To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολους.Με λενε Πετρο.Διαβαζω καμποσο καιρο το φορουμ,ετσι ειπα να γραψω κι εγω κατι.Κυνηγαω περισσοτερο τις τσιχλες τα τελευταια χρονια παρεα με τον κοκκερα μου,αλλα πηγαινω και τα σαββατοκυρικα για λαγο με την παρεα μου.Βεβαια εχω και κολλητο μπεκατσοκυνηγο,οποτε κανω και εκει μερικες εξοδους.Καλως σας βρηκα!
Καλώς όρισες φίλε μου,καλή διαμονή να έχεις και να ευχαριστηθής την παρέα μας.
 
Καλως σας βρηκα παιδακια!!!! με λενε ζαχαρια απο ηρακλειο κρητης και εχετε κανει πολυ ωραια δουλεια στο φορουμ !!!! μπραβο!!! συγχαρητηρια και στους διαχειριστες!!! εχετε πολυ ωραια υλη και πολυ ενδιαφεροντα θεματα που τουλαχιστον για μας τους νεους κυνηγους ειναι παρα πολυ χρησιμα!!! χαιρομαι που σας βρηκα!!! ηταν κατι που ελειπε απο το διαδικτυο!
Καλώς ήρθες Ζαχαρία!
Μέσα στο Ηράκλειο μένεις!;
 
Καλησπερα σε ολους.Με λενε Πετρο.Διαβαζω καμποσο καιρο το φορουμ,ετσι ειπα να γραψω κι εγω κατι.Κυνηγαω περισσοτερο τις τσιχλες τα τελευταια χρονια παρεα με τον κοκκερα μου,αλλα πηγαινω και τα σαββατοκυρικα για λαγο με την παρεα μου.Βεβαια εχω και κολλητο μπεκατσοκυνηγο,οποτε κανω και εκει μερικες εξοδους.Καλως σας βρηκα!
Πέτρο καλώς όρισες!
 
Καλησπέρα σας ονομάζομαι Αλέξανδρος είμαι νέος στο χώρο του κυνηγιού και ελπίζω να μάθω και από το forum αρκετά πράγματα
Καλώς όρισες στην παρέα μας Αλέξανδρε. Εδώ θα βρεις πολύ υλικό να διαβάσεις για οτιδήποτε σε ενδιαφέρει! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top