To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.
.welcome.
 
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.

Καλώς ήρθες φίλε! Φάσσες ματαράγκα πας? :p
 
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.
Καλως ηρθες συνονοματε και καλη διαμονη .welcome.
 
Για σας ναμαι και εγώ ο Γιάννης νέος κυνηγός σε μια γουρουνοπαρεα απο Κατερίνη φέτος για δεύτερη χρόνια στο κυνήγι καλή χρονια και χωρίς ατυχήματα .
Καλώς όρισες φίλε Γιάννη.
Πως μας πήρες χαμπάρι ;
 
Για σας ναμαι και εγώ ο Γιάννης νέος κυνηγός σε μια γουρουνοπαρεα απο Κατερίνη φέτος για δεύτερη χρόνια στο κυνήγι καλή χρονια και χωρίς ατυχήματα .
Καλως τον Συντροφο ( λογω ΝIVA .shake hands. )

Καλως ηρθες Γιαννη και καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα παρέα κι απο εμένα,χαίρομαι που βρήκα ένα χώρο που με εκφράζει.αγαπω πολυ το κηνυγι εδω κ πολλα χρονια.ειμαι απο Τρίκαλα κ μένω Αγια Βαρβαρα.ωπα συγνώμη ξέχασα το όνομα,Παντελης
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top