To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είναι αξιωσημείωτο, οτι τελευταία τα περισσότερα απο τα νεα μέλη ειναι νεα παιδιά και αυτο είναι ευχάριστο απο πολλές πλευρές.
Επίσης δειχνει την αγώνια τη θέληση και το ενδιαφέρον να μάθουν πράγματα και να ξεκινήσουν απο σωστές βάσεις και όχι οπως εμεις παλιότερα που μας έλειπε τόσο η πληροφορία ,όσο και η πληροφόρηση.
Σ'αυτό πρεπει να συμβάλλουν όλοι ,οπως άλλωστε και γίνεται ,με τις γνώσεις και την εμπειρία τους.
 
Κι άλλος καινούριος στο HL.Καλώς σας βρήκα.
Γειά σας παιδιά και από εμένα.... Παναγιώτης από Ελλασονα αλλά διαμονή Πάτρα... Χαχαχα... Τρέλα με το κυνήγι και περισσότερο με τα όπλα.... Χαίρομαι που συμμετέχω στην παρέα σας, σας παρακολουθώ καιρό αλλά τώρα αποφάσισα να γίνω και μέλος...

Καλησπερα και απο εμενα συναδελφοι!

γεια σας κ απο μενα.γιωργος απο αθηνα.τρελα με το κυνηγι εδω κ 17 χρονια.πηγαινω κυριως για τσιχλα αλλα εχω τρελα με τα υδροβια.
Μιχαλη-Παναγιωτη και Γιωργηδες καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
γεια σας κ απο μενα.γιωργος απο αθηνα.τρελα με το κυνηγι εδω κ 17 χρονια.πηγαινω κυριως για τσιχλα αλλα εχω τρελα με τα υδροβια.
Κι άλλος καινούριος στο HL.Καλώς σας βρήκα.
Γιώργο και Μιχάλη, καλώς ήλθατε ....
.welcome.
 
Καλησπερα και απο εμενα συναδελφοι!
γεια σας κ απο μενα.γιωργος απο αθηνα.τρελα με το κυνηγι εδω κ 17 χρονια.πηγαινω κυριως για τσιχλα αλλα εχω τρελα με τα υδροβια.
Κι άλλος καινούριος στο HL.Καλώς σας βρήκα.
Καλώς ήρθατε παιδιά στην όμορφη παρέα του HL!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top