To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έχω μια benelli crio comfort όπου κυνηγάω και ένα beretta 682 gold e sporting για το σκοπευτηριο κυνηγάω τσιχλα-τρυγόνι -φασσα-παπί αλλά έχω αρρώστια με το υδρόβιο άσχετα αν το κυνηγάω λιγότερο λόγο χρόνου
Συνονόματε καλως όρισες! Οπλαρες εχεις!! Επειδή ανάφερες για 18,5 άυλο σε benelli,ακριβώς το ίδιο όπλο (benelli crio comfort) με τον ίδιο άυλο (18,5) έχει γνωστός μου λαγούδας και έχει μείνει υπερευχαριστημένος με το όπλο!
 
Συνονόματε καλως όρισες! Οπλαρες εχεις!! Επειδή ανάφερες για 18,5 άυλο σε benelli,ακριβώς το ίδιο όπλο (benelli crio comfort) με τον ίδιο άυλο (18,5) έχει γνωστός μου λαγούδας και έχει μείνει υπερευχαριστημένος με το όπλο!
Κι εγώ είμαι παρα πολύ απλά κοιτάω πάντα να το βελτιώνω σε οριακές ντουφεκιες και έκανα πριν λίγες μέρες κάποιες δοκιμές στο πίνακα στο Σχιστο και με προβλημάτισαν αρκετά αλλά και με μπέρδεψαν αλλά σε νορμαλ αποστάσεις δλδ μέχρι 30μετρα με άφησε άφωνο το briley lm με porting
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα είμαι ο Γιάννης από πειραια έχω διαβάσει αρκετά στη σελίδα αυτή καi έγινα μέλος γιατί είδα ανθρώπους με αρκετή γνώση ,ευχαριστώ
Γιάννη καλώς ήλθες στην παρέα μας καλή διαμονή :)
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα είμαι ο Γιάννης από πειραια έχω διαβάσει αρκετά στη σελίδα αυτή καi έγινα μέλος γιατί είδα ανθρώπους με αρκετή γνώση ,ευχαριστώ

Καλως ηρθες στην παρεα μας Γιαννη,καλα ποσταρισματα και καλη ανταλλαγη γνωσεων.
 
καλησπέρα ομάδα. Είμαι ο Βαγγέλης απο Σέρρες. Λάτρης των όπλων και κάτοχος ενος πλαγιοκαννου leviella armi με κάννες krupp essen mod. 1957 (κοκοροτουφεκο) που το χρησιμοποιω συνήθως για σκοποβολή σε δίσκους
Βαγγέλη, καλώς ήρθες ....
.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top