Προσφορές-Τιμές

Ο Διαμαντόπουλος νομίζω τα είχε τα Fausti αν έχει διαθέσιμα, θα μπορούσες να τον ρωτήσεις, 550 έχει η απλή έκδοση λίγο που είδα.
Η φωτογραφία Χρήστο από την ιστοσελίδα του είναι , αν θέλει ας κάνει ένα τηλέφωνο να επιβεβαιώσει την τιμή.
 
Η φωτογραφία Χρήστο από την ιστοσελίδα του είναι , αν θέλει ας κάνει ένα τηλέφωνο να επιβεβαιώσει την τιμή.
Το ξέρω Νίκο την έχω επισκεφτεί πολλές φορές για να δω τα διάφορα μοντέλα Remington για να διαλέξω όπλο 😁 και έχω χαζεψει και τα υπόλοιπα προϊόντα. Οφείλω να συνχαρω το ότι έχει διαθέσιμα τα εγχειρίδια χρήσης των όπλων του σε ηλεκτρονική μορφή στο σάιτ του.
 
Αυτα ειναι ιταλικα ή τουρκικα?
Δεν ξέρω. Μου έχουν πεί ότι είναι αντιγραφή του ιταλικού F.lli Pietta. Μπορεί και να είναι το ίδιο που κατασκευάστηκε για λογαριασμό της fausti. Θα σε συμβούλευα στα 500 ευρώ να πάρεις κανα μεταχ beretta ή benelli, για το λόγο της υποστήριξης.
 
Και κάποια ποζε της Fausti έχουν βγεί προσφορά ,δεν περπάτησε σαν εταιρεία στην Ελλάδα μπορεί και η αντιπροσώπευση να μην ήταν αυτή που έπρεπε.
Τί λένε σαν όπλα αυτά τα δίκαννα; Τί κατηγορία είναι; Είναι καλά;
 
Δεν ξέρω. Μου έχουν πεί ότι είναι αντιγραφή του ιταλικού F.lli Pietta. Μπορεί και να είναι το ίδιο που κατασκευάστηκε για λογαριασμό της fausti. Θα σε συμβούλευα στα 500 ευρώ να πάρεις κανα μεταχ beretta ή benelli, για το λόγο της υποστήριξης.
Κωστα δεν ενδιαφερομαι εγω,απλα απο περιεργεια ρωταω...εμενα παντως κατι μου λεει οτι τα οπλα αυτα ειναι απο τουρκια μερια...
 
το περιεργο ειναι οτι δεν υπαρχει στο site τους
Αυτο υποπτο μου φαινεται...μπηκα και εγω και το τσεκαρα,μονο δικαννα εχει σαν εταιρεια.Απ'οτι βλεπω στις φωτο μονο στην βαλιτσα και στο κλειστρο βλεπω την μαρκα Fausti, στον κορμο μονο το μοντελο αναγραφει
PROGRESS-DETAIL7.jpg

αν και απο τις φωτο φαινεται η καννη να εχει περασει απο τραπεζα δοκιμων και να εχει σφραγιδες που τα τουρκικα απο οσο γνωριζω δεν περνανε απο τραπεζα δοκιμων...αν και αυτο δεν λεει κατι γιατι μπορει να γινεται εισαγωγη και να το περναει ο εισαγωγεας απο τραπεζα δοκιμων...για ολα υπαρχει λυση...
PROGRESS-DETAIL6.jpg
Αν και το οτι δεν υπαρχει στο site τους πιστευω οτι τα λεει ολα....
 
Αυτο υποπτο μου φαινεται...μπηκα και εγω και το τσεκαρα,μονο δικαννα εχει σαν εταιρεια.Απ'οτι βλεπω στις φωτο μονο στην βαλιτσα και στο κλειστρο βλεπω την μαρκα Fausti, στον κορμο μονο το μοντελο αναγραφει
View attachment 86761

αν και απο τις φωτο φαινεται η καννη να εχει περασει απο τραπεζα δοκιμων και να εχει σφραγιδες που τα τουρκικα απο οσο γνωριζω δεν περνανε απο τραπεζα δοκιμων...αν και αυτο δεν λεει κατι γιατι μπορει να γινεται εισαγωγη και να το περναει ο εισαγωγεας απο τραπεζα δοκιμων...για ολα υπαρχει λυση...
View attachment 86762
Αν και το οτι δεν υπαρχει στο site τους πιστευω οτι τα λεει ολα....
Υπάρχει περίπτωση απλά να σταμάτησε η παραγωγή του συγκεκριμένου όπλου και για τον λόγο αυτό να αφαιρέθηκε από την ιστοσελίδα. Ίσως αυτός να είναι και ο λόγος της τόσο μεγάλης έκπτωσης.
Το μοντέλο αυτό απ' όσο ξέρω παραγόταν για την εταιρεία και όχι από αυτήν. Πλέον η Fausti φτιάχνει μόνο δίκαννα, μαζικής παραγωγής και κατά παραγγελία.
Η τιμή αυτή οφείλεται στο στοκ...
 
Αυτο υποπτο μου φαινεται...μπηκα και εγω και το τσεκαρα,μονο δικαννα εχει σαν εταιρεια.Απ'οτι βλεπω στις φωτο μονο στην βαλιτσα και στο κλειστρο βλεπω την μαρκα Fausti, στον κορμο μονο το μοντελο αναγραφει
View attachment 86761

αν και απο τις φωτο φαινεται η καννη να εχει περασει απο τραπεζα δοκιμων και να εχει σφραγιδες που τα τουρκικα απο οσο γνωριζω δεν περνανε απο τραπεζα δοκιμων...αν και αυτο δεν λεει κατι γιατι μπορει να γινεται εισαγωγη και να το περναει ο εισαγωγεας απο τραπεζα δοκιμων...για ολα υπαρχει λυση...
View attachment 86762
Αν και το οτι δεν υπαρχει στο site τους πιστευω οτι τα λεει ολα....
Η σφραγίδα δίπλα στην PSF πρέπει να δείχνει ότι κατασκευάστηκε στην Ιταλία ...
 
Back
Top