To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιδιά ειμαι στο ψάξιμο καινούριας καραμπίνας.. Είναι ανάμεσα σε benelli be diamond και ethos sport breda 930i x την xlr5 την a400 upland Και franchi affinity anniversary.. θα ήθελα την γνώμη σας κυνήγι σε τσίχλα μπεκατσα φασα
 
Καλησπέρα παιδιά ειμαι στο ψάξιμο καινούριας καραμπίνας.. Είναι ανάμεσα σε benelli be diamond και ethos sport breda 930i x την xlr5 την a400 upland Και franchi affinity anniversary.. θα ήθελα την γνώμη σας κυνήγι σε τσίχλα μπεκατσα φασα
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Άκη .welcome.
 
Καλησπέρα παιδιά ειμαι στο ψάξιμο καινούριας καραμπίνας.. Είναι ανάμεσα σε benelli be diamond και ethos sport breda 930i x την xlr5 την a400 upland Και franchi affinity anniversary.. θα ήθελα την γνώμη σας κυνήγι σε τσίχλα μπεκατσα φασα
Καλωσήρθες Άκη, πάρε μια Α400 να ξεμπερδεύεις!
 
Καλησπέρα παιδιά ειμαι στο ψάξιμο καινούριας καραμπίνας.. Είναι ανάμεσα σε benelli be diamond και ethos sport breda 930i x την xlr5 την a400 upland Και franchi affinity anniversary.. θα ήθελα την γνώμη σας κυνήγι σε τσίχλα μπεκατσα φασα

Άκη ψάξε μεταχειρισμένη κάποια Urica 2 ή αν θες καινούργια πάρε μια XLR 5!
Οπλάρες και τα δύο αξιόπιστα και οι τουφεκιές τους υπέρ του δέοντος ικανοποιητικές!
 
Καλησπέρα παιδιά ειμαι στο ψάξιμο καινούριας καραμπίνας.. Είναι ανάμεσα σε benelli be diamond και ethos sport breda 930i x την xlr5 την a400 upland Και franchi affinity anniversary.. θα ήθελα την γνώμη σας κυνήγι σε τσίχλα μπεκατσα φασα
καλως ηρθες στην μεγαλη παρεα μας[απο τα οπλα πιο πανω ,αμα θες αδρανια πας κατευθειαν στην be diamond αμα θες αεριων α400 beretta.]
 
Άκη ψάξε μεταχειρισμένη κάποια Urica 2 ή αν θες καινούργια πάρε μια XLR 5!
Οπλάρες και τα δύο αξιόπιστα και οι τουφεκιές τους υπέρ του δέοντος ικανοποιητικές!
Έχω την 303 το πρώτο όπλο του πατέρα μ αυτός έχει μια raffaello Επειδή κυνηγάμε μαζί τα έχω δει κ τα 2 όπλα.. η 303 αν και πάνω από 20 χρόνια όπλο δουλεύει όλα τα φυσίγγια απροβλημάτιστα σε σχέση με την ραφαελο..Αλλά ήρθε η ώρα να μπει στην οπλοθηκη..
 
Έχω την 303 το πρώτο όπλο του πατέρα μ αυτός έχει μια raffaello Επειδή κυνηγάμε μαζί τα έχω δει κ τα 2 όπλα.. η 303 αν και πάνω από 20 χρόνια όπλο δουλεύει όλα τα φυσίγγια απροβλημάτιστα σε σχέση με την ραφαελο..Αλλά ήρθε η ώρα να μπει στην οπλοθηκη..
Η Benelli φίλε τι προβλήματα παρουσίαζε?
 
Η Benelli φίλε τι προβλήματα παρουσίαζε?
πρόβλημα κ εμπλοκή δεν έκανε ποτέ απλά δεν δουλεύει από θέμα κατανομής τα φυσίγγια όπως η μπερετα..βέβαια μετά από πολλά κουτιά και πολλές μάρκες φυσιγγιων ξεκινήσαμε να γεμίζουμε δικά μας με τα οποία έβγαζε εξαιρετικές τουφεκιές αλλά μετά από πολύ ψάξιμο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top