Winchester SX4

Ερωτηση αλλα μην απαντησετε γιατι θα πληγωθω:
Αν ξαναγορασω SX4 γινομαι μαλακας ή τριμαλακας?.very funny.
Φιλαράκι μου αν αγοράσεις πάλι θα γίνεις πάλι κάτοχος .. μαλακας δεν γίνεσαι αφού το γουστάρεις!!! Αυτά που γίνονται;;;;;
 
αρα ο Ηλιας εχει 3, 4 και 5. Για τα κυνηγια του ειναι κομπλε. Εχει και τα αλλα απο τη brow οποτε γινεται υπερπληρης
Έχω και το anaconda mid range.θα το δοκιμάσω στο σκοπευτήριο να δω σε ολόκληρη πουλά που έχει βολές κοντά μακριά
 
Ερωτηση αλλα μην απαντησετε γιατι θα πληγωθω:
Αν ξαναγορασω SX4 γινομαι μαλακας ή τριμαλακας?.very funny.
Εάν είναι επιπλέον όλα καλά μετάνιωσες και το ξαναπήρες
Αλλά εαν δώσεις την vitoria για να την πάρεις θα γράψεις μύθο
Πούλησες όπλο που είχες στο παρελθόν και το ξαναπήρες χωρίς να προλάβεις να πας για κυνήγι για να ξαναπάρεις το όπλο που είχες πριν λίγους μήνες και το πούλησες
Μπερδεψοκατάσταση.......
 
Ερωτηση αλλα μην απαντησετε γιατι θα πληγωθω:
Αν ξαναγορασω SX4 γινομαι μαλακας ή τριμαλακας?.very funny.
Αν θεωρείς ότι έκανες λάθος που το έδωσες και μπορείς να το ξαναπάρεις κάντο.Μονο έξυπνος θα φανείς υπάρχει πιο έξυπνο να μπορείς να αναγνωρίζεις το λάθος και να το διορθώνεις.Δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην έχει κάνει λάθος με όπλο λιγότερα λάθη αυτός που δεν έχει χρήματα και αναγκαστικά δεν προβαίνει σε συχνές αγοραπωλησίες.
 
Εάν είναι επιπλέον όλα καλά μετάνιωσες και το ξαναπήρες
Αλλά εαν δώσεις την vitoria για να την πάρεις θα γράψεις μύθο
Πούλησες όπλο που είχες στο παρελθόν και το ξαναπήρες χωρίς να προλάβεις να πας για κυνήγι για να ξαναπάρεις το όπλο που είχες πριν λίγους μήνες και το πούλησες
Μπερδεψοκατάσταση.......
Γιωργο τη vitoria δε τη πουλαω. Ειναι το τουφεκι που ξερω και δουλευω καλυτερα απ ολα. Η win πουληθηθηκε εξ αναγκης. Απο τα δυο προτιμω vitoria. Αν μπορεσω να ξαναπαρω οπλο και αποφασισω να το κανω η win ειναι πρωτη πρωτη στη λιστα, με τα τωρα δεδομενα. Σε καθε περιπτωση η vitoria μενει. Δεν υπαρχει κανενας λογος να τη δωσω. Τα κανει ολα και τα κανει καλα. Το μονο κακο που τις βρισκω ειναι η τρισαθλια βαφη. Ε ενταξει ειναι και λιγο ασχημη.
 
Αν θεωρείς ότι έκανες λάθος που το έδωσες και μπορείς να το ξαναπάρεις κάντο.Μονο έξυπνος θα φανείς υπάρχει πιο έξυπνο να μπορείς να αναγνωρίζεις το λάθος και να το διορθώνεις.Δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην έχει κάνει λάθος με όπλο λιγότερα λάθη αυτός που δεν έχει χρήματα και αναγκαστικά δεν προβαίνει σε συχνές αγοραπωλησίες.
Αυτο που ειπες εινει πολυ σωστο. Οταν αναγνωριζεις τα λαθη σου, μονο κερδος εχεις.
 
Γνωμη μου ειναι να την δωσεις και να παρεις την SX4.
Ξερω φιλο που θα την αγορασει!:cool:
Παναγιωτη δε τη δινω φιλε. Υπαρχουν ομως κανα δυο καλες (τουλαχιστον οταν εψαχνα) σχεδον καινουργιες. Θα βρει το φιλαρακι.
 
Και αυτο το κλειστρο της...καθε φορα που κλεινει ειναι σαν να χτυπαω το σπαθι μου στην ασπιδα μου...σαν το σφυρι του Θορ...σαν μεγαλη βαρια αντιβομβιστικη πορτα ασφαλειας που τρανταζει το εδαφος οταν κλεινει πισω μου κλειδωνοντας τα αγχη και προβληματα και με απελευθερωνει στην φυση...
....drunk.

Συγνωμη...ξεφυγα λιγο....cofee.
 
Back
Top