Winchester Team

Καλημερα στην παρεα,συνεχεια δοκιμων αν και για τα φυσιγγια αυτα δνε ενδεικνυτε ο καιρος,το IM carlsons δειχνει ωραια αποτελεσματα
Πολυ καλες και οι δυο απλα αδικουντε λιγο γτ ειναι πιο ψιλα τα κεντρα εμενα μου αρεσε η champion παντως περισοτερο ειναι τα μονα που ριχνω συστηματικα απο τοτε που ξεκινισα το κυνηγι ριχνω κι αλλα μη παρεξυγηθω
 
Καλημερα στην παρεα,συνεχεια δοκιμων αν και για τα φυσιγγια αυτα δνε ενδεικνυτε ο καιρος,το IM carlsons δειχνει ωραια αποτελεσματα
Και να λαβεις στα υπόψιν οτι η σύσφιξη του ΙΜ ειναι πιο ανοιχτή απ αυτό που αντιστοιχεί σε ενα ΙΜ.
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Σε λίγες μέρες θα περάσει στα χέρια του πατέρα μου μια sx3 και θα βγει προς πώληση για λογαριασμό οικογενειακής φίλης. Εννοείται πως το ποσό θα πάει σε αυτή. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι πόσο κοστίζει περίπου ένα όπλο εξαιρετικής κατάσταση σαν και αυτό;
 
Winchester select elegance






Για να δούμε θα καταφέρουμε να ρίξουμε καμια τουφεκια στην τσίχλα .
Όμορφο, να το χαρείς ...

Τσίχλες θα ρίξεις αν η υπέρτατη αρχή το επιτρέψει :) :) :)

Καινούργιο, μεταχειρισμένο ή συντήρηση ;
 
Όμορφο, να το χαρείς ...

Τσίχλες θα ρίξεις αν η υπέρτατη αρχή το επιτρέψει :) :) :)

Καινούργιο, μεταχειρισμένο ή συντήρηση ;
Καλά κυνήγια να έχεις καλοντουφεκο το εργαλείο
Ευχαριστω φιλαράκια , καινουργιο αγορασμένο το 11 και από τότε αριχτο μιας και κόλλησα με μια Ιταλιδουλα cal 20 και δεν ξαναπιασα άλλο όπλο . Ήρθε η ώρα του να καπνίσει και αυτό λίγο αλλά όπως λες αν το επιτρέψουν οι υιοι και οι αρχές .
 
Ευχαριστω φιλαράκια , καινουργιο αγορασμένο το 11 και από τότε αριχτο μιας και κόλλησα με μια Ιταλιδουλα cal 20 και δεν ξαναπιασα άλλο όπλο . Ήρθε η ώρα του να καπνίσει και αυτό λίγο αλλά όπως λες αν το επιτρέψουν οι υιοι και οι αρχές .
Να το χαρείς και να ρίξεις τόσες ντουφεκιες όσες δεν κατάφερες αυτά τα 10 χρόνια που το είχες αδρανες...
 
Back
Top