To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους σας. Το όνομα μου είναι Νίκος, είμαι 59 ετών, μένω στο Μοσχάτο και κυνηγάω σε μια ακτίνα 150 km από τον τόπο διαμονής μου. Προτιμώ το κυνήγι της τσίχλας γιατί μου δίνει την δυνατότητα, παράλληλα με την ευχαρίστηση του κυνηγιού να περπατώ μακρυά από την πόλη.
Καλώς ήρθες φίλε!!!!
 
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους σας. Το όνομα μου είναι Νίκος, είμαι 59 ετών, μένω στο Μοσχάτο και κυνηγάω σε μια ακτίνα 150 km από τον τόπο διαμονής μου. Προτιμώ το κυνήγι της τσίχλας γιατί μου δίνει την δυνατότητα, παράλληλα με την ευχαρίστηση του κυνηγιού να περπατώ μακρυά από την πόλη.
Καλώς ήλθες στην παρέα μας Νίκο...καλή διαμονή... :)
Τι όπλο έχεις;;
 
καλησπερα υστερα απο την μεγαλη τυμωρια μου που διηρκησε 3 μηνες εκτος φορουμ , με ξανα εβαλαν στο φορουμ , δεν ξερω εαν το πηρε κανενας χαμπαρι , εκτος απο αυτον που με ειχε βγαλει, αλλα δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα αυτο
 
καλησπερα υστερα απο την μεγαλη τυμωρια μου που διηρκησε 3 μηνες εκτος φορουμ , με ξανα εβαλαν στο φορουμ , δεν ξερω εαν το πηρε κανενας χαμπαρι , εκτος απο αυτον που με ειχε βγαλει, αλλα δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα αυτο
Καλώς μας ξαναρθες νικο!
 
Καλησπέρα Κώστα. Καλώς σας βρήκα.:)
Έχω μια L. Franchi Prestige και μια Fabarm L4S.
Καλώς όρισες Νίκο.
Έχω κι εγώ μια Franchi Prestige και είσαι ο μόνος που έχω δει να γραφει ότι έχει το ίδιο όπλο.
Άσε που δεν έχω συναντήσει κανένα στην περιοχη μου.
Το κυνηγάς;
Εγώ το έχω ενθύμιο από τον παππού μου και το βγάζω κάνα δυο φορές το χρόνο στις τσίχλες ή στο τρυγόνι την πρώτη μέρα.
 
Εγώ το έχω ενθύμιο από τον παππού μου και το βγάζω κάνα δυο φορές το χρόνο στις τσίχλες ή στο τρυγόνι την πρώτη μέρα.
Την κυνηγούσα... μέχρι που πήρα φέτος την FABARM. Τώρα θα ξεκουράζεται και θα βγαίνει τιμητικά μια δυο φορές τον χρόνο...όπως η δική σου :)
 
Μη λες τέτοια μπορεί να σε βρίσει ! .very funny.
Μπα δεν τον κόβω για τέτοιο, ποιος ξέρει τι διάβασε και εφριξε .sarcastic. . Γιώργο στο φινάλε ας τα βρουν μόνοι τους δεν χρειάζεται δικηγόρος. Ηλικιακά ώριμοι είναι ας επικοινωνήσουν με πμ να τα βρουν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top