To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να συστηθω Κ εγώ.γρηγορης 36 από τα βουνά των Ιωαννίνων.αρρωστια με το κυνήγι Κ τπτ άλλο. Λάτρεις του τριχωτου (πρώην αγριοχοιρου) Κ όταν αυτό απαγορεύεται φασσες Κ υδροβια.Και ΒERETTAκιας
Γρηγόρη καλώς ήρθες στη παρεα μας!.welcome.
 
Να συστηθω Κ εγώ.γρηγορης 36 από τα βουνά των Ιωαννίνων.αρρωστια με το κυνήγι Κ τπτ άλλο. Λάτρεις του τριχωτου (πρώην αγριοχοιρου) Κ όταν αυτό απαγορεύεται φασσες Κ υδροβια.Και ΒERETTAκιας
Καλώς ήρθες Γρηγόρη στη παρέα μας.
 
Καλώς ήρθες Γρηγόρη στην παρέα μας. Μετέφερα όλα τα μηνύματα εδώ που έχουμε το σχετικό θέμα. Καλή διαμονή εύχομαι.
Ευχαριστώ Μάνο. Πού θα πάει περνώντας οι μέρες θα μάθω Κ το τρόπο να τα ποσταρω σωστά
 
Last edited:
Να συστηθω Κ εγώ.γρηγορης 36 από τα βουνά των Ιωαννίνων.αρρωστια με το κυνήγι Κ τπτ άλλο. Λάτρεις του τριχωτου (πρώην αγριοχοιρου) Κ όταν αυτό απαγορεύεται φασσες Κ υδροβια.Και ΒERETTAκιας
Καλώς ήρθες φιλε μου γουρούνα Κ όχι μόνο !!!!!!!!!!
 
Να συστηθω Κ εγώ.γρηγορης 36 από τα βουνά των Ιωαννίνων.αρρωστια με το κυνήγι Κ τπτ άλλο. Λάτρεις του τριχωτου (πρώην αγριοχοιρου) Κ όταν αυτό απαγορεύεται φασσες Κ υδροβια.Και ΒERETTAκιας
Γρηγόρη, καλώς ήρθες .....welcome.
 
Ευχαριστώ για την αποδοχή και χρόνια πολλά σε όλο τον κόσμο.το όνομα μου είναι Αλέξανδρος πρώην εργολάβος, κυνηγός,και δεινός σκοπευτής με αεροβόλο τουφέκι,τώρα συνταξιούχος 43 ετών και στην προσπάθεια να ξαναρχίσω την σκοποβολή με τουφέκι και ψαχνομαι για αγορά τουφεκιού!!! Σάς ευχαριστώ και πάλι!!.RESPECT..RESPECT..RESPECT.
 
Ευχαριστώ για την αποδοχή και χρόνια πολλά σε όλο τον κόσμο.το όνομα μου είναι Αλέξανδρος πρώην εργολάβος, κυνηγός,και δεινός σκοπευτής με αεροβόλο τουφέκι,τώρα συνταξιούχος 43 ετών και στην προσπάθεια να ξαναρχίσω την σκοποβολή με τουφέκι και ψαχνομαι για αγορά τουφεκιού!!! Σάς ευχαριστώ και πάλι!!.RESPECT..RESPECT..RESPECT.

Καλώς ήρθες Αλέξανδρε και καλή διαμονή να έχεις. Μετέφερα εδώ το μήνυμά σου που είναι το κατάλληλο θέμα. Για οτιδήποτε χρειαστείς είμαστε στη διάθεσή σου.
 
Ευχαριστώ για την αποδοχή και χρόνια πολλά σε όλο τον κόσμο.το όνομα μου είναι Αλέξανδρος πρώην εργολάβος, κυνηγός,και δεινός σκοπευτής με αεροβόλο τουφέκι,τώρα συνταξιούχος 43 ετών και στην προσπάθεια να ξαναρχίσω την σκοποβολή με τουφέκι και ψαχνομαι για αγορά τουφεκιού!!! Σάς ευχαριστώ και πάλι!!.RESPECT..RESPECT..RESPECT.
Καλώς ήρθες Αλέξανδρε!.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top