Σκοπευτήριο Σχιστού

Χαρηκα που γνωρισα τα παιδια απο κοντα και ειδα οτι οντως ειναι μια ωραια παρεα και τους ευχαριστω,Πιστευω να τα πουμε παλι με περισσοτερο χρονο μπροστα μας, ΥΓ,Πρεπει να αλλαξουνε τα πιατα γιτι δφν σπανε με τιποτα χα χα
 
Ακόμα το όπλο δεν κρύωσε και οι φωτογραφίες ανεβασμένες ήδη :)







image upload free
Μπράβο βρε παιδιά,.shake hands..shake hands.
πολύ χαίρομαι για την μάζωξη σας , φαίνεται οτι περάσατε ωραία , να είστε όλοι καλά και εύχομαι στο επόμενο τα καταφέρω και εγώ να είμαι!
 
Χαρηκα που γνωρισα τα παιδια απο κοντα και ειδα οτι οντως ειναι μια ωραια παρεα και τους ευχαριστω,Πιστευω να τα πουμε παλι με περισσοτερο χρονο μπροστα μας, ΥΓ,Πρεπει να αλλαξουνε τα πιατα γιτι δφν σπανε με τιποτα χα χα
Το σκέφτηκα κι εγώ μήπως να βάλουμε πιάτα από μπουζούκια που έχουμε και μια εμπειρία μωρ αδερφάκι μου.sarcastic.
Αυτες τις παρεες και γω τις ζηλευω. Ειδικα αμα εκδραμουν προς τιποτα ταβερνεια-μαγερικα-κοψιδαδικα
Εγώ μια φορά την ψησταριά την μπάνισα στο Σχιστό χθες, να το κάνουμε 2 σε 1 bbq2 και .hunter.
 
Πάντως εγώ λέω την επόμενη φορά που θα ανέβουμε να φορτώσουμε τον πίνακα να τον πάμε εκεί που ήταν τέρμα αριστερά στα αεροβόλα(απ ότι έχω ακούσει).yelling.
 
Back
Top