To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γειά σε όλους.Μήτσος.Γιάννενα.
Ξέρω λίγα αλλά μαθένω γρήγορα.
Baikal 155 για πρακτική σκοποβολή και για κυνηγι.
Serequeta με ολοκληρες φωτιες πλαγιοκανο για το φτερό.
Έρχεται και ενα pose για κοντινή ντουφεκιά...
Μήτσο καλωσόρισες!!!!
 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ....ΚΟΙΝΗ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ....ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
Γειά σε όλους.Μήτσος.Γιάννενα.
Ξέρω λίγα αλλά μαθένω γρήγορα.
Baikal 155 για πρακτική σκοποβολή και για κυνηγι.
Serequeta με ολοκληρες φωτιες πλαγιοκανο για το φτερό.
Έρχεται και ενα pose για κοντινή ντουφεκιά...
Να καλοσωρισω και εγώ στη παρέα μας τον Στέλιο και τον Δημητρη, καλή διαμονή παλικάρια.
 
Γειά σε όλους.Μήτσος.Γιάννενα.
Ξέρω λίγα αλλά μαθένω γρήγορα.
Baikal 155 για πρακτική σκοποβολή και για κυνηγι.
Serequeta με ολοκληρες φωτιες πλαγιοκανο για το φτερό.
Έρχεται και ενα pose για κοντινή ντουφεκιά...
Καλως ήρθες Μήτσο πατριώτη !
καλή διαμονή και μελέτη ;)
 
Άργησα να χαιρετίσω και εγώ...
Είμαι ο Ευθύμης, από Αλεξάνδρεια Ημαθίας, 25 χρονών φοιτητής Μηχανολόγος Οχημάτων, και από μικρό παιδί είχα τρέλα με την φύση, την επιβίωση, και πρόσφατα μπήκε στην ζωή μου και το κυνήγι... και βλέπω να πάει μακρυά αυτή η βαλίτσα..! .sarcastic.
 
Επειδη ειμαι απειρος και ειχα να πιασω οπλο απ'το στρατό, επειτα απο μια μικρη ερευνα σε διαδικτυο και σε φιλους κυνηγους , επελεξα οτι πιο απλο υπαρχει (πλαγιοκανο,δισκανδαλο, χωρις εξολκεις κλπ κλπ) για να αποφυγω εμπλοκες και αλλα απροβλεπτα!
.welcome.και απο μενα Κωστα...το πρωτο οπλο κ για μενα ηταν ενα πλαγιοκανο...cool.
 
Άργησα να χαιρετίσω και εγώ...
Είμαι ο Ευθύμης, από Αλεξάνδρεια Ημαθίας, 25 χρονών φοιτητής Μηχανολόγος Οχημάτων, και από μικρό παιδί είχα τρέλα με την φύση, την επιβίωση, και πρόσφατα μπήκε στην ζωή μου και το κυνήγι... και βλέπω να πάει μακρυά αυτή η βαλίτσα..! .sarcastic.

Ευθύμη καλώς όρισες και επισήμως .sarcastic.
 
Χαιρετώ τα παιδιά που γνωριζόμαστε ήδη και χαιρετώ και τα παιδιά που δεν γνωριζόμαστε ακόμη, λέγομαι Νίκος και κάνω συνέχεια πατέντες, οπότε γράφτηκα ως ΠΑΤΕΝΤΑΔΟΡΟΣ για να μην κουράζω με ονοματεπώνυμο! Διάβασα τους όρους χρήσης και δεν νομίζω να καταφέρω να τους τηρήσω όλους, οπότε όποτε χρειαστεί ή το επιθυμήσει η διαχείριση μπορεί να με μπλοκάρει χωρίς προειδοποίηση και θα το καταλάβω, άλλωστε ρώτησα τον Άρη και μου εξήγησε μερικά βασικά πράγματα, απλά είναι τεχνικά αδύνατον να ακολουθήσει κάποιος τους όρους κατά γράμμα και αυτό το γνωρίζω προσωπικά εδώ και αρκετά χρόνια!

Ελπίζω να καταφέρω να μην δημιουργήσω ποτέ κάποιο πρόβλημα και παρακαλώ όσους με γνωρίζουν και έχουν προηγούμενα μαζί μου να μην με προκαλέσουν! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη φιλοξενία που μου παρέχεται και σας υπόσχομαι να προσπαθήσω να αποφύγω το όποιο τυχόν πρόβλημα παρουσιαστεί! :)
 
καλώς ήρθες Νίκο στην παρέα μας
τα πράγματα είναι απλά:
οι όροι χρήσης υπάρχουν γιατί υπάρχουν παντού
από κεί και πέρα όταν κάποιος σέβεται αυτό που βρίσκει,οι γνώσεις του σωστές η λάθος δεν προκαλούν ούτε προκαλείται....διάλογος γίνεται και ο καθένας δέχεται η απορρίπτει ιδέες γνώσεις προτάσεις
αν καταλάβει και δεχτεί οποιοσδήποτε το κλίμα και τον σεβασμό αυτής της καταπληκτικής <<γωνιάς παρέας>> πρόβλημα μηδέν

καλή διαμονή λοιπόν και καλά ποσταρίσματα .shake hands.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top