To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στην παρέα !! Λοϊζος ονομάζομαι και ειμαι από Δράμα 28 χρονων ..ασχολουμε με όλα τα θηράματα άμα έχω καλή παρέα πάω παντού , κυρίως όμως με το κυνήγι του αγριογούρουνου … πρόσφατα ξεκήνισα και το σκοπευτήριο
 
Καλησπέρα στην παρέα !! Λοϊζος ονομάζομαι και ειμαι από Δράμα 28 χρονων ..ασχολουμε με όλα τα θηράματα άμα έχω καλή παρέα πάω παντού , κυρίως όμως με το κυνήγι του αγριογούρουνου … πρόσφατα ξεκήνισα και το σκοπευτήριο
Καλωσήρθες στην παρέα μας. Καλή διανομή και καλά ποσταρίσματα. Πες μας και για τα όπλα που έχεις για το κυνήγι και στο σκοπευτήριο εδώ ή στα αντίστοιχα θέματα.
 
Καλησπέρα στην παρέα !! Λοϊζος ονομάζομαι και ειμαι από Δράμα 28 χρονων ..ασχολουμε με όλα τα θηράματα άμα έχω καλή παρέα πάω παντού , κυρίως όμως με το κυνήγι του αγριογούρουνου … πρόσφατα ξεκήνισα και το σκοπευτήριο
Καλώς ήρθες!
 
Καλησπέρα στην παρέα !! Λοϊζος ονομάζομαι και ειμαι από Δράμα 28 χρονων ..ασχολουμε με όλα τα θηράματα άμα έχω καλή παρέα πάω παντού , κυρίως όμως με το κυνήγι του αγριογούρουνου … πρόσφατα ξεκήνισα και το σκοπευτήριο
Λοϊζο καλως ηρθες στην ομαδα μας...
 
Γεια σε όλους!! Με λένε Χρήστο κατοικώ στην Αττική και ετοιμάζομαι για την πρώτη μου κυνηγετική σεζόν ως νέος κυνηγός!
Καλωσηρθες Χρήστο στην κυνηγετική οικογένεια και στην παρέα μας. Έχεις όπλο; Με ποιο κυνήγι η κυνήγια θα ξεκινήσεις; σε ποιες περιοχές; Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Ρώτα μας για ο, τι χρειαστείς και θες να μάθεις.
 
καλημέρα στην παρέα.Ειμαι ο Στάθης από Λαμία και τώρα αρχίζω να ασχολούμαι με τα όπλα για σκοποβολή πιο πολύ.Βεβαια μικρός ότι πέταγε το έριχνα!!
Γεια σε όλους!! Με λένε Χρήστο κατοικώ στην Αττική και ετοιμάζομαι για την πρώτη μου κυνηγετική σεζόν ως νέος κυνηγός!
Στάθη και Χρήστο καλώς ήρθατε καλή διαμονή .welcome.
 
Καλωσηρθες Χρήστο στην κυνηγετική οικογένεια και στην παρέα μας. Έχεις όπλο; Με ποιο κυνήγι η κυνήγια θα ξεκινήσεις; σε ποιες περιοχές; Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Ρώτα μας για ο, τι χρειαστείς και θες να μάθεις.
Καλώς σας βρήκα φίλε μου! Ετοιμάζομαι να πάρω την πρώτη μου καραμπινα είμαι ανάμεσα σε benelli montefeltro και σε breda astro.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top