Γιορτή λήξης κυνηγετικής περιόδου ‎2016-2017 - Κοπή Πίτας 2017

Όλα ήταν πολύ όμορφα εχθές , και η ατμόσφαιρα όπως ακριβώς έπρεπε .
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά, και του χρόνου να είμαστε καλά να το ξανακάνουμε..shake hands.
. . . . . . . . . . . . . .asking.Ποιου χρόνου ρε μεγάλε ;
.my man.εκτός κι αν εννοείς συν γυναιξί και τέκνοις .....
 
. . . . . . . . . . . . . .asking.Ποιου χρόνου ρε μεγάλε ;
.my man.εκτός κι αν εννοείς συν γυναιξί και τέκνοις .....
Εννοώ για την πίτα ρε φίλε :)
Όσο για τις γυναίκες μια φορά είναι αρκετή νομίζω..sarcastic.
Τώρα χωρίς πλάκα μια χαρά περάσαμε γι αυτό και κράτησε τόσο αργά.
 
Καλησπέρα σε όλους. Χθες πέρασα υπέροχα. Ευχαριστώ πάρα πολύ όλες τις οικογένειες που ήρθαν. Μάκη η πίτα του κουνιάδου άπαιχτη!! Ευτυχώς και το φαγητό ήταν άψογο και σε λογικές τιμές :) Του χρόνου εύχομαι να γεμίσουμε ένα μαγαζί με την παρουσία μας. Πραγματικά όσοι δεν ήρθαν προσπαθείστε να έρχεστε παιδιά, περνάμε υπέροχα και δένουμε και σαν ομάδα!
 
Όλα ήταν υπέροχα, το φαγητό, η παρέα μα πάνω απ'όλα οι συζητήσεις με όλο τον κόσμο! Να είμαστε όλοι καλά να κάνουμε τέτοιες συναντήσεις και να περνάμε όμορφα. Η επόμενη συνάντηση θα είναι σύντομα πιστεύω και θα έχει κάτι το κυνηγετικό!
 
Ο κάθε ένας άλλαζε θέση και καθόταν μία με τον έναν, μία με τον άλλον...τα κοριτσια μας, μικρά και μεγάλα πέρασαν ωραία.....δώρα μοιράστηκαν, ωραίες κουβέντες έγιναν για προηγούμενα κυνήγια αλλά και γι αυτα που "έρχονται"....
Η ατμόσφαιρα ήταν καταπληκτική και μπήκαν βάσεις για νέες ιδέες, νέες δράσεις......
Και του χρόνου θα είμαστε περισσότεροι και με ακόμα μεγαλύτερο κέφι.....
Ακολουθεί η αποστολή των δώρων, δώστε μας λίγο χρόνο να καταλαγιάσει ο ενθουσιασμός και να μπουν όλα σε μια σειρά...
Ευχαριστώ, από τη μεριά μου, για τη παρουσία σας...
Ευαριστώ που μας δίνετε επιπλέον δύναμη και έμπνευση να εξελίξουμε τη σελίδα μας .....
 
Όλα ήταν υπέροχα, το φαγητό, η παρέα μα πάνω απ'όλα οι συζητήσεις με όλο τον κόσμο! Να είμαστε όλοι καλά να κάνουμε τέτοιες συναντήσεις και να περνάμε όμορφα. Η επόμενη συνάντηση θα είναι σύντομα πιστεύω και θα έχει κάτι το κυνηγετικό!
Κανονιστε και για βόρεια παιδιά τιποτα ;)
 
Περάσαμε καταπληκτικά σε μία άψογα οργανωμένη εκδήλωση.
Τα πάντα ήταν υπέροχα , οι γυναίκες μας πέρασαν όμορφα και τα πιτσιρίκια ξεσάλωσαν .
Το σημαντικότερο είναι ότι για άλλη μια φορά το HL μας ένωσε και τα χαρούμενα πρόσωπα της χθεσινής βραδιάς μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο κέφι .
Στα πηγαδάκια που δημιουργήθηκαν χθες "μαγειρεύτηκαν" ωραία πράγματα , που έχουν σχέση με πιάτα ( όχι από αυτά που έχουν προβατίνα μέσα:D) και άλλα πολλά.
Μένει τώρα να πάνε τα δώρα στους τυχερούς .Από αύριο θα πάρουμε σβάρνα τις μεταφορικές και ότι άλλο χρειαστεί ώστε να κλείσει ο κύκλος αυτής της διοργάνωσης.
Τα καλύτερα έρχονται........:)
 
Tην ερχόμενη βδομάδα είσαι μέσα; ανεβαίνω Αμύνταιο και κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω Καστοριά .buy.
Καλησπέρα Δημητρη,
Ειμαι σαλονικα για δουλειά ρε φίλε! Αν σε βολεψει να ερθεις απο εδω, απογευματινες ωρες θα μπορεσω :)
Οποτε το αποφασισεις στειλε π. Μ;)
 
Ειδα τη λιστα με τους "τυχερους".
Θελω να πω το εξης, νιωθω πολυ τυχερος που ηρθα σε αυτη την παρεα. Μπορει περυσι να κερδισα το 3ημερο στο Δ, και φετος 125φυσιγγια,αλλα πραγματικα ειμαι τυχερος γιατι γνωρισα, απο το πληκτρολόγιο, το τηλεφωνο και απο κοντα σωστους ανθρώπους. Αυτους που χωρις να σε ξερουν, διατιθενται να σε βοηθησουν περισσοτερο ακομα και απο τους"περισσοτερο" γνωστούς!
Τελος, εδω μεσα εμαθα και εφαρμοσα σκοπευτικα πραγματα που με αναβαθμισαν πραγματικα. Το φορουμ ηταν κατα καποιον λογο ο δασκαλος σκοποβολης μου. Το μονο που εμενε ηταν η αντίληψη της πραγματικοτητας και η εφαρμογη της γνωσης.
Ευχαριστω.!
 
Ειδα τη λιστα με τους "τυχερους".
Θελω να πω το εξης, νιωθω πολυ τυχερος που ηρθα σε αυτη την παρεα. Μπορει περυσι να κερδισα το 3ημερο στο Δ, και φετος 125φυσιγγια,αλλα πραγματικα ειμαι τυχερος γιατι γνωρισα, απο το πληκτρολόγιο, το τηλεφωνο και απο κοντα σωστους ανθρώπους. Αυτους που χωρις να σε ξερουν, διατιθενται να σε βοηθησουν περισσοτερο ακομα και απο τους"περισσοτερο" γνωστούς!
Τελος, εδω μεσα εμαθα και εφαρμοσα σκοπευτικα πραγματα που με αναβαθμισαν πραγματικα. Το φορουμ ηταν κατα καποιον λογο ο δασκαλος σκοποβολης μου. Το μονο που εμενε ηταν η αντίληψη της πραγματικοτητας και η εφαρμογη της γνωσης.
Ευχαριστω.!

Αποστολη είναι χάρα όλων των παιδιών σε αυτό το χώρο να υπάρχουν παιδιά σαν εσένα με ήθος και πραγματική αγάπη για το κυνήγι μας. Φτου μην μας ματιάσω έχουμε πολύ τέτοιο κόσμο και γι'αυτό συνεχίζουμε δυνατά!
 
Back
Top