Winchester SX4

Η επωμιση σπάνια μας βγάζει απ' το κεντρο
Πάντως όταν αγοράζω ένα καινούργιο όπλο με το που κάνω εμωμιση καταλαβαίνω που φεύγω η αν μου βουτάει η ειμιανπολυ ψηλά. Βέβαια κάνω και τεστ με χαρτί για επιβαιβαιωση. Θα κάνω και τώρα για σιγουριά στο σκοπευτήριο
 
Το εργαλείο ήρθε παιδιά και αυτό που είδα μόλις το έπιασα στα χέρια μου ειναι ότι είμαι ακριβώς κεντρο
Ένα από τα πολύ θετικά των sx3/4 είναι το ποσό εύκολα έρχονται σκοπευτικα σε πολύ μεγάλη ομάδα ανθρώπων. Σε όποιον εχω δώσει για δοκιμή την Sx3 σε καρτέρια που πάμε μαζί η πρώτη τους παρατήρηση ήταν πόσο οκειο τους φάνηκε στην επωμιση και την βολή.
 
Άντε να έρθει η τέταρτη του Πάσχα να πάω σκοπευτήριο... Βρυκόλακας θα γίνω τα βράδια!! Σε 66 πόντους παιδιά έχει καλύτερο ζυγισμα απ ότι 71
Και εμένα η Sx3 με 66 μου αρέσει τρομερά και περισσότερο από 71 που την έχει ο ξάδερφος μου και το φοβόμουν στην αρχή γιατί πάντα είχα με 71...
 
Το εργαλείο ήρθε παιδιά και αυτό που είδα μόλις το έπιασα στα χέρια μου ειναι ότι είμαι ακριβώς κεντρο
Καλοντούφεκο και περιμένω να δω δοκιμή στο χαρτί για το κέντρο που λες.

Ενας παθών με sx3 που ταλαιπωρήθηκε παααρα πολυ.
.big smile. .
 
Το εργαλείο ήρθε παιδιά και αυτό που είδα μόλις το έπιασα στα χέρια μου ειναι ότι είμαι ακριβώς κεντρο
Ηλια πανεμορφη ειναι...σου ευχομαι να τη χαρεις...

Υ.Γ. Οταν ειχα κι εγω την SX3 σε 71cm ομως, το 2ο πραγμα που γουσταρα ηταν πως μου κουμπωνε πολυ καλα στη επομηση....αν και αριστερόχειρας που είμαι!!
 
Ηλια πανεμορφη ειναι...σου ευχομαι να τη χαρεις...

Υ.Γ. Οταν ειχα κι εγω την SX3 σε 71cm ομως, το 2ο πραγμα που γουσταρα ηταν πως μου κουμπωνε πολυ καλα στη επομηση....αν και αριστερόχειρας που είμαι!!
Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι
 
Back
Top