Cal.36

Η αληθεια ειναι πως δεν το πολυχρησιμοποιω πλεον. Το λυπαμαι να το δωσω κιολας. Μακαρι να υπηρχε ενος ειδους "open range" για να μπορουσα να ριχνω ετσι για πλακα.
 
Η αληθεια ειναι πως δεν το πολυχρησιμοποιω πλεον. Το λυπαμαι να το δωσω κιολας. Μακαρι να υπηρχε ενος ειδους "open range" για να μπορουσα να ριχνω ετσι για πλακα.
Εμενα παντα μου αρεσαν τα 410... Δεν ξερω τα 12αρια δεν με συγκινησαν ποτε...εκανα ενα πειραμα με το αεροβολο και το saiga και το αποτελεσμα ηταν φοβερο!! Αν θες γινε συνδρομητης ερχονται και αλλα βιντεακια...
 
Αυτο που λες με τα .410 εχεις απολυτο δικιο. Σε μεγαλυτερο διαμετρημα δεν ειναι το ιδιο, το μικρουλι ομως ειναι ωραιο και στο χειρισμο και ειναι αυτο που λεμε fun to shoot
 
Αυτο που λες με τα .410 εχεις απολυτο δικιο. Σε μεγαλυτερο διαμετρημα δεν ειναι το ιδιο, το μικρουλι ομως ειναι ωραιο και στο χειρισμο και ειναι αυτο που λεμε fun to shoot
Ναι μου αρεσεου πολυ τα 410 , και δεν ειναι καθολου παιχνιδια που τα λενε μερικοι...ουτε μονο για μικρα θηραματα η μονο για 50 μ...
 
Καλησπερα Κωνσταντινε! Σου αρεσουν και εσενα τα 410; Εγω εχω ενα saiga 410...
Γεια σου φίλε και συγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντηση, γενικά μαρεσουν όλα τα όπλα και ιδιαίτερα τα (μικρά ) διαμετρηματα , αν πας στο θέμα cal 20 θα δεις ότι έχω τρελάνει τα παιδιά με τις παλαβομαρες μου .sarcastic. . Τριανταεξαρι έχω ένα investarm του πατέρα μου αλλά είναι παροπλησμενο λόγω κάποιας μικροζημιας. Κάποια στιγμή μπορεί να κάνω την απόφαση και σκέφτομαι η σε πλαγιοκαννο η σε ποζε , από αυτογεμη μαρεσει το remington 1100 έχω πέσει κάνα δυο φορές πάνω του αλλά δεν έκανα την απόπειρα.
Το saiga δεν το χω δεί από κοντά μόνο σε περιοδικά και βιντεακια, από ότι βλέπω σου αρέσει πολύ η σκοποβολή και καλά κάνεις, πολύ ωραία τα βιντεακια σου μας τρελανες και μας βλέπω να ψαχνόμαστε για κάνα όπλο όπως το δικό σου.hair..
Δεν ξέρω αν είναι εύκολο να βρεις φυσίγγια με βολιδες breneke είναι πιο ευθυβολες και με μεγάλη διάτρηση. Το μόνο κακό στην χώρα μας είναι όπως έχουμε ξαναπεί η πολύ ακριβή τιμή των πυρομαχικων στα μικρά διαμετρηματα.
 
Γεια σου φίλε και συγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντηση, γενικά μαρεσουν όλα τα όπλα και ιδιαίτερα τα (μικρά ) διαμετρηματα , αν πας στο θέμα cal 20 θα δεις ότι έχω τρελάνει τα παιδιά με τις παλαβομαρες μου .sarcastic. . Τριανταεξαρι έχω ένα investarm του πατέρα μου αλλά είναι παροπλησμενο λόγω κάποιας μικροζημιας. Κάποια στιγμή μπορεί να κάνω την απόφαση και σκέφτομαι η σε πλαγιοκαννο η σε ποζε , από αυτογεμη μαρεσει το remington 1100 έχω πέσει κάνα δυο φορές πάνω του αλλά δεν έκανα την απόπειρα.
Το saiga δεν το χω δεί από κοντά μόνο σε περιοδικά και βιντεακια, από ότι βλέπω σου αρέσει πολύ η σκοποβολή και καλά κάνεις, πολύ ωραία τα βιντεακια σου μας τρελανες και μας βλέπω να ψαχνόμαστε για κάνα όπλο όπως το δικό σου.hair..
Δεν ξέρω αν είναι εύκολο να βρεις φυσίγγια με βολιδες breneke είναι πιο ευθυβολες και με μεγάλη διάτρηση. Το μόνο κακό στην χώρα μας είναι όπως έχουμε ξαναπεί η πολύ ακριβή τιμή των πυρομαχικων στα μικρά διαμετρηματα.

Καλησπερα! Μου αρεσει πολυ η σκοποβολη και τα πειραματα με τα οπλα! Γιαυτο και τα βιντεακια...το saiga μου αρεσει πολυ! Ειναι δυνατο χωρις μεγαλη ανακρουση...τα barnaul μονοβολα που χρησιμοποιω εγω τα περνω 9€ τα 10 ...ειναι ακριβα ναι...αλλα ειναι ωραια οταν πετυχαινεις τον στοχο σε μακρινες βολες!! Αν εχεις καμμια ιδεα για το τι θα ηθελες να δεις στα βιντεακια θα χαρω να την ακουσω! Ευχαριστω Κωνσταντινε!!
 
πωωωωω....
και με τσοκάκια...κουκλάκι το Franchi! (και οι κοπελιές του...χοχοχο)
για τσίχλες σε απογευματινό....για σπορτιφ ορτύκια...φωτιές ανάβετε!!!!
Ωραία όπλα και τα δύο Γιώργο νομίζω αν δεν υπήρχε θέμα τιμής και ποικιλίας στα φυσιγγια οποίος κυνηγουσε με ένα τέτοιο όπλο και ειδικά περπατητο στα θυραματα που αναφέρεις δύσκολα θα το αποχωριζοταν.
 
Δεν φτάνει που είμαι εγώ τρελαμενος με τα μικρά διαμετρήματα παρασυρω και άλλους. Επιθυμία χρόνων ενός φίλου και της προάλλες μιλούσαμε με τις ώρες τον επεισα τελικά .sarcastic.. Το οπλοπωλειο που το παρέλαβε είναι κοντά στη δουλειά μου και τον επεισα να το φέρει από δω να βγάλω μερικές φωτο και να τις μοιραστώ με τα φιλαράκια μου.


free uploader
free upload
image uploading
upload pictures free
image hosting
screen capture software
img

image hosting over 10mb
upload gambar

Να πω την αλήθεια μου παιδιά ζήλεψα ,πάντα με την καλή έννοια βέβαια το χω πετύχει και γω δύο φορές σε οπλοπωλειο και μου χει μείνει απωθημένο. Το εδεσα έκανα μερικές επώμισεις, μπορεί να είναι 36αρι αλλά στα χέρια σου καταλαβαίνεις ότι κρατάς όπλο και όχι κάποιο παιχνίδι, στιβαρό όπλο όπως είναι φτιαγμένες βέβαια όλες οι 1100.
 
Ππππππππςςςςςςςςςς.. πολύ ωραίο το καραμπινακι και με τα εξωτερικά τσοκ δείχνει ακόμα πιο ομορφο!!.eat.
Εύχομαι να το χαρεί για τα καλά ο φιλος,Σίγουρα θα σου δώσει να ρίξεις καμιά τουφεκιά που το έχεις αχτι:)
Από φυσίγγια τι πήρε ξέρουμε?Γιατί να πήρε το όπλο μόνο του και να έφυγε αποκλείεται...sarcastic.
Μάλλον κάνα ρεμ εξπρές, για να το το ταιριαξει..:D
 
Ππππππππςςςςςςςςςς.. πολύ ωραίο το καραμπινακι και με τα εξωτερικά τσοκ δείχνει ακόμα πιο ομορφο!!.eat.
Εύχομαι να το χαρεί για τα καλά ο φιλος,Σίγουρα θα σου δώσει να ρίξεις καμιά τουφεκιά που το έχεις αχτι:)
Από φυσίγγια τι πήρε ξέρουμε?Γιατί να πήρε το όπλο μόνο του και να έφυγε αποκλείεται...sarcastic.
Μάλλον κάνα ρεμ εξπρές, για να το το ταιριαξει..:D
Όχι δεν έχει πάρει τίποτα ακόμα Τάσο, αλλά τον βλέπω να στοκαρει σύντομα φίλε,για τα Αγία χωματα το προοριζει και αυτός μακάρι να τον καταφέρω να έρθει στο σκοπευτηριο να ρίξουμε καμία.
 
Back
Top