ηδη εχω παραγγειλει power bank 10000 mah.αυτα τωρα θελω να ρωτησω τον παυλο. καπου γραφει οτι ειχε παρει μεγαλο καλωδιο και μετα οτι το προσαρμοσε με κριτς κρατς.εκει τωρα θελω να δω τι γινεται. πηρα καρτα 32αρα γι αρχη και αργοτερα εχω σκοπο να παρω 64αρα. οι πρωτες δοκιμες μολις ερθει θα γινουν στο σκοπευτηριο
 
χεχε. ηδη εχω παραγγειλει power bank 10000 mah.αυτα τωρα θελω να ρωτησω τον παυλο. καπου γραφει οτι ειχε παρει μεγαλο καλωδιο και μετα οτι το προσαρμοσε με κριτς κρατς.εκει τωρα θελω να δω τι γινεται. πηρα καρτα 32αρα γι αρχη και αργοτερα εχω σκοπο να παρω 64αρα. οι πρωτες δοκιμες μολις ερθει θα γινουν στο σκοπευτηριο
Με το καλό να τη δεχτείς και καλορίζικη Ευριπίδη. Ε ρε κάτι "καπνίσματα" που έχουμε να γράψουμε !!!!!!!!!! .sarcastic. .shake hands.
 
χεχε. ηδη εχω παραγγειλει power bank 10000 mah.αυτα τωρα θελω να ρωτησω τον παυλο. καπου γραφει οτι ειχε παρει μεγαλο καλωδιο και μετα οτι το προσαρμοσε με κριτς κρατς.εκει τωρα θελω να δω τι γινεται. πηρα καρτα 32αρα γι αρχη και αργοτερα εχω σκοπο να παρω 64αρα. οι πρωτες δοκιμες μολις ερθει θα γινουν στο σκοπευτηριο
Καλορίζικη φιλαράκι.
Αν ήξερα οτι ήθελες power bank 10.000mah θα σε βόλευα στην εκπληκτιή τιμή των 9€.Προσφορα lexman στο leroy merlin.Δοκιμασμένο και άψογο.
Και για καρτα σφύρα οταν θελήσεις.Θα σε ακούσω εγω ..buy.
 
μπορει καποιος να με βοηθησει και να μου πει που θα βρω το movie maker στα ελληνικα?? γιατι ψαχνω αλλα το βρισκω μονο στ αγγλικα
Στην εγκατάσταση έχει να διαλέξεις γλώσσα και αμα είσαι ον λαιν κατεβάζει τις μεταφράσεις.. το αρχικό αρχείο ένα ειναι ίδιο
 
Back
Top