To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γειά σας με λένε Βαγγέλη,ειμαι από Ελευσίνα και κυνηγώ απ το 2009.Άργησα λιγάκι ν ασχοληθώ λόγω ότι ειμαι στο Ναυτικό και με φάγε η Θάλασσα γι αυτό και με τράβηξε το βουνό
γειά σου Βαγγέλη και καλώς ηλθες στην παρέα μας ποτέ δεν είναι αργά για κάτι που μας αρέσει και μας συγκινεί ;)
πες μας 2 λόγια τι κυνηγάς τι όπλο-α έχεις,,,,το όμορφο σκυλάκι το είδα στην μπεκάτσα :)
 
Γειά σας με λένε Βαγγέλη,ειμαι από Ελευσίνα και κυνηγώ απ το 2009.Άργησα λιγάκι ν ασχοληθώ λόγω ότι ειμαι στο Ναυτικό και με φάγε η Θάλασσα γι αυτό και με τράβηξε το βουνό
Καλως ορισες Βαγγελη στην στερια και την κυνηγοπαρεα ..:)
 
Με λενε θανο και χερομε που βρηκα το HL Στο Διαδυκτιο .Και λυπαμαι για καποια μελη που απαξιουν και δεν γραφουν.ΛΕΓΩ και εδω μηπως υπαρχουν κακοι Λυκοι .Λεγω..λεγω μηπως?
 
Με λενε θανο και χερομε που βρηκα το HL Στο Διαδυκτιο .Και λυπαμαι για καποια μελη που απαξιουν και δεν γραφουν.ΛΕΓΩ και εδω μηπως υπαρχουν κακοι Λυκοι .Λεγω..λεγω μηπως?
καλώς τον Θάνο.......... σε παρακαλώ θερμά να διαβάσεις τους Ορους Χρήσης που αποδέχθηκες χωρίς προφανώς να τους διαβάσεις...
κακοί Λύκοι υπάρχουν παντού ιδιαίτερα μετά τις πρόσφατες απελευθερώσεις.......
 
Με λενε θανο και χερομε που βρηκα το HL Στο Διαδυκτιο .Και λυπαμαι για καποια μελη που απαξιουν και δεν γραφουν.ΛΕΓΩ και εδω μηπως υπαρχουν κακοι Λυκοι .Λεγω..λεγω μηπως?

Θάνο καλώς ήρθες στην παρέα. Όσο για τους λύκους ,τις αλεπούδες ,τα τσακάλια και τα λυκόσκυλα ,είναι κι αυτά μέρος της πανίδας της χώρας μας..sarcastic.
 
Όποιος έχει την οποιαδήποτε απορία, για το οτιδήποτε, πρέπει να στέλνει ΠΜ στους Διαχειριστές, έτσι λένε οι

ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ.
Επιτέλους διαβάστε τους ως νέα μέλη ( :rolleyes: )
Όποιος επιμένει να ΜΗΝ διαβάζει αυτά που "υπογράφει" προκειμένου να αποκτήσει πρόσβαση στη σελίδα, θέτει εαυτόν εκτός της σελίδας, αυτής......
 
Με λενε θανο και χερομε που βρηκα το HL Στο Διαδυκτιο .Και λυπαμαι για καποια μελη που απαξιουν και δεν γραφουν.ΛΕΓΩ και εδω μηπως υπαρχουν κακοι Λυκοι .Λεγω..λεγω μηπως?
Θανο οι κακοι λυκοι για να επιβιωσουν ξεσκιζουν αδεσποτα και φυλασσομενα τετραποδα
Ευτυχως στην κοινοτητα αυτη που την εχουμε σαν δευτερη κατοικια μας
τετραποδα δεν εμφανιστηκαν μεχρι τωρα και ποσο μαλλον αδεσποτα και φυλασσομενα
παρα μονο Ευγενεις και Αξιοπρεπεις Συναδελφοι ;)

Καλως ηρθες και καλη διαμονη .welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top