To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για σας ναμαι και εγώ ο Γιάννης νέος κυνηγός σε μια γουρουνοπαρεα απο Κατερίνη φέτος για δεύτερη χρόνια στο κυνήγι καλή χρονια και χωρίς ατυχήματα .
Καλησπέρα παρέα κι απο εμένα,χαίρομαι που βρήκα ένα χώρο που με εκφράζει.αγαπω πολυ το κηνυγι εδω κ πολλα χρονια.ειμαι απο Τρίκαλα κ μένω Αγια Βαρβαρα.ωπα συγνώμη ξέχασα το όνομα,Παντελης
Γιάννη , Παντελή .welcome1.
 
Καλησπέρα παρέα κι απο εμένα,χαίρομαι που βρήκα ένα χώρο που με εκφράζει.αγαπω πολυ το κηνυγι εδω κ πολλα χρονια.ειμαι απο Τρίκαλα κ μένω Αγια Βαρβαρα.ωπα συγνώμη ξέχασα το όνομα,Παντελης
.welcome. Παντελή καλή διαμονή :)
 
Καλησπερίζω τους παλιούς πτσούλες(που λένε στο χωριό μου) και τους νέους φίλους,καλό μήνα,καλή κυνηγετική χρονιά να έχουμε όλοι,με ασφάλεια και υγεία.
καλώς ήλθες αδερφέ καλή διαμονή
μου είχε αφήσει ένα μπουκάλι ροζέ ο Τζίμης να σου δώσω αλλά όταν άρχισαν τα capitals controls το ήπια έξω από ένα ΑΤΜ .very funny..very funny.
 
.welcome.
Καλησπέρα παρέα κι απο εμένα,χαίρομαι που βρήκα ένα χώρο που με εκφράζει.αγαπω πολυ το κηνυγι εδω κ πολλα χρονια.ειμαι απο Τρίκαλα κ μένω Αγια Βαρβαρα.ωπα συγνώμη ξέχασα το όνομα,Παντελης
 
Για σας ναμαι και εγώ ο Γιάννης νέος κυνηγός σε μια γουρουνοπαρεα απο Κατερίνη φέτος για δεύτερη χρόνια στο κυνήγι καλή χρονια και χωρίς ατυχήματα .
Καλησπέρα παρέα κι απο εμένα,χαίρομαι που βρήκα ένα χώρο που με εκφράζει.αγαπω πολυ το κηνυγι εδω κ πολλα χρονια.ειμαι απο Τρίκαλα κ μένω Αγια Βαρβαρα.ωπα συγνώμη ξέχασα το όνομα,Παντελης
Καλώς ήρθατε .welcome.
 
Είμαι ο Παντελής από Κύπρο, αποκλειστικά φτερωτό με ιδιαίτερη αγάπη στην φάσσα.
.welcome1. Παντελή , καλά ποσταρίσματα φίλε.
Έχουμε μπόλικους φασσαδες εδώ μεσα.
Ο γκουρού της φασσας βέβαια απουσιάζει προσωρινά στον Έβρο αλλά θα επιστρέψει σύντομα να σου δώσει τα φώτα του..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top