Winchester Team

εριγραφή​

  • Μήκος κάνης: 71cm
  • Διαμέτρημα: 12/3'' (76mm) Magnum
  • Ατσάλινη βάση χαμηλού προφίλ
  • Τριπλή ενίσχυση με 2 ανεξάρτητα πλαϊνά κλειδιά και 1 πρόσθετο στο κάτω μέρος της βάσης για εξαιρετική αντοχή εώς και 3450 bar δοκιμών
  • Πέρασε με επιτυχία το τεστ των 25.000 συνεχών βολών
  • Βάση στο χρώμα του ασημιού με σκάλισμα αγγλικά αραβουργήματα
  • Τεχνολογία διευρυμένου αυλού 18,8mm (BBT) για μεγαλύτερη ταχύτητα των σκαγιών, καλύτερη κατανομή & μειωμένη ανάκρουση
  • Μονοσκάνδαλο με επιλογέα
  • Μηχανική σκανδάλη
  • 5 τσοκ μεγάλα (6cm) INVECTOR PLUS που συνεργάζονται με τον διευρυμένο αυλό και προσφέρουν αισθητά καλύτερη κατανομή σκαγιών
  • Ξύλινα μέρη κατηγορίας II
  • Πιστοποίηση των καννών για χρήση ατσάλινων σκαγίων
  • Βάρος: 3,1 κιλά
  • Διαστάσεις κοντακίου: 37cm, drop 35/55mm
  • Βαλίτσα μεταφοράς
  • 5 χρόνια εγγύηση

Απάντηση
 

εριγραφή​

  • Μήκος κάνης: 71cm
  • Διαμέτρημα: 12/3'' (76mm) Magnum
  • Ατσάλινη βάση χαμηλού προφίλ
  • Τριπλή ενίσχυση με 2 ανεξάρτητα πλαϊνά κλειδιά και 1 πρόσθετο στο κάτω μέρος της βάσης για εξαιρετική αντοχή εώς και 3450 bar δοκιμών
  • Πέρασε με επιτυχία το τεστ των 25.000 συνεχών βολών
  • Βάση στο χρώμα του ασημιού με σκάλισμα αγγλικά αραβουργήματα
  • Τεχνολογία διευρυμένου αυλού 18,8mm (BBT) για μεγαλύτερη ταχύτητα των σκαγιών, καλύτερη κατανομή & μειωμένη ανάκρουση
  • Μονοσκάνδαλο με επιλογέα
  • Μηχανική σκανδάλη
  • 5 τσοκ μεγάλα (6cm) INVECTOR PLUS που συνεργάζονται με τον διευρυμένο αυλό και προσφέρουν αισθητά καλύτερη κατανομή σκαγιών
  • Ξύλινα μέρη κατηγορίας II
  • Πιστοποίηση των καννών για χρήση ατσάλινων σκαγίων
  • Βάρος: 3,1 κιλά
  • Διαστάσεις κοντακίου: 37cm, drop 35/55mm
  • Βαλίτσα μεταφοράς
  • 5 χρόνια εγγύηση

Απάντηση
Κάννες χρωμιωμενες η όχι;
 
Αυτό με τις 25000 συνεχόμενες βολές....εδώ μου κάθεται...πώς είναι δυνατόν να έκατσε ένας δύο,όλο το χωριό....κ να έριχνε μπαμ κ μπουμ❓έχω δει σε βιντεάκια Glock...να περνούν φωτιά κ να λιώνουν κανες ,στις 3000❓❓❓κάπου εκεί βολες
 
Αυτό με τις 25000 συνεχόμενες βολές....εδώ μου κάθεται...πώς είναι δυνατόν να έκατσε ένας δύο,όλο το χωριό....κ να έριχνε μπαμ κ μπουμ❓έχω δει σε βιντεάκια Glock...να περνούν φωτιά κ να λιώνουν κανες ,στις 3000❓❓❓κάπου εκεί βολες
Συκλος γεματος με νερο?? Καθε καμμια 100στη και βουτηγμα?
 
Δε ροχνονται η βολές ολες σετις μια μερα κάπου το είχα διαβάσει .Αλλα και σε δύο και σε τρείς τι εγινε .Όπως και να χει ειναι πολύ καλά όπλα.Αυτό που κάνει τη περιέργεια είναι πως άρχισαν και οι αμερικανοί και βγάζουν χρωμιωμενα .Χαλασε ο κόσμος.
 
Καλησπέρα σε όλους, πλέον κάτοχος της Winchester sx4 66 εκ μήκος κάνης, έκανα και μια γρήγορη δοκιμή στα 25 μέτρα,με τσοκακι 3 μαμά, με φυσιγγι 32 γρ ν8.View attachment 25777View attachment 25778
Kαλοριζικη! Μόνο θετικα πράγματα θα βλέπεις από αυτό το όπλο! Καλωσηρθες στο club των οπλων όπου εχθροί και αντίπαλοι δεν έχουν να πουν τίποτα γιατί είναι μόνιμα με το στόμα ανοιχτό!

Μιας και τα μαμά τσοκ είναι κάπως πιο ανοιχτά, πάρε carslons η brain και απόλαυσε...
 
Back
Top