To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άργησα να χαιρετίσω και εγώ...
Είμαι ο Ευθύμης, από Αλεξάνδρεια Ημαθίας, 25 χρονών φοιτητής Μηχανολόγος Οχημάτων, και από μικρό παιδί είχα τρέλα με την φύση, την επιβίωση, και πρόσφατα μπήκε στην ζωή μου και το κυνήγι... και βλέπω να πάει μακρυά αυτή η βαλίτσα..! .sarcastic.
Χαιρετώ τα παιδιά που γνωριζόμαστε ήδη και χαιρετώ και τα παιδιά που δεν γνωριζόμαστε ακόμη, λέγομαι Νίκος και κάνω συνέχεια πατέντες, οπότε γράφτηκα ως ΠΑΤΕΝΤΑΔΟΡΟΣ για να μην κουράζω με ονοματεπώνυμο! Διάβασα τους όρους χρήσης και δεν νομίζω να καταφέρω να τους τηρήσω όλους, οπότε όποτε χρειαστεί ή το επιθυμήσει η διαχείριση μπορεί να με μπλοκάρει χωρίς προειδοποίηση και θα το καταλάβω, άλλωστε ρώτησα τον Άρη και μου εξήγησε μερικά βασικά πράγματα, απλά είναι τεχνικά αδύνατον να ακολουθήσει κάποιος τους όρους κατά γράμμα και αυτό το γνωρίζω προσωπικά εδώ και αρκετά χρόνια!

Ελπίζω να καταφέρω να μην δημιουργήσω ποτέ κάποιο πρόβλημα και παρακαλώ όσους με γνωρίζουν και έχουν προηγούμενα μαζί μου να μην με προκαλέσουν! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη φιλοξενία που μου παρέχεται και σας υπόσχομαι να προσπαθήσω να αποφύγω το όποιο τυχόν πρόβλημα παρουσιαστεί! :)
Παιδιά χαιρετώ την παρέα από την όμορφη αδελφή Κύπρο.
Με μια σύντομη περιήγηση στην σελίδα βρίσκω πως γίνεται καταπληκτική δουλειά. Επίσης το φόρουμ είναι πολύ ζωντανό αφού με το που ζήτησα μια συμβουλή, αρκετά παιδιά απάντησαν με μεγάλη προθυμία και τα ευχαριστώ. Νομίζω είναι πολύ όμορφο να μοιραζόμαστε τις γνώσεις μας, τις εκφράζουμε τις απορίες μας, να δίνουμε τις συμβουλές μας και πάνω από όλα να μαθαίνουμε για την κοινή μας αρρώστια που ονομάζεται ΚΥΝΗΓΙ.
Όσο για μένα, είμαι από την όμορφη Λάρνακα της Κύπρου και το κυνήγι είναι η μεγάλη μου αγάπη (όπως και όλων μας) από μικρό παιδί που συντρόφευα τον πατέρα μου στα κυνηγοτόπια του νησιού. Για μένα το κυνήγι δεν είναι η κάρπωση αλλά ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ στο θήραμα, στη φύση και στον συνάδελφο κυνηγό.
Να καλοσορίσω και 'γω με τη σειρά μου...
-Τον Ημαθιώτη Ευθύμη (Έζησα 4 χρόνια στη Βέροια και πραγματικά οι άνθρωποι της με ''αγκάλιασαν'' σαν δικό τους, έχω μερικούς πραγματικούς φίλους εκεί)
-Τον συννησιώτη μου Νίκο (Ο Άγιος να βάλει το χέρι του... τόσοι βουρλισμένοι που μαζευτήκαμε εδω μέσα.sarcastic.)
-Και τον Αντώνη από την όμορφη Κύπρο!
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
Γιάννη καλώς όρισες φίλε στην παρέα.
Είναι γεγονός ότι μας τα είπες όλα εκτός απο δύο.Με τι οπλο -α κυνηγάς και με τι σκαγια κυνηγάς την πεθερά..sarcastic.
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
Καλως ηρθες Γιαννη καλη διαμονη .welcome.
 
.welcome. Γιαννη καλος ορισες ......μ'αρεσουν οι ανθρωποι με χιουμορ, αλλα πλακα πλακα εχω μια που τριγυριζει στο σπιτι..!!!
Σε φερμα τι θελεις ,σε καρτερι δεν με νοιαζει....seveys.
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
.welcome.
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)

Καλωσόρισες Γιάννη! .welcome.
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
.welcome.
Καλώς ήρθες Γιαννη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top