Cal.36

Φοβερές τουφεκιές για 36άρι..fff.
Μου έβαλες φιτίλια Κωνσταντίνε και με βλέπω την άλλη εβδομάδα με το 36αράκι μου για καμία τσιχλίτσα.:D
Ωραίος Γιώργο, και το εικοσαρι το έχεις παραμελησει μου φαίνεται.
 
ωραία τα βιντεάκια ωραίες τουφεκιές το όπλο δεν ξέρω αν ήθελα να το έχω το σκύλο όμως με 1000 :)
Πραγματικά αυτό το σεττερ βγάζει ματιά, στα δύο επόμενα βιντεάκια κάνει κάτι τουφεκιες που φανταζουν απιστευτες γιαυτο το διαμετρημα , αλλα οπως εχεις επισημανει σε αλλο θεμα η τεχνολογια στα φυσιγγια εχει κανει θαυματα το λεει και ο ιδιος ο κυνηγος .
 
καήμερα να μπω κιαιι εγω στην ομαδα με ενα baikal μονοκανο γαι δυο χρονια σχεδον μετανιωσα που το πειρα μετα απο mornin cofδιαβασμα εδω γεμισα δικα μου φυσιγγια και τωρα πια το οπλο γιατι δεν ειναι οπλακι το περνω σε πολλα κυνιγια με πολυ ευχαριστηση και ενα μεγαλο ευχαριστω στο hunterslife για ολες της πληροφοριες που δινετε τζαμπα σε ολους εμας και παλι ευχαριστω.shake hands..shake hands.
 
mugnum fiochi καληκα καψυλιο 615 sp3 πυριτιδα 1gr συγκεντροτηραLB H40 σκαγια 6-7-8-9 19γραμαρια και μονοβολα με ιδια πυριτιδα 1.05-1.10 γρ με μονοβολο απο καλυπι αν θυμαμε καλα lyman τα οποιοα φταχνει φιλος αλλα θα το παρω και εγω με φοβερη ευθηβολια
 
Last edited:
με πολυ αγαπη υπομονη και επιλεκτικες τουφεκιες
3nyn8vm5r
 
Back
Top