To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!

Τάσο καλώς ήρθες στην παρέα μας !!!
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Καλώς ήρθες Τάσο!
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή.
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Τασο καλως ηρθες καλη διαμονη!!!!
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Καλώς ήλθες Τάσο.
Καλή διαμονή.
Με τη όπλο κυνηγάς;;;
 
Καλησπερα φιλε Κωστα!εχω 2 μπερετες.μια 390 την οποια της εχω πιει το αιμα απο το '98 που την εχω και μια vitoria es100 ηρθε στα χερια μου πριν 3 χρονια και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος,αν και πλεον εχω μπει σε σκεψεις για νεα αγορα
 
Καλησπερα φιλε Κωστα!εχω 2 μπερετες.μια 390 την οποια της εχω πιει το αιμα απο το '98 που την εχω και μια vitoria es100 ηρθε στα χερια μου πριν 3 χρονια και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος,αν και πλεον εχω μπει σε σκεψεις για νεα αγορα
es100.....από τα λίγα.
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Καλώς ήρθες Τάσο!
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Καλώς ήρθες Τάσο.Έχει ωραία γερακο-τσιχλοτοπια η Κορινθία καλη διαμονή στο forum
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολουυος!
Καλώς ήρθες Τάσο. Τα μέρη σου εκτός από καλό κρασί έχουν και ωραία τσιχλοτοπια.Να ξέρεις τιμαω και τα δυο.
 
Καλώς ήρθες Τάσο.Έχει ωραία γερακο-τσιχλοτοπια η Κορινθία καλη διαμονή στο forum
Εχει φιλε αλλα τα 2-3 τελευταια χρονια τα πραγματα ειναι πολυ πεσμενα και κυριως για τις μεγαλες(δεντροτσιχλες-γερακοτσιχλες)
 
Γεια σας κυριοι!μετα απο αρκετο καιρο που σας παρακολουθω το αποφασισα να μπω στην παρεα σας.Ειμαι ο Τασος,ειμαι απο κορινθο και κυνηγαω λιγο απ ολα,αν και κυριως προτιμω την τσιχλα και τα υδροβια.καλη συνεχεια σε ολους!
Καλός ήρθες Τάσο.
 
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι ο Παναγιώτης - ασχολούμαι ξανά μετά από χρόνια με το κυνήγι που πάντα με ενδιέφερε καθώς είναι μέσα στην ξεχασμένη φύση μας. Κυνηγούσα χρόνια μέχρι το 2012. Μετά από προσωπικές δύσκολες στιγμές ξαναενεργοποιήθηκα. Κυνηγώ κυρίως τσίχλες περπατώντας, στην Αττική και στη Μεσσηνία ως επί το πλείστον. Η αλήθεια είναι ότι με τράβηξε στο φόρουμ το θέμα με τα "παλαιά φυσίγγια" αλλά είμαι σίγουρος ότι θα βρώ πολλά ενδιαφέροντα θέματα. Να είστε καλά όλοι και σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τα όμορφα πράγματα που ήδη έχω διαβάσει.
 
Καλως ηρθες Παναγιωτη!
Ολοι χαιρομαστε που καταφερες να επανελθεις σε αυτη την ωραια ενασχοληση..Σιγουρα θα σε βοηθησει να ξεπερασεις αλλα κ λιγο να ξεχασεις τα προβληματα που στο παρελθον περασες κ που ευχομαι να ειναι κ τα τελευταια....
 
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι ο Παναγιώτης - ασχολούμαι ξανά μετά από χρόνια με το κυνήγι που πάντα με ενδιέφερε καθώς είναι μέσα στην ξεχασμένη φύση μας. Κυνηγούσα χρόνια μέχρι το 2012. Μετά από προσωπικές δύσκολες στιγμές ξαναενεργοποιήθηκα. Κυνηγώ κυρίως τσίχλες περπατώντας, στην Αττική και στη Μεσσηνία ως επί το πλείστον. Η αλήθεια είναι ότι με τράβηξε στο φόρουμ το θέμα με τα "παλαιά φυσίγγια" αλλά είμαι σίγουρος ότι θα βρώ πολλά ενδιαφέροντα θέματα. Να είστε καλά όλοι και σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τα όμορφα πράγματα που ήδη έχω διαβάσει.
Καλως ηρθες Παναγιωτη! Το φορουμ HL μας "ταξιδευει" σε ωραιους προορισμους....φυσιγγια, οπλα κλπ.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top