VW Touareg 3.2 V6

Προς πώληση το Touareg μου, που μου έχει προσφέρει απίστευτες στιγμές απόλαυσης - μεταξύ αυτών και πολλές κυνηγετικές- όλα αυτά τα χρόνια. Πάρα πολύ δυνατό εκτός δρόμου!
-Μπλε με μπεζ δέρμα
-3200 κυβικά
-Βενζίνη αλλά μπορεί να γίνει εύκολα μετατροπή σε αέριο.
-220 ΗΡ
-10/2003
-220.000 χλμ (προφανώς γνήσια)
-Αυτόματο
-Αερανάρτηση ( Απίστευτες δυνατότητες offroad όταν είναι σηκωμένο)
-1ο χέρι ατρακάριστο
-Κοτσαδόρος
-Ηλιοροφή
-Xenon
και πολλά άλλα έξτρα...
-6900 €

Πληροφορίες με πμ, θα προτιμούσα τηλεφωνικα.
 

Attachments

  • IMG_4986.jpg
    IMG_4986.jpg
    104,5 KB · Προβολές: 170
  • IMG_4988.jpg
    IMG_4988.jpg
    77 KB · Προβολές: 168
  • IMG_4992.jpg
    IMG_4992.jpg
    97,3 KB · Προβολές: 173
  • IMG_5003.jpg
    IMG_5003.jpg
    70,7 KB · Προβολές: 168
  • IMG_5010.jpg
    IMG_5010.jpg
    96,3 KB · Προβολές: 173
Έχω το μικρο 2.5 tdi με πνευματική ανάρτηση, με το κατάλληλο ελαστικό νομίζω ότι μπορεί να πάει παντού. Έχει τύχει να μπω σε λάσπη μέχρι τον κοτσαδορο και δε μάσησε, σε κακοτραχαλα και νεροφαγιες περναει σπροβληματιστα. Στο δρόμο δε, πάει τραίνο.
Καλοπουλητο!
 
Προς πώληση το Touareg μου, που μου έχει προσφέρει απίστευτες στιγμές απόλαυσης - μεταξύ αυτών και πολλές κυνηγετικές- όλα αυτά τα χρόνια. Πάρα πολύ δυνατό εκτός δρόμου!
-Μπλε με μπεζ δέρμα
-3200 κυβικά
-Βενζίνη αλλά μπορεί να γίνει εύκολα μετατροπή σε αέριο.
-220 ΗΡ
-10/2003
-220.000 χλμ (προφανώς γνήσια)
-Αυτόματο
-Αερανάρτηση ( Απίστευτες δυνατότητες offroad όταν είναι σηκωμένο)
-1ο χέρι ατρακάριστο
-Κοτσαδόρος
-Ηλιοροφή
-Xenon
και πολλά άλλα έξτρα...
-6900 €

Πληροφορίες με πμ, θα προτιμούσα τηλεφωνικα.
Καλοπουλητο
Ωραίο αυτοκίνητο
 
Έχω το μικρο 2.5 tdi με πνευματική ανάρτηση, με το κατάλληλο ελαστικό νομίζω ότι μπορεί να πάει παντού. Έχει τύχει να μπω σε λάσπη μέχρι τον κοτσαδορο και δε μάσησε, σε κακοτραχαλα και νεροφαγιες περναει σπροβληματιστα. Στο δρόμο δε, πάει τραίνο.
Καλοπουλητο!
Ναι Τάσο δεν με πρόδωσε πουθενά, παρά το ότι είχα μόνιμα λάστιχα πιο πολύ ασφάλτινα παρά offroad, γιατί βαριόμουνα να αλλάζω. Ούτε σε λάσπες, ούτε σε χιόνια, ούτε σε άμμο όταν έβγαζα το σκάφος, συνήθως μόνο με το κοντό (Low), ελάχιστες φορές χρησιμοποίησα το μπλοκέ, κιαυτό κυρίως προληπτικά. Kαι με την αερανάρτηση σώθηκα αρκετές φορές γιατί ξεπέρασα εμπόδια και νεροφαγώματα αφού σηκώνεται στα 30 εκ. από το έδαφος, που φαντάζομαι κι εσύ έχεις χρησιμοποιήσει συχνά.
Καλοπουλητο
Ωραίο αυτοκίνητο
Σας ευχαριστώ παιδιά
 
Τι θα πάρεις φίλε;
Για

Για T-ROCK η Q5 τον βλεπω 😉
Καλοπουλητο Παντελη

Έχω πάρει εδώ και πολύ καιρό άλλο*, αλλά δεν μου πήγαινε η καρδιά να το δώσω και μάλιστα σε τιμή που κόστισαν τότε η αερανάρτηση και τα Xenon σαν έξτρα...:confused:
*Πράγματι είναι γερμανικό τετρακίνητο diesel (Χ6), αλλά καμιά σχέση με τις δυνατότητες του Touareg εκτός δρόμου... Το νοσταλγώ ήδη!!
 
Προς πώληση το Touareg μου, που μου έχει προσφέρει απίστευτες στιγμές απόλαυσης - μεταξύ αυτών και πολλές κυνηγετικές- όλα αυτά τα χρόνια. Πάρα πολύ δυνατό εκτός δρόμου!
-Μπλε με μπεζ δέρμα
-3200 κυβικά
-Βενζίνη αλλά μπορεί να γίνει εύκολα μετατροπή σε αέριο.
-220 ΗΡ
-10/2003
-220.000 χλμ (προφανώς γνήσια)
-Αυτόματο
-Αερανάρτηση ( Απίστευτες δυνατότητες offroad όταν είναι σηκωμένο)
-1ο χέρι ατρακάριστο
-Κοτσαδόρος
-Ηλιοροφή
-Xenon
και πολλά άλλα έξτρα...
-6900 €

Πληροφορίες με πμ, θα προτιμούσα τηλεφωνικα.
Αστέρι Παντελή καλοπουλητο.Τετοια αυτοκίνητα δεν ξαναπαιρνονται εύκολα.Εχει και κοντές σχέσεις , χιλιομετροφάγος .
 
Προς πώληση το Touareg μου, που μου έχει προσφέρει απίστευτες στιγμές απόλαυσης - μεταξύ αυτών και πολλές κυνηγετικές- όλα αυτά τα χρόνια. Πάρα πολύ δυνατό εκτός δρόμου!
-Μπλε με μπεζ δέρμα
-3200 κυβικά
-Βενζίνη αλλά μπορεί να γίνει εύκολα μετατροπή σε αέριο.
-220 ΗΡ
-10/2003
-220.000 χλμ (προφανώς γνήσια)
-Αυτόματο
-Αερανάρτηση ( Απίστευτες δυνατότητες offroad όταν είναι σηκωμένο)
-1ο χέρι ατρακάριστο
-Κοτσαδόρος
-Ηλιοροφή
-Xenon
και πολλά άλλα έξτρα...
-6900 €

Πληροφορίες με πμ, θα προτιμούσα τηλεφωνικα.
Ίσως να είναι το καλύτερο αυτοκίνητο που έχω μπει ποτέ.Το είχε ο ξάδελφος της πρώην γυναίκας μου.Φοβερό αυτοκίνητο,θυμάμαι όταν το είχε πρωτοπάρει πήγαμε βόλτα στο Μάζι,πάνω από τον Αλίαρτο.Στο κατέβα από το Μάζι προς Αλίαρτο για όσους ξέρουν, έχει κάτι στροφές ζορικες,το είχε χαμηλώσει με την αερανάρτηση και έμπαινε στις στροφές τραίνο,είχα πάθει πλάκα,στην εθνική για Αθήνα μου το έδωσε κι εκεί το ερωτεύτηκα.Καλοπουλητο φίλε,σίγουρα όποιος το πάρει θα το χαρεί,είναι ΑΜΑΞΑΡΑ!!!
 
Προς πώληση το Touareg μου, που μου έχει προσφέρει απίστευτες στιγμές απόλαυσης - μεταξύ αυτών και πολλές κυνηγετικές- όλα αυτά τα χρόνια. Πάρα πολύ δυνατό εκτός δρόμου!
-Μπλε με μπεζ δέρμα
-3200 κυβικά
-Βενζίνη αλλά μπορεί να γίνει εύκολα μετατροπή σε αέριο.
-220 ΗΡ
-10/2003
-220.000 χλμ (προφανώς γνήσια)
-Αυτόματο
-Αερανάρτηση ( Απίστευτες δυνατότητες offroad όταν είναι σηκωμένο)
-1ο χέρι ατρακάριστο
-Κοτσαδόρος
-Ηλιοροφή
-Xenon
και πολλά άλλα έξτρα...
-6900 €

Πληροφορίες με πμ, θα προτιμούσα τηλεφωνικα.
Ωραίο εργαλείο αλλά τώρα που έγινε η θάλασσα γιαούρτι δεν έχουμε κουτάλι.
 
Back
Top