Σκοπευτήριο Σχιστού

Μπραβο σου Ηλια πολυ καλος.............................και εσυ Χρηστο δεν μπορει να πει καποιοσ οτι εισαι ασχημα
εεε ... κοντά στο 14-15 ειναι συνήθως τζιμη.. βέβαια βλέπω οτι οι αλλαγές στο κοντάκι έχουν αρχίσει να αποδίδουν.. και πιστεύω θα αρχίσω να σταθεροποιούμε !
 
θΑ προσπαθησω και εγω για να δοκιμασω το οπλο μου τι πρεπει να εχω μαζι? εκει μπορω να παρω φυσιγκια?
 
θΑ προσπαθησω και εγω για να δοκιμασω το οπλο μου τι πρεπει να εχω μαζι? εκει μπορω να παρω φυσιγκια?
ναι πουλάνε μέσα φυσίγγια και ωτοασπίδες μικρές foam, οι οποίες πλάκα πλάκα κάνουν πολύ καλή δουλειά αν δεν έχεις άλλες τις χρησιμοποιήσει χθες και όλα οκ, γιατί την πρώτη φορά που έκατσα για να δω είχα "βουήξει". Χρειάζεσαι σίγουρα και την άδεια του όπλου.
 
τι συμπαθητικό το 21/25 ρε Ηλία .. ???.asking. ή θες να μασ κομπλάρεις εμάς τουσ καινούριους ή μας περιπαίζεις !???!! εγώ σήμερα έκανα στην πρώτη πουλα στην μαλακάσα 18 για πρώτη φόρα και νόμιζα οτι εχω κερδίσει την εύνοια των θεών του Ολύμπου χαχαχα
περα απο την πλάκα ... μπράβο σου .. απο την αρχη σου πήγαινε καλά το όπλο . .shake hands.
Δεν το ειπα για να περιπαιξω κανεναν και σιγουρα ο καθε φιλος εχει και τους δικους του στοχους.απλα επειδη μεχρι αυτο το σημειο ειχα φτασει και παλιοτερα θελω να κανω ενα βηματακι παραπανω με την αναλογη δουλεια φυσικα!
 
Δεν το ειπα για να περιπαιξω κανεναν και σιγουρα ο καθε φιλος εχει και τους δικους του στοχους.απλα επειδη μεχρι αυτο το σημειο ειχα φτασει και παλιοτερα θελω να κανω ενα βηματακι παραπανω με την αναλογη δουλεια φυσικα!
Χαριτολογώντας το ειπα το "περιπαίζεις" Ηλία μου.
Προς θεού μην παρεξηγείς .ισα ισα που χαίρομαι για τις επιδόσεις σου και τις "ζηλεύω"
 
Χαριτολογώντας το ειπα το "περιπαίζεις" Ηλία μου.
Προς θεού μην παρεξηγείς .ισα ισα που χαίρομαι για τις επιδόσεις σου και τις "ζηλεύω"
Δεν ηταν επιθετικη η απαντηση μου απλα ηθελα να ξεκαθαρισω οτι δεν ηταν μυνημα επαρμενου η απαντηση μου...καταλαβα οτι ηταν καλοπροαιρετο το μυνημα!
 
Λοιπον εχουμε 1.Αχαιος67
2.Altair lusso
3. Τζιμάκος
4.Ilias7316 αντε δηλώστε δωρεάν είναι παιδια θα γελασουμε, θα κανουμε τις δοκιμές μας, θα γνωριστούμε καλύτερα.1700με 1730 Σχιστό αυριο Τρίτη.
 
Φώτη θα πλανταξουμε 5 η ώρα, όχι ότι αλλάζει κάτι αλλά προτείνω κατά τις 6. Όπως και να χει θα την αραξω εκεί μέχρι να δροσισει. :)
 
Φώτη θα πλανταξουμε 5 η ώρα, όχι ότι αλλάζει κάτι αλλά προτείνω κατά τις 6. Όπως και να χει θα την αραξω εκεί μέχρι να δροσισει. :)
Ο μόνος λόγος ειναι οτι μαζευονται αρκετοι με την δροσια αργότερα, να πουμε 1730 περιπου με την κουβεντα και τον καφε να ρίξουμε κατα τις 1800 και μετά..
 
Αν δεν πονω πολύ θα ερθω μια βόλτα κατα τις 19:00 που σχολαω. Να περάσω απο σπίτι να αρματοθω γιατι δεν θέλω να αφήσω το όπλο τόσες ώρες στο αμάξι
 
Γιωργο δινεις συμβουλες κ μεσω Skype ?? εμ λιγο μακρια ρε γμτ για να ελθω (Ινδια) ..... για οπλο εχω 3-4 G3 εδω των φρουρων ...μια χαρα για επομισεις αχαχα
Να μην χρειαστούν ποτέ Τόλη, καλή συνέχεια και με το καλό να επιστρέψεις στην πατρίδα.
 
Γιωργο δινεις συμβουλες κ μεσω Skype ?? ειιμαι λιγο μακρια ρε γμτ για να ελθω (Ινδια) ..... για οπλο εχω 3-4 G3 εδω των φρουρων ...μια χαρα για επομισεις αχαχα
Δεν είναι καλά αυτά, τις πάνε μπάλα τις τουφεκιές σαν μονόβολο, μόνο με ιδιογόμωση και αν .sarcastic.
 
Back
Top