To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους Νικόλαος είναι το όνομα μου μένω αττικη και κυνηγάω λαγό και τσίχλες καλός σάς βρήκα
Καλώς ήρθες Νικόλαε!
Έχω μια benelli special liso την είχα πάρει το 2005 δεν έμεινα ευχαριστημένος δεν μου έπεσε στο μάτι Με τίποτα και που την ριθμισα και πάλι τά ίδια σκέφτομαι να αλλάξω όπλο τώρα
Beretta ;)
 
Καλησπέρα!!!
Λέγομαι Νεκτάριος 52 χρόνων από τα Χανιά Κρήτη ασχολούμαι κυρίως με το φτερωτό θήραμα καρτέρι και φανατικά μπεκάτσα με σκυλιά.
Χαίρομαι που έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας!!!
 
Καλησπέρα!!!
Λέγομαι Νεκτάριος 52 χρόνων από τα Χανιά Κρήτη ασχολούμαι κυρίως με το φτερωτό θήραμα καρτέρι και φανατικά μπεκάτσα με σκυλιά.
Χαίρομαι που έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας!!!
Καλώς ήρθες Νεκτάριε.....!!
Τη σκυλάκια έχεις..;;
 
Καλησπέρα!!!
Λέγομαι Νεκτάριος 52 χρόνων από τα Χανιά Κρήτη ασχολούμαι κυρίως με το φτερωτό θήραμα καρτέρι και φανατικά μπεκάτσα με σκυλιά.
Χαίρομαι που έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας!!!
Καλώς ήρθες Νεκτάριε Κρητίκαρε!!!
 
Last edited:
Καλησπέρα!!!
Λέγομαι Νεκτάριος 52 χρόνων από τα Χανιά Κρήτη ασχολούμαι κυρίως με το φτερωτό θήραμα καρτέρι και φανατικά μπεκάτσα με σκυλιά.
Χαίρομαι που έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας!!!
Καλωσήρθες Νεκτάριε κοντά μας ενισχύοντας την παροικία των Κρητικών μελών μας.
 
Καλησπέρα!!!
Λέγομαι Νεκτάριος 52 χρόνων από τα Χανιά Κρήτη ασχολούμαι κυρίως με το φτερωτό θήραμα καρτέρι και φανατικά μπεκάτσα με σκυλιά.
Χαίρομαι που έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας!!!
Καλώς ήρθες Νεκτάριε!
 
Καλησπέρα παρέα ! Ονομάζομαι Σκεύος και είμαι φοιτητής στην Αθήνα ! Κυνηγάω κυρίως στην Κάλυμνο από όπου και κατάγομαι και έχω μεγαλώσει, αλλά και σε άλλα νησιά της Δωδεκανήσου όπως Κω , Νίσυρο και Αγαθονήσι ! Ασχολούμαστε κυρίως με το κυνήγι νησιώτικης πέρδικας (όχι ότι έχουμε και πολλές άλλες επιλογές ) αλλά και με την τσίχλα την οποία κυνηγάμε με περπατητό στα ελάχιστα σημεία με πυκνή βλάστηση που υπάρχουν στο νησί! Πλέον εξαιτίας του φόρτου εργασίας στην σχολή τα κυνήγια μου στο νησί ειναι μετρημένα στα δάκτυλα αλλά ευελπιστώ να ξεκινήσω δειλά δειλά και το κυνήγι στην Αττική !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top