To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ όλους τους φίλους της ομάδας... Κυνηγάω 5 χρόνια με ένα παλιό κ γ μενα μια χαρα όπλο π έδωσε δώρο ο παππους μου ειν deluxe ktg ποιο πολυ πηγαίνω για γουρούνι κ κάπου κάπου με παρέα για φάσες... Θέλω να πάρω μια καινούρια καραμπινα κ είμαι ανάμεσα σε benelli super black eagle 3 η remington v3... Οι περισσότεροι έχουν τ m2 αν ειν κλτρ από αυτά παω κ στ M2 δν κατέχω τόσα από όπλα οπότε καλό θ ήταν να ακούσω τις γνώμες σας...
Καλώς ήρθες Βαγγέλη !
 
Χαιρετώ την παρέα.Καλή και ολόκληρη σεζόν να έχουμε.
Στέφανος από Πολύκαστρο.
Καλωσηρθες Στέφανε. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Πες μας για τα κυνήγια που κάνεις, τα όπλα που έχεις και ο, τι άλλο θα μας βοηθήσει να σε γνωρίσουμε καλυτερα.
 
Κυνηγώ με ένα απλό ποζέ pieper dayrd.Τέτοια εποχή τρυγόνι και ορτύκι αν πετύχουμε πέρασμα.Μετά στο λαγό και αργότερα πάπιες.
Στα κρύα μπεκάτσα και αν πέσει και μπεκατσίνια στη λίμνη.Αν είμαστε τυχεροί και με τις φάσες αλλά τρως κρύο γιατί μόνο στο βουνό έχει.
Πριν από 25 χρόνια γέμιζα φυσίγγια αλλά έδωσα την ρελιάστρα και δεν την ξαναγύρισαν.Τα υλικά τα έχω όλα εκτός για το κλείσιμο.Τώρα παρήγγειλα άλλη και πιστεύω θα χρειαστώ τις γνώσεις σας για να γεμίσω για ελαφριά αλλά γρήγορη τουφεκιά.
 
Χαιρετώ σας , ονομάζομαι Στέφανος,είμαι Θεσσαλός ,
άρτι αθιχθείς από ΗΠΑ .
Καλωσηρθες στην πατρίδα και στην παρέα μας Στέφανε! Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Πες μας για τα κυνήγια που σου αρέσει να κάνεις και ο, τι άλλο θα μας κάνει να σε γνωρίσουμε καλυτερα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top