To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευχαριστώ πολύ όλους να είμαστε καλά όλοι να μπορουμε να κυνηγαμε και να χαιρόμαστε τις όμορφες αυτές στιγμές. Συγχαρητήρια για το ήθος των συναδελφων που γράφουν σε αυτό το site
Χρηστο καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Ευχαριστώ πολύ όλους να είμαστε καλά όλοι να μπορουμε να κυνηγαμε και να χαιρόμαστε τις όμορφες αυτές στιγμές. Συγχαρητήρια για το ήθος των συναδελφων που γράφουν σε αυτό το site

Καλως ηρθες Χρηστο !!!! Καλη διαμονη σου ευχομαι!!!! :)
 
Καλησπέρα ...είμαι ο Αρης από Μαρκόπουλο μ αρέσουν τα όπλα το κυνήγι, το σκοπευτήριο (τώρα τελευταία) και θέλω να με καλοσωρίσετε ξανά όπως τον φίλο παραπάνω γιατί ζήλεψα...big smile.
Άρη μου....άντε καλώς ήλθες.... .yelling. .yelling..yelling..yelling.....καλή υπομονή και καλά σουλατσαρίσματα από δω κ πέρα με το lockdown.....yelling.
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΣΙΑ ΚΥΝΗΓΙΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΤΣΙΧΛΑ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ... ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Καλησπέρα, είμαι ο Χρήστος από Μεσόγεια κυνηγάω με Benelli Rafaelo και τα κυνήγια μου είναι Τρυγόνι και Τσιχλα
Καλως ηρθατε παιδια!!
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Βασιλη καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Καλώς ήρθες Βασίλη!!!!!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top