"Κοντακίαση"

Φίλε μου νομίζω πως είτε δεν έχει σταθερή επωμιση για αυτό και την μία είσαι πάνω και την άλλη κάτω είτε δεν πατάει το όπλο καλά πισω(πιτς)...είναι συνεχόμενες οι βολές;
Ειναι μια μετα την αλλη καθε φορα επωμιζοντας ομως οχι 3 πλετα,στην τελευταια φωτο με τον πινακα το καταλαβαινα οτι δεν σκοπευα εγω καλα ειχα να πιασω και το οπλο 3 μηνες,μετα λιγο σταθεροποιηθηκε,και στην πρωτη φωτο με τον πινακα τα τερμα πανω αριστερα σκαγια(καμια 20αρια) ειναι απο προηγουμενη τουφεκια γιατι δεν ειχα χαρτονια οποτε μην τα υπολογιζεις
 
Παιδια σορρυ για την ταλαιπωρια που σας ριχνω απλα μολις σχολασα απο την δουλεια και ειχα 2 ωρες κενο και μετα ξαναδουλευα,εκανα τις δοκιμες με το αυγο στον κωλο..Και η 2 φωτο που εχω βαλει ειναι αναποδα δηλαδη ετσι ειναι σωστα
 
Ειναι μια μετα την αλλη καθε φορα επωμιζοντας ομως οχι 3 πλετα,στην τελευταια φωτο με τον πινακα το καταλαβαινα οτι δεν σκοπευα εγω καλα ειχα να πιασω και το οπλο 3 μηνες,μετα λιγο σταθεροποιηθηκε,και στην πρωτη φωτο με τον πινακα τα τερμα πανω αριστερα σκαγια(καμια 20αρια) ειναι απο προηγουμενη τουφεκια γιατι δεν ειχα χαρτονια οποτε μην τα υπολογιζεις
Αν θέλεις για να δεις τι ακριβώς γίνεται ρίξε τρεις σερί ντουφεκιες,κουμπωμενος και με ένα ευδιάκριτο σημάδι για κέντρο στο χαρτόνι σου ώστε να εστιάζεις καλά....θα σε βοηθήσει πάρα πολύ να καταλάβεις που βρίσκεσαι!
 
Eγω θα σου ελεγα να κανεις μια ...επισκεψη στο σκοπευτηριο γιατι πολλα θεματα θα διορθωσεις λογο οτι εισαι εκτος σκοπευτ.
γραμμης π.χ το αριστερο χερι να σου δειχνει τον στοχο ,και μην φοβασαι το κλωτσημα.
Και οτι μαθαινεις ποδηλατο δεν το ξεχνας .ΠΡΩΤΗ φορα παρεμβαινω σκοπευτικα.ΦΙΛΙΚΑ . Και τελος...
 
Eγω θα σου ελεγα να κανεις μια ...επισκεψη στο σκοπευτηριο γιατι πολλα θεματα θα διορθωσεις λογο οτι εισαι εκτος σκοπευτ.
γραμμης π.χ το αριστερο χερι να σου δειχνει τον στοχο ,και μην φοβασαι το κλωτσημα.
Και οτι μαθαινεις ποδηλατο δεν το ξεχνας .ΠΡΩΤΗ φορα παρεμβαινω σκοπευτικα.ΦΙΛΙΚΑ . Και τελος...
Δεν ειχα ποτε θεμα με το κλωτσημα ουτε κανω κατι στην επωμιση για να μην κλωτσησει..Επισης στο σκοπευτηριο εδω σε μας πιστευω πως γνωριζουν λιγοτερα πραγματα απο οσα γνωριζω ακομη και εγω.Δεν το λεω ειρωνικα απλα κανεις δεν εχει μαθει σε δασκαλους κτλ
 
Καπου κανεις λαθος γιατι δεν βλεπουμε ολο το στησιμο σου δηλ. τα ποδια σου για την δοκιμη στο στοχο κλπ .εχεις αδικο.

Σωστα.οποιον παρει ο χαρος ! Αρκει να σκωτοσουμε ?
 
Last edited:
Καπου κανεις λαθος γιατι δεν βλεπουμε ολο το στησιμο σου δηλ. τα ποδια σου για την δοκιμη στο στοχο κλπ .εχεις αδικο.

Σωστα.οποιον παρει ο χαρος ! Αρκει να σκωτοσουμε ?
Γιατι ποιος ειπε κατι τετοιο?Καπου χανεσαι νομιζω αναφερεσαι σε κλωτσημα και οτι το φοβαμαι..Απο που συμπεραινεις κατι τετοιο?Και επισης ανεβασα μια φωτογραφια για να σας κατατοπισω και να μαθω κατι παραπανω οχι για να μου πεις εξυπναδες του τυπου 'οποιον παρει ο χαρος' και βαζεις μισα πραγματα..Δειξτε μου το δρομο για να μαθω δεν εκλεισα σε καποιον την πορτα και ουτε ημουν μη δεκτικος για να με προσβαλλεις με τον τροπο σου
 
Ζητώ συγνώμη τότε. Τι όπλο έχεις;
Η gold phoenix είναι;
Ναι ειναι η phoenix και ειχα πανω το μανισιο το full,δεν ηταν αναγκη η συγγνωμη σιγα το πραγμα .shake hands.Στην αρχη το καταλαβα και εγω οτι δεν οι τουφεκιες δεν πηγαιναν στο ιδιο σημειο(βλεπεις ειναι και 3 μηνες αδρανειας) μετα λιγο σταθεροποιηθηκε.Και φιλος μου που εριχνε με benelli rafaello την ιδια αποτυπωση ειχε στον πινακα,εννοειται και ιδια φυσιγγια.Σου φαινεται ανοιχτη?
 
Last edited:
Όχι εντάξει δεν έχει σημασία, άλλο είναι το ζητούμενο τώρα. :)
Γέρνεις το κεφάλι, έχει φλάντζες το όπλο;
Επίσης μου φαίνεται κοντό.
Το κεφαλι το γερνω δυστυχως ναι,φαινεται και λιγο στην φωτογραφια που επωμιζω..Φλαντζες δεν εχω περνει ομως της gold αν τις βρω πουθενα,πραγμα αδυνατον..Για κοντο δεν το ξερω,με χοντρη ενδυση στα παπια μην σου πω σκαλωνει κιολας .very funny.
 
Όχι εντάξει δεν έχει σημασία, άλλο είναι το ζητούμενο τώρα. :)
Γέρνεις το κεφάλι, έχει φλάντζες το όπλο;
Επίσης μου φαίνεται κοντό.
Λες να δοκιμασω και κανα μεγαλυτερο πελμα?Αλλα και αυτα τα πελματα τιμη φαρμακι ειναι
 
Back
Top