To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ όλη την παρέα του hunters life...Ονομάζομαι Γιάννης και η καταγωγή μου είναι από τα Πράμαντα Ιωαννίνων και από τα Κρέστενα του νομού Ηλείας όπου και μένω...Ασχολούμαι φανατικά με το κυνήγι του τρυγονιού, της τσίχλας, της μπεκάτσας και του ορτυκιού αλλά τα δύο τελευταία χρόνια έχω μπλέξει λίγο και με τα υδρόβια...Εύχομαι όλοι να έχουμε καλή έναρξη και μια καλή κυνηγετική χρονιά!!!
Καλως τον Γιαννη τον κοντοχωριανο απο την Πελοποννησο μερια ;).welcome.
 
Χαιρετώ όλη την παρέα και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την πολύ καλή δουλειά που έχουν κάνει σε αυτήν εδώ την κοινότητα.
Το όνομα μου είναι Αλκιβιάδης Τσάφος και ίσως πολλοί με ξέρετε από παλαιότερη συμμετοχή σε κυνηγετικά forum.
Έχω κυνηγήσει σχεδόν όλα τα είδη θηραμάτων αλλά τα τελευταία χρόνια τον περισσότερο χρόνο μου τον κερδίζει ο αγριόχοιρος.
Εύχομαι σε όλους καλή κυνηγετική χρονιά.
.welcome.
 
Χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου όλα τα μέλη του forum, ανακάλυψα το hunters life πριν λίγο καιρό και ομολογώ οτι διαβάζω διαρκώς πολύ ενδιαφέροντα πράγματα και με ωραία αισθητική . Συγχαρητήρια στους δημιουργούς για το επίπεδο και στα μέλη που μοιράζονται την εμπειρία τους.
Το μικρό μου όνομα είναι Χρήστος , μένω Αθήνα που κάνω κοντινές εξορμίσεις , αλλά κυνηγάω περισσότερο Γιάννενα που είναι κ η καταγωγή μου.
Μετά από κάποια περίοδο απουσίας από το κυνήγι , πέρσι μπήκα πάλι δυναμικά και πριν λίγες μέρες απέκτησα το όπλο που ήθελα πάντα .. ενα browning b525 classic που εύχομαι να το χαρώ.
καλως ηρθες!!
.welcome1.
 
Χαιρετώ όλη την παρέα του hunters life...Ονομάζομαι Γιάννης και η καταγωγή μου είναι από τα Πράμαντα Ιωαννίνων και από τα Κρέστενα του νομού Ηλείας όπου και μένω...Ασχολούμαι φανατικά με το κυνήγι του τρυγονιού, της τσίχλας, της μπεκάτσας και του ορτυκιού αλλά τα δύο τελευταία χρόνια έχω μπλέξει λίγο και με τα υδρόβια...Εύχομαι όλοι να έχουμε καλή έναρξη και μια καλή κυνηγετική χρονιά!!!
.welcome1.
 
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.
 
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.
.welcome.
 
Καλώς όρισες και καλά ποσταρίσματα... Πες μας και το όνομά σου για να ξέρω πως να σε φωνάζουμε! Τα δυτικά προάστια κυριαρχούν πάντως στο φόρουμ.
 
Καλώς όρισες και καλά ποσταρίσματα... Πες μας και το όνομά σου για να ξέρω πως να σε φωνάζουμε! Τα δυτικά προάστια κυριαρχούν πάντως στο φόρουμ.
Ναι το ονομα...Κωστας Σχιζας!!
 
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.

Κώστα καλώς όρισες και καλή διαμονή στην παρέα.
 
Καλωσηρθες Κώστα, καλή διασκέδαση. Πως έμαθες για το forum;
Δεν ξερω!!.asking.Κατι εψαχνα(ως συνηθως)σχετικα με το κυνηγι και εμφανιστηκε απλα η σελιδα.Μολις το πατησα ειδα οτι επροκειτο για φορουμ κυνηγιου και δεν εχασα χρονο καθολου.Εκανα αμεσως εγγραφη..shake hands.Παει σφαιρα!!
 
Χαιρετω ολους τους κυνηγους του ενος απο τα καλυτερα κυνηγετικα σαιτ που εχω δει..Αν και απο το Αγρινιο(μενω στη νικαια αττικης) δεν κυνηγω παπια αλλα τσιχλες και φασσες!Ευχομαι σε ολους καλη κυνηγετικη χρονια και προσοχη μεγαλη κυριως οι γουρουναδες!!Δεν τουφεκαμε σε οτι κινειται.
Καλως ήρθες ''γρήγορε''.welcome1.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top