To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χριστόδουλε και σε όλα τα μέλη που μπήκαν τελευταία καλη διαμονή και καλά ποσταρισματα!
Θα πω και κάτι άλλο γενικό.πιστευω ότι οι γνώμες όλων είναι πολύτιμες.κατα την γνώμη μου πρέπει όλοι να λέμε την γνώμη χώρις να διστάζουμε να την γράψουμε.
 
Καλώς τον Χριστόδουλο, καλή διαμονή να έχεις!! Τι κυνήγια κάνεις; Από όπλα τι έχει η συλλογή σου;
Μου αρεσουν ολα τα κυνηγια. . . . αλλα δεν μπορω να ξεφυγω απο την αγαπη μου προς το νερο!!!
Οποτε τα υδροβια ειναι η αδυναμια μου.
1)browning citori (εξωτερικου)
2)winchester sx3 black shadow
 
Γεια σας με ειμαι ο Χριστοδουλος κατοικος Θεσσαλονικης = τρελαμένος με το ψάρεμα, το ψαροντούφεκο,το ποδηλατο, την σκοποβολη, και τα δυο τελευταια χρονια και με το κυνηγι. . . και γενικά ότι έχει να κάνει με την φύση !!!!!
Χριστοδουλε, καλώς ήρθες ....
.welcome.
 
Καλησπερα ειμαι ο Κωστας μενω Αθηνα λογω δουλειας ειμαι 46 χρονων κυνηγος απο μικρη ηλικια ευχαριστω για την διαμονη.
Καλώς όρισες στην παρέα μας Κώστα. Καλή διαμονή να έχεις! Με τι κυνήγια ασχολείσαι? Απ' ότι κατάλαβα έχεις πάθος με την συλλογή φυσιγγίων :)
 
Γεια σας με ειμαι ο Χριστοδουλος κατοικος Θεσσαλονικης = τρελαμένος με το ψάρεμα, το ψαροντούφεκο,το ποδηλατο, την σκοποβολη, και τα δυο τελευταια χρονια και με το κυνηγι. . . και γενικά ότι έχει να κάνει με την φύση !!!!!

Καλησπερα ειμαι ο Κωστας μενω Αθηνα λογω δουλειας ειμαι 46 χρονων κυνηγος απο μικρη ηλικια ευχαριστω για την διαμονη.
Χριστόδουλε, Κώστα καλώς ήρθατε στη παρέα του Hunterslife.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top