Winchester Team

Μια χαρα θα παει,αμα ηθελα αεριων θα την ξανααγοραζα,και επειδη την ειχα μπορω να σου πω οτι μετανοιωσα που την εδωσα,η καλυτερες αεριων ειναι.

Στην ίδια συχνότητα εκπεμπουμε φίλε. και εγώ σε αέρια μόνο αυτή έχω ξεχωρίσει ;)
 
μακαρι να ειναι καλα και απο βλητικης και απο αξιοπιστία, γιατι διαβαζα για την εμπλοκη μιας ιδιας λιγες σεληδες πισω και με επιασε η ψυχή μου...
Φαντασου ξενερωμα να εχεις παει για ταξήδι και να μεινεις παγωτό με κατι τετοιο..
Τελος ηθελα να ρωτησω για την περιπτωση που παω σε κανενα εβρο..... (λεμε τωρα) θελει κατι ιδιεταιρο τα μεταλικα μερη ή τα ξυλα???
Τι λετε οι πιο παλιοι??
 
μακαρι να ειναι καλα και απο βλητικης και απο αξιοπιστία, γιατι διαβαζα για την εμπλοκη μιας ιδιας λιγες σεληδες πισω και με επιασε η ψυχή μου...
Φαντασου ξενερωμα να εχεις παει για ταξήδι και να μεινεις παγωτό με κατι τετοιο..
Τελος ηθελα να ρωτησω για την περιπτωση που παω σε κανενα εβρο..... (λεμε τωρα) θελει κατι ιδιεταιρο τα μεταλικα μερη ή τα ξυλα???
Τι λετε οι πιο παλιοι??
Εγω θα σου πω κατι που εμαθα απο τον παππου μου και εξακολουθω να λεω μεχρι και τωρα!
Ελεγε πως οτι δουλευει πολυ καποια στιγμη χαλαει ενω οτι καθεται δεν παθαινει τιποτα!ετσι ειναι γιατι ενα οπλο εχει σουστες,ελατηρια και διαφορα μικροεξαρτηματα που μπορει με το περας του χρονου να χριαστουν το σερβις τους,για αυτο καλο ειναι να μην ειμαστε καθετοι!
Υ.Γ Σιγουρα η σωστη συντηρηση ομως ειναι ο μεγαλυτερος παραγοντας!προσεχουμε για να εχουμε
 
Back
Top